Jump to content

Yasin A.

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

Yasin A. kullanıcısının paylaşımları

1. Yasin A.

Hamatora The Animation 2nd Season Geliyor!

Beklenen bir şeydi zaten finalin sonunda ''To Be Continued'' dedi. Yinede 2. sezon nasıl başlayacak baya merakla bekliyorum :) Paylaşım için teşekkürler.
  2. Yasin A.

Merhabaa :))

Hoş geldin forumda iyi eğlenceler :)
  3. Yasin A.

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Naruto - One Piece gibi anime karakterleri yazılmış ama 2 sinide sıkıldım için izlememiştim :D kendi izlediklerimden aklıma gelen şuana kadar izlediklerim doğa-üstü güç olmadan en güçlüsü - Sakata Gintoki - Kagura Yato -Yato (Norogami) -Kurosaki İchigo + Kaptanlar tabiki oo bide Blood Lad'dan Staz var :D acayip bişe Fairy Tail - Laxus - Natsu.. Hatarakou Maou Sama'dan Sadao Bellzebub Oga Tatsumi Mondaiji Tachi - Sakamaki İzayoi Hakkenden Touhu İbun - Shino son olorak Rin Okumura ve Mephisto ama ilk 3 1. kesinlikle en güçlü karakter Sakata Gintoki 2.Kagura Yato 3. için ya Rin yada Mephisto :D< :D> not : bunların hepsini tek kelime 'öl' kelimesi ile öldürebilecek en güçlü kişide :D< :D> Kore Wa Zombie Desu Ka - Eu Kusura bakmayın uzun oldu :) :( :beg-onion-head-emoticon: özür
  4. Yasin A.

ANİME KOMEDİ 13.04.2014 (2)

Eline sağlık dostum gece gece iyi güldüm :D
  5. Yasin A.

minna hajimemashite

Hoş geldin. Forumda iyi eğlenceler.
  6. Yasin A.

Selam meraba.

Hoş geldin.
  7. Yasin A.

Merhab :3

Hoş geldin. Yazdıklarından bende Bakumanı öneririm . Forumda iyi eğlenceler.
  8. Yasin A.

selamlar:)

Hoş geldin. Bende solda yazdığı gibi Yasin tanıştığıma memnun oldum :beg-onion-head-emoticon: :) Forumda iyi eğlenceler.
  9. Yasin A.

En güçlü karakter sizce kim?

O sen en güçlü adamı listeye almamışsın dostum :) Şu Reyizi ekle listeye bakim :D
  10. Yasin A.

merhaba,

Hoş geldin Beyza forumda eğlenmen dileğiyle :) bende seneye inşallah bir Mühendislik düşünüyorum.
  11. 2014 Kış animelerinden tek takip ettiklerim Noragami ve Hamatora açıkcası tek beğendiklerim bunlardı bunlarda ilk 5 hak etmişler yani :) Paylaşım için teşekkürler.
  12. Yasin A.

Hi Minnasan

Hoş geldin Lucy :) :beg-onion-head-emoticon: güzel vakit geçirmen dileğiyle
  13. Yasin A.

Herkese Merhaba

Hoş geldin Furkan :beg-onion-head-emoticon:
  14. Yasin A.

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

Ao No Exorcist - Rin Ao No Exorcist - Mephisto Kamisama Hajimemashite Fairy Tail - Natsu Son olarak şuan izlediğin Gintama'dan - Gintoki
  15. Yasin A.

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

Benimki'de 10 Mayıs baya bir olay olmuş şöyle bir göz atın :D http://tr.wikipedia.org/wiki/10_May%C4%B1s
  16. Yasin A.

En Son İzlediğiniz Dizi ?

olabilir bir kurşun döktürse :D iyi olur aslında
  17. Yasin A.

o kız biraz sönük ya :D ama aşk diriltti kızı :D şu aşkı bide ayline bulaydık iyiydi garibim bilgisayarla aşk yaşıyor :D
  18. Yasin A.

Bende öyle sandıydım lanet olsun çok pis oyuna getirildik :hate-onion-head-emoticon:
  19. Yasin A.

Holaa!!

Hoş geldin.
  20. Yasin A.

Aynen ya hele o hoca mit çıkınca heyecan tavan yaptı :D :bye2-onion-head-emoticon:
  21. Yasin A.

Dün arka sokakları izledim Rıza baba hapisten çıktı filan :D :embarrassed3-onion-head-emotico
  22. Yasin A.

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Romantik olduğu için :D
  23. Yasin A.

Anime İstek ve Önerileri

O dostum komedi dedimi akan sular durur :) Baka To Test ve Full Metal Panic! bu 2 animenin serisini izlemediysen komedi izledim deme :D ayrıca Beelzebub, Yondemasuya Azazel-San şu anda aklıma gelen bunlar :) bunlara bak ama ilk 2 sini unutma.
  24. Yasin A.

Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı

Çok iyi ya Fairy Tail o fragmanı izledikten sonra beklemek :'( ha Tamako Love Story unutmuşum :D Paylaşım için teşekkürler :)
  25. Yasin A.

Merhaba

Hoşgeldin, forumda eğlenmen ve iyi vakit geçirmen dileğiyle :) :beg-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.