Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. Barış

Mahouka Koukou no Rettousei FC

biraz büyük çizmişler ben hep kapaktaki halleriyle canlandırmıştım mangada şu halleri nerden baksan 2-3 yaş daha büyük görünüyor. bu kurtarma sahnesi ilk openingde vardı zaten.
  2. Denizlide ne güzel 2 mb/san ile falan çekiyordum AKK o kadar etkilemiyordu. İstanbula geldim 300kb/s zor görüyorum ya. bi tane ilçesi bile denizliden kalabalık olan şehirden ne beklenir ki :/

1. ayanatsume

ayanatsume

An itibariyle Denizliye taşınmaya karar verdim.

3. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

dof'un 3 generali var. diamante trebol pica. diamanteyi kratos alır adamın hakkı onu almak. pikayı zoro alırsa trebol'da sanjiye kalır ve o dövüşün çok zevkli geçeceğini düşünüyorum. sanji komik trebol komik canlandırdım kafamdada inşallah öyle olur ya :D birdcage kalkmadan sanjiler gelemezler ama. onu sabonun falan hakiyle kırması lazım gözlem hakisi karşısındakinin düşüncesini okumuyor çereye duyarlılığı çok artıyor. robin çok hızlı bi şekilde rakibinin vücudunda uzuvlarını çıkarabiliyor. fiziksel olarak yaklaşmadığı için robinin yeteneğinin gözlem hakisiyle kolay kolay teslim edilebileceğini sanmıyorum. faketsen bile iş işten geçmiş olur kilitlenir kalırsın kollarla. silahlanma hakisiyle daha etkili bişeyler yapabilirsin bence çünkü robin çıkardığı uzuvlardaki herşeyi hissedebiliyor. uzuvlara yapılan saldırı gerçek bedenine yapılmış gibi oluyor.
  4. kareteci çocuk 53 yaşına girmiş :O yaşlanıyoruz be.

5. daha ocak bitmedi bu anketi ne ara yapmışlar hem cevap verenler neye göre vermiş çok iyi başlayıp sonradan b*ka saran animeler var aldonah zero durarara death parade var sonuçta teheey bunların şu listede olmayışı fuji tv'nin bu anketi insanları bu animelere yönlendirmek için yaptığı bir reklam bence.
  6. Barış

En Son İzlediğiniz Dizi ?

csi las vegas(kanıt peşinde) 15. sezonundan güncel izlemeye devam ediyorum. polisiye dizileri seven izlesin ama arka sokakları seviyorsanız bu diziyi izledikten sonra bir daha arka sokaklara aynı gözle bakamazsınız :D
  7. Daha önceki Baykuş kafe haberinden sonra bu sefer internete tavşan kafe düştü :D Bu seferki kaynak bir video kanalı. Videodaki lavuk biraz gevşek konuşuyor argo falan ama kısaca özetlemek gerekirse kafenin konsepti 6 katlı bir binada 30 tane tavşandan birini seçip tavşanlarla yukarda takılıyosunuz. kucağınızda uyutun sepetinde sevin falan. japonlar eğlencesine biraz fazla düşkün olunca klasik kafeler kesmemeye başlıyor ve böyle fikirler ortaya çıkıyor :D Not: videodaki herif cidden kıl konuşuyor beni sinir etti sesi tamamen kapatıp izleseniz daha iyi olabilir :D
  8. çindeki hava kirliliği insanların nefes almasını önleyecek seviyede kışın. yanlış hatırlamıyorsam bütün şehirde sadece bir tane kalorifer kazanı var. sıcak su devasa bi kazanda kömürle ısıtılıyor ve evlere gönderiliyor. orda yaktıkları kömür dumanıda o çevrede gökyüzünü görünmez hale getiriyor. bi kaç resim daha paylaşayım spoiler'da. bu yeşil şey yosun yada drelerde oluşmuş herhangi bişey değil bildiğin fabrika atığı bi borudan bunun dereye aktığını gördüm video'nun birinde
  9. insanoğlu dünyanın içinde oluşmuş kanser hücreleri resmen. ilk başta oluşmuş sonra gelişmiş ve hızla dünyanın vücuduna yayılan onu çürüten akciğerlerini(ormanlar) karaciğerini (nehirler) böbreklerini(toprak) mahveden kanser hücreleriyiz her birimiz.
  10. Barış

One Piece Fight

i like the way you think :D (düşüncemi en iyi anlatan cümle bu türkçe de böyle dile getiremezdim bunda cuk oturuