Jump to content

sadece okan

Üyeler
  • İçerik sayısı

984
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    sadece okan got a reaction from LeornKayn in http://figurex.net/buyuk-teori-one-piece-finali/ Aklıma yattı benim yorumlardaki görü   
    teoriyi okuduktan sonra ben 
  2. Beğen
    sadece okan got a reaction from noirwinglessova in Yeter ışınlanmanı bulun artık git git nereye kadar. Her yer trafik. Hız da bana yaram   
    bunun işin quantum fiziği varda her atomun yerini bilmen lazım ve şöyle bir şey var atomlar titreşim halindedir yani sabit olmadıklarından her atomu kesin bir şekilde aynı anda ve yerlerini bilerek ışınlaman lazım
  3. Beğen
    sadece okan got a reaction from noirwinglessova in Erkeklerin 9 martını kutlarım.   
  4. Beğen
    sadece okan got a reaction from jans09 in Overlord ikinci sezonunun geleceği kesinlik kazandı minna... Şimdi sadece tarih suyur   
    ainz ooal gown sama banzaiiii
  5. Beğen
    sadece okan got a reaction from Red-King in Aahshshshshs   
  6. Beğen
    sadece okan got a reaction from Heimatlos in Aahshshshshs   
  7. Beğen
    sadece okan got a reaction from LeornKayn in Avatar:Son Hava bükücüyü 2. defa izlemeye başladım yine aynı tat aynı heyecan ne güze   
    @darkspeed54 tabi o rezaleti film olarak saymasak daha güzel :D
  8. Beğen
    sadece okan got a reaction from Kikuchi in İnsanları kesip biçerken türev ve integral çok işe yarıyor   
    @Kikuchi senin attığn örnek özel açılımdr :D onun ispatı faln 1 sayfa zaten
  9. Beğen
    sadece okan got a reaction from Heimatlos in :D evet gençler şu linke tıklar mısın acaba ucunda 20-50-100 dolarlık ödül varda .d h   
    tabi bu pc de steami açık olan arkadaşlar için geçerli xd
  10. Beğen
    sadece okan got a reaction from Heimatlos in Bu nasıl bir halsizliktir böyle? Yine sabahlama döngüsüne girmiş bulunmaktayım. Of.   
    Hep sen başlattın , admine uyduk bizde :p imam osurursa cemaat sçarmış :D
  11. Beğen
    sadece okan got a reaction from Toprakezgi in Bu nasıl bir halsizliktir böyle? Yine sabahlama döngüsüne girmiş bulunmaktayım. Of.   
    Hep sen başlattın , admine uyduk bizde :p imam osurursa cemaat sçarmış :D
  12. Beğen
  13. Beğen
    sadece okan got a reaction from Toprakezgi in Deneyi yapması güzel de raporu yazması tam bir işkence. Saat kaç oldu hala rapor yazı   
    Bnmde bu dönem 10 tane faln rapor var bide hepsi ingilizce işkence = rapor 
  14. Beğen
    sadece okan got a reaction from historianWeeb in 65 ortalama yapmam lazımdı ders başına ben alıyorum 35-15-30 (bunlar tahmini birde da   
    Welcome the club , alışcan zamanla
  15. Beğen
    sadece okan got a reaction from Kikuchi in Sınıfta kimsenin neti cekmezken benimkinin çekmesi ?   
    fakültenin kendi wireless i olması ve bedava kullanabilmen.
  16. Beğen
  17. Beğen
    sadece okan got a reaction from Rofh in En sevmediğim 3 şey ne biliyormusun Jet ? - Erkek fatmalar. -Pire torbaları. -Çocukla   
    bunuda ona cevap olarak söylemişlerdir belki :D
  18. Beğen
    sadece okan got a reaction from Heimatlos in Pi = 3.14159 26535 89793 23846 26433 83279 50288 41971 69399 37510 58209 74944 59230   
    işsizlik ödülü veriyorlar
  19. Beğen
    sadece okan got a reaction from Heimatlos in Titin, bilinen ''en büyük'' proteindir. 34.350 aminoasidi vardır. Kimyasal formülü: C   
    lab da yapayım bundan iyi gider.
  20. Beğen
    sadece okan got a reaction from Strix. in yakın bir arkadaşının paranı çalması....   
    arkadaş ayağı göt ayağı :D
  21. Beğen
    sadece okan got a reaction from Dj-Morphosis in Bir kedinin üzerine kimyasal dökerek acaba nasıl bir zevk alıyor insan oğlu...   
    çünkü insan oğlu :) veya düşünen hayvanlar mı diyelim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.