Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. ya valla çok pis küfredicem şimdi ben böyle dizinin ........ bi bölümde ana karakterlerin yarısı ölür mü arkadaş ya .
  2. GOT spoiler yicem diye hiç bir yere giremiyorum arkadaş ne facebook ne 9gag ne twitter burası iraz güvenli ama bunu yazınca bir iki troll'un spo atma ihtimali var o yüzden bunu yazıp kaçıyorum torrent e attım yemeği hazrlarken insin akşam yemeğinde got izliyim. bütün gün bekledim bunun için

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

ben sabah öğle akşam herşeyi laptopun karşısında yerim. anime izlerim genelde. bu sefer got denk geldi. ama katliamın çok olması iyi olmadı işte :D

3. Lynx

Lynx

Anime izlenir canım. :D İşte o yüzden. T.T

4. LeornKayn

LeornKayn

Akgezenleri destekliyorum bundan böyle ne tanıyoz ne bağ kuruyor 2-3 kişi biçer onlar onla zevk alırım öldüklerinde pek salmam nede olsa konuşmuyor adamlar

3. halk otobüsündeyim içim öyle bi daraldıki cinnet geçirebilirim heran.

4. Simdi biraz sempati yapcak olursam bende bu heriflerin ayarinda badass olsam dünyadaki diger insanlari umursamazdım. Orecion seis mis peh. Tartaros bi yumrukluk veletler bana ne bin ikibin insani öldürmüşler ishigal tanrisiyim lan ben boru mu zerefden baskasi kezmez beni diger sinekler kendi kendilerini eğlendirsinler diyr düşünürdüm. Zerefin nerde olduguda bilinmiyo zaten. Ayrica komsu düşman imparatorluk tehdidi varken tartarosu kim takar beaa :D
  5. ben serenayı yuriye benzettim valla. onunda mı yaşlanması durmuş acep. ama komediyi kes ya. şimdiye kadar bizimkilerin karşısına çıkan hepsi sanki dünyanın tek efendisi onlarmış gibi artistlendi durdular. tartarosta harbi bende inanmıştım bunlardan güçlüsü yok diye her arc illaki bi tık daha güçlüsü çıkıyor :D dur bakalım natsular bu tanrılarıda okşayacak bu arc sonunda muhtemelen ondan sonra başka hangi güçlü çıkacak merak konusu :D
  6. Barış

Tite Kubo’ya Altın Zangetsu

bu zangetsu spoiler biraz ama yapcak bişey yok yiyenlere geçmiş olsun. :D
  7. Barış

Bul Getir!

dandere bir karakter alayım :D
  8. OP son bölümde kanser olcam sandım. 5 dk olacak bölümü 19 dakkaya uzatırsan böyle olur işte.

2. Barış

Barış

wan pisu wa yazısının devamıysa hayır değil savaşın sonuyla ilgili olan

3. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Alakalı işte :) neyse ben anladım :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Dimi ileride alamıyon ulan ileri alarım şimdi araya 2-3 önemli olay koyarlar öyle izliyon

bu arada Bleach'e diss atan arkadaşları pistten alalım...

9. Barış

Bul Getir!

komik bi surat ifadesi alabilir miyim ?
  10. Barış

Bul Getir!

kitap kurdu bir karakter
  11. Barış

Bul Getir!

baskın dominant bi kadın karakter istiyorum . erkeklerin kölesi olmak için birbirini ezeceği tipte bir hatın. tercihen kılıç kullanması istenir not : yetişebilseydim ben tam tomoe koyuyordum aslında :D
  12. Barış

Bu Söz Kimin?

kimse cevaplamamış o yüzden ben cevaplayayım imzanda da varmış alıntı yaparken farkettim. hikigayanın kardeşi diyorr yahari ore no seishun love come wa machigatteiru'de hibari kyoya katekyo hitman reborn kahramanın ne olduğunu biliyor musun ? diyelim ki bi yığın et var , kahraman bunu insanlarla paylaşır, ben bütün eti istiyorum.
  13. Barış

Bul Getir!

siyahi karakter alabilir miyim. baya baya zenci olsun hindistanlılar gibi kavruk kabul deil.
  14. yarın ortadünyann son kötülerinden saruman için cuma namazını takiben bütün mordorda cenaze namazı kılınacaktır...

