Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. Barış

Bleach Manga Tartışma

abi ölen herifleri geri getirip durmayın bune ya :D gerçi gele gele en iyisi geldi :)
  2. bugün tarihe geçsin biraderler :D naruto bleach one piece hepsi aynı gün geldi. geçen haftaki boşluk bunun içindi demekki. 23 nisan çocuk bayramı ama bugün biz manga okurlarına da bayram oldu resmen.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

sakura belasını bulmuş ben ona çok sevindim :D:D

3. aizen-

aizen-

Naruto, One Piece mangalarını okumuyorum ama onlar'da iyidir :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

23 Nisan için animedede bir gram bir ilerleme olsa mutlu oliciz -.-'

3. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

valla kasları falan güçlendirme saçmalığından daha mantıklı bi düşünce odanın yaptığı :D beni tatmin etti açıkcası gear 4. açıklanır gelecek bölümde nasıl olduğu ama bedenini şişirim kolunı sıkıştırarak yay gibi savurarak lastiği saldırıyı güçlendiriyor.
  4. ahh gel artık one piece. çatlıcam meraktan artık. 2 hafta oldu sabrımın sınırına geldim

5. 3 saattir bi tane geri zekalı bi malwere ile uğraşıyorum lanet olsun ya.nasıl geliştirdilerse ne yaptıysam olmadı adwcleaner'la penisilinle doktorların iltihaplanmaya girdiği gibi girecem başka çare kalmadı.

6. herkes eşit güçlenirse hiro bu işi bilmiyo derim valla. potansiyeli olan insanlar güçlenebilir biraz ama lyon mesela 7 senede ne kadar gelişebildi. bu zamana kaddar güçlenemeyipte o elfman falan lord gibi gelirse karşıma çok kızarım. natsuya gelince ejderhaya hiç dönüşmeyecek 7 sene boyunca ejderhalar onun için vücudlarında kaldılar önlem alıp gittiler. ama ejderhalar sanırım natsulardan biraz besleniyordu şimdiye kadar büyü gücü olarak. içlerinden çıkınca bizimkilerin güçleri kendlerine kaldı. bütün dragonslayerlardan (sadece lakrima olanlar hariç laxus gibi) büyük bi atılım bekliyorum ben gajeel sting falan hepsinden.
  7. eve giren hırsızla göz göze gelmek...daha 5 dk önce oldu hala elim ayağim titriyor

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. quincy

quincy

Geçmiş olsun Barış.Bu gibi durumlarda "haydar" diye tabir ettiğimiz bi beyzbol sopasının biraz ufağını bulunduruyoruz evde.Sanada tavsiye ederim :P

8. dur sende yaw hemen :D azcık güçsüzleri dverken ne kadar güçlenmişler bi görek ağız tadıyla
  9. kinemonun şimdiye kadarki kaynaklarda haki kullanabildiği belirtilmedi. ama zoro'nun arabastada bi anlık haki uyanışıyla çeliği kesebildiğini biliyoruz kinemon zoro ile beraber punk hazardda çelik kapıyı kestiğine ggöre bi derece haki kullanabildiğini varsayabiliriz. ateşi kesmesi ve oksijeni kılıcının hareketiyle uzaklaştırması demek. bunu muhtemelen gözlem ve silahlanma hakisiyle yapıyor. kalkanını oksijen moleküllerini uzaklaştırmak için kullanıyor olmalı. tamamen hakiden alakasız da olabilir. benim teorime göre oksijen moleküllerini haki ile sezip uzaklaştırarak ateşi kesiyor. mihawk'ın zorunun kılıcını kesmesine gelirsek 2 hakiylede bunu gerçekleştirebilirsin. silahlanma hakisi kullanarak güç ile demir moleküllerini zor kullanarak kesersin. bu birinci method. gözlem hakisi kullanarak kılıç üzerindeki en zayıf noktayı sezer oradan kesersin. kendimde gerçek hayatta malzeme mühendisi olduğum için söyleyebilirim. mükemmel işlenmiş malzeme yoktur. her malzemede çatlaklar vardı.. mikro boyutta olsa bile mihawk'In kılıcında bile çatlak vardır. kılıcın kalitesi bu çatlakların azlığına göre belli olur. bizim sektörde çatlak ilerlemesi diye bi terim vardır. kırılan demir malzemelerde çatlaktan kusur ilerleyerek en sonunda malzeme kırılır. gözlem hakisini kullanarak bu çatlak avantajını kullanarak kılıcı kesebilirsin. hakisiz kesileceğini sanmıyorum
  10. windows'u korsan kullananlara acıdım valla. bilgisayar hata verdi ürün anahtarı silindi ürün anahtarını tekrar girene kadar öyle bir yavaşladı ki anlatamam. ne yapın edin orj bi windows kullanın yada çok sağlam bi crack

11. FC'ye alır mısın beni de. light novel'ı nerden okuyosunuz BT'de yok galiba. google'dan aramaya çalıştım. çevirilen sadece ilk sezonki kısım sanırım. şuan animenin olduğu sezonun anlatıldığı volume'ın çevirisi var mı varsa link please ^_^
  12. shokugeki no some, mangayı okudum bitirdim 2. bölüm çıktıktan sonra efsane ya harbiden. bu senenin en çok sevilenlerinden olabilir eğer animasyonunda bi error vermezlerse.

1. Barış

Barış

yok sobe :D *soma olacak arkadaşlar. ama siz anladınız zaten :D

13. ulan hikki her bölümde beni daha derin bi depresyona sokuyosun olm ya :/

14. bu mashima kaç farklı manga çiziyor arkadaş ya, fairy tail,ft zero,ft blue mistral, şu grayin küçüklüğünü anlatan ayrı bi tane daha vardı.

1. asci

asci

diğerlerini kendi çizmiyordu sanırım çizmesi için veya senaryo için devrediyor yan serileri ama temel olarak kendine bağlı diye biliyordum

2. Rıse

Rıse

gray jr :p

15. Barış

Bütün animeleri bulabilecek misiniz?

17 bakuman olabilir mi acep. kalemler çizim masası falan ya hani?
  16. Barış

beelzebup ve street fighter dedikleri ne ki. ben yeleği merak ediyorum. ha pipiymiş ok ok :D
  17. uzun zaman sonra bu kadar güzel ilkbahar havasını grünce egeli damarım kabardı markete malzeme almaya gidiyorum bugün akşam yemeğinde nar ekşili çoban salata var sadece :D

18. Barış

sol kol trigun mı ya ben pek benzetemedim resimle kanıt göster :D
  19. Barış

bu helsing ama aynı şey mi ikisi. ben izlemediğim için bilmiyorum. trigun yazdığımda grünen silah farklı.
  20. Barış

trigun'dan ne var
  21. Barış

çıkarabiliğiniz kadar sayıyı çıkardıktan sonra spoiler'a bakın :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.