Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. zaman paradoksu denen şey bu ya. eğer natsu frosh'un ölümünü durdurursa rouge hiç bi zaman kötü olmayacak ve gelecekte de geri dönemeyecek o yüzden frosh'un mutlaka ölmesi gerekbunu durdurarak rouge'un elecekten geri gelip natsuyu uyarmasını engellemiş oldular. çok karışık zaman yolculuğunu işlemek her yiğidin harcı değildir . ama eclipce kapısını yıkarak beni büyük bi hayal kırıklığına uğrattı zaten mashina. çok mantıksızdı. zaman yolculuğu ile ilgili bilinen bütün gerçekleri göz ardı etti. umarım ilerde iyi bağlar bütün bu olayları
  2. hazır biraz boş vaktim varken çevirmenliği bi denesem mi ki yahu? hep yapmak istemişimdir.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

ingilizcde problem yok. son 3 senedir türkçe altyazı kullanmıyorum. problem sıkı temppoya ayak uydurup uyduramıcaım. :D

3. Witch

Witch

Yavaş yavaş başla bence gerisi gelir. Yani istersen yavaş başlama ben üşengeç olduğumdan yavaaaş yavaş yapıyorum ;-; (Hala 8.sayfada)

3. açılıyoruz biraz biraz güzel :D demek natsu gray'in bi haltlar yiyeceğini biliyordu.
  4. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

law zaten bu arc'a kadar ya. yaratılış amacı bu arctı onun zaten. burdan sonra 1-2 kez daha görürüz bi daha görmeyiz gibime geliyor. daha bir sürü korsan var kid drake falan. onlar görünür law üstüne düşeni yaptı.
  5. güzel. dikkatlisin :D geçen hafta yine son gün hazırladım sunumu gece geç saatlerde. çok yorulduğumdan son 2 konuyu çok sallamamıştım hoca haftaya son iki konuyu ayrıntılı bi şekilde tekrar hazırla gel dedi ilk sen suncan dedi :S
  6. yarından sonraki sunumu hazırlamak. vakit kalmadı bugün akşam yemeğinden sonra yapmam lazım. 1 haftadır üşenip erteliyorum ama it's time
  7. Barış

Ecchi FC [+18]

ocolus rift ismi. geleceğin teknolojisi denilen, swort art online dünyasına doğru atılan ilk adım gibi düşünebilirsin :D şimdi spoiler'a bi link koyuyorum 16+ bir video küçükler izlemesin açık bi sahne yok ama yinede izlemeyin siz :D
  8. hele şükür ufukta göründü ya. 5 aydır beklioz.
  9. yoğun bi manga okuma seansı sonu kuroko no basket defteri kapanmıştır. o ne finaldi be.

10. Barış

Ecchi FC [+18]

ecchi severler rüyalarımız gerçek oluyor :D http://img-9gag-ftw.9cache.com/photo/aObxVW2_460sv.mp4
  11. Barış

Ecchi FC [+18]

12. bugün 11:36 da günrş tutulması olacak. ben muhtemelen kaçırıcam ama imkanı olanlar izlesin çok nadir bir olaydır

13. abi ben bu kaneki'den bundan sonra hiç birşey beklemicem. kaneki'yi protoganist olarakda grmüyorum artık. o etrafta gezsin dolaşsın hiç beklentisiz izlicem bundan sonra. 2 bölümdür kaneki bişeyler yapacak diye beklioz gücünü gösterecek dioz hiç bi halt yiyemeden tek bi savaşı kazanamadan geri dönüyor. 2 blüm önce tutmayın beni gidecem falan deyince ortalığı kırıp dökecek sandım...

1. Kaxell

Kaxell

HAHAHAH

HAHAHAH

ben demiştim.

iğrenç nefret kin ve kusmuk kusuyorum kanekiye.

kiritodan sonra en nefret ettiğim 2. karakterdir.

2. Rıse

Rıse

Benim için bundan sonra tg bitmiştir..

Bir daha izlemem..

14. EPIC RAP BATTLE OF HISTORYYYY. dahice ya.

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Ressamların ve ninja kaplumbağaların olduğu çok iyidi :D

15. Barış

Ecchi FC [+18]

3. adımada lucid dream'i yani rüya gördüğünüzün farkında olarak riasla büyülü anlar yaşayabilirsiniz :D
  16. Barış

vs ler bitti bi dof' trebol kaldı luffy vs dof başlamadan sanjilerin ne halde olduğunu anlatması lazım artık aylar oldu. tamam vsler devam ederken yarıda kesip sanjileri göstermesini beklemiyorum öyle yapsaydı bleach e dönerdi ama artık zamanı geldi. bi ihtimal trebolu law alır diyordum ama yok artık imkansız destek şart. sabo yada sanji gelmeli başka kim var ki fujitora keyif yapıo zaten ne biçim denizci anlamadım.
  17. Barış

prensesin gözyaşı. başka yol yok.
  18. Barış

daha ölmedi. son cümleyi okumadın mı?
  19. güce göre değil bilinirliğe göre yapılmış anket çok belli orası. itachi'yi ne kadar gördüm yamamato'Nun shikai'si ne kadar gözüktü bütün anime boyunca ? insanların en çok aklında kalan salak natsu oluyo işte yapacak bişey yok adam anime başladığından beri bağırıp çağırıp ateş üflüyor etrafa.
  20. bunların çoğu bitirici hareket değil malesef. kuroko'nun misdirection' gördükten sonra okumayı bıraktım zaten :D benim için en bitirici hareket usopp spell yada usopp noise. bu ikisinden biri ama daha hangisi olduğuna karar veremedim. :D
  21. Reduce All Creation to Ash RYUJIN JAKKA yaratılmış herşeyi küle çevir. RYUJIN JAKKA
  22. bi kadın patronuna böbreğinin birini bağışlamış sonra patronu iyileşmesi çok uzun sürdüğü için kadını kovmuş. :S true story

1. LeornKayn

LeornKayn

İşte bu yüzden Cehennem diye bir şey yaratıldı...çünkü bazı insanların cehenneme gerçekten çok ihtiyacı var...

23. sen 5 gün ertele ertele yapma son gün 5 saat hiç kalkmadan sunum hazırlamaya çalış. off kafam.

24. İlk sezon ki fairy tail ile 2. sezon ki fairy tail bana göre karşılaştırılamaz 2. sezon çok vasat bir düzgün bir konuya girmediler spoiler vermek istemiyorum ama 10 20 bölüm sonra anlarsınız nasıl bir şey olduğunu isteyenler spoilerden bakar burası manga sayfası burda yazabilirsin geçmiş mangalar ile ilgili. bu manga daha türkçeye çevrilmedi o yüzden 424 ile ilgili görüşüm spoiler'da tartarostan sonra bi düşman lonca daha çıkarırsa çok sinirleneceğimi söylemiştim.yine yaptı yapacağını bi 100 bölüm daha erteledi finali. ama gray'in bu karanlık loncaya katılmış oluşu sinirimi biraz yatıştırdı. natsu gerizekalısı hala herkesi toplicam diye tutturmuş. ya bırak işte adamlar ölünceye kadar fairy tail'de mi kalacaklar. herkes bi düzen oturtmuş wendy gibi. gitcek herkesi rahatından edecek şimdi.
  25. bu japonlar beni şaşırtmaktan hiç vazgeçmiolar ya :D:D come on toshi come onn

:D
    1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ
    2. historianWeeb

historianWeeb

bağana bir şey oluyor O.o

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.