1. houston
    2. historianWeeb

historianWeeb

Arkay-sama koruyucusu olsun

15. çok düşünülerek hazırlanmış bir test değil işte. eğlencelik üstünde fazla durulmaması gereken bişey :D
  16. bu naruto gaiden berbat bi yön aldı yahu napıyo bu sakura'nın başına gelenlerden zevk alıyordum şimdiye kadar ama hafiften acımaya başladım.

2. Barış

Barış

bi önceki yorumu hatalı yazdığımı farkettim hemde baya baya bi hatalı :D

ben bi ara naruto biseksüel sandım sakurayı seviyo ama gizliden sasukeyede aşık falan sandım. öyle bi saplantı yani :D

3. houston

houston

Sakurayı seviyo gizliden sasukeye aşık djzkd

4. Lynx

Lynx

Aaskdjlasdjlas. :D Bence gayet normaldi valla minna. u.u Ama senin gibi düşünen çok ki nette hep yaoimsi şeyler var NaruSasu diye askdjaşlsjdksa.

17. 3. soruda yanlış yaptım ya inanmıyorum. ikside ses olarak aynı da japonca okunuşları mı farklı nedir. yanlış dedi ya. bi gözümde doğru olan şıktaydı ulan buda olabilir diye. sorular çok basitti ayrıca yanlış bi sorular vardı.
  18. anneannemin iki ay aradan sonra bana dediği ikinci şey" ben ölmeden evlenign gari" oldu. işte bu. baskı başlamıştır :D

19. stannis şerefsiz misin olm gözümden düştün ya senden kral falan olmaz

2. historianWeeb

historianWeeb

inş kuzeylileri tanrıdan gelme algılaamzlar :( hele devi :D gerçi boyunda eğmeyebilirler :D

3. Barış

Barış

hiç bişey demediki ne yapacaklarını bilmiyordu ikiside. karısı görünce çok ses etmedi ateş tanrısına taptığından dini manyak. sonradan annelik duygusu ağır bastı. ama geç kaldı

20. güç muhabbeti hironun iyi ayarladığı şeylerden. her ne kadar anime yapımcıları için aynı şeyi söyleyemesemde güç artışını dağılımını iyi yapıyor.dragon forcu bi açsa dans edicem sevinçten ama daha göremedik. dragon force'u natsunun açamayıpta ikiz ejderlerin açması tamamen farklı bi nedenden kaynaklanıyor oda hem lakrima taşımaları hemde gerçek dragon büyüsüne sahip olmaları.lakrima dragon force ulaşmada bi araç görevi görüyor ama öyle yapsa bile kendi açmaları ile aynı şey değil çünkü yeterli boost vermiyor. o yüzden ikisi o halde natsuya yenildi. natsuda açacak ama ilerde. haki gibi bişey o bence. büyü gücünü iyi yönlendirme ile yapılıyor diye düşünüyorum. hiro'nun dragon force öyle ezmesi hoş değildi ama başkada nasıl açıklanır bilmiyorum
  21. ben hala niye öbür ülkenin adı bir kez olsun geçmiyor onu anlayabilmiş değilim. düşman bi ülkeden bahsediyoruz komşu düşman bi ülkeden. illaki oranın karanlık loncaları falan geçer bu tarafa. konseyin bu kadar yetersiz olduğu bi ülkeye geçmesi de lazım zaten. geçmişe güzel bağladı gerçi ona laf yok. birde fairy tail'de sadece massterların bildiği bir sırrı koca ülke nasıl saldırı nedeni yapar onuda anlamış değilim.
  22. bas parayı dolara bas çabuk sat evi arabayı dolara bas. yarına kadar 2.90 olur

1. houston

houston

Yok o akadar degil sjzjd ama 2haftaya ekonomi dip-.- gidisata gore tabi

23. forumdaki siyaset yasak kuralı bence çok acımasız. ülkede nerdeyse herkes bunu konuşuyor forumdaşlarında konuşmaya hakkı var sonuçta bu bir türkiye forumu.

24. Barış

Cosplay'i Aşırı Ciddiye Alan 11 Cosplayer

you can go hard or you can go home
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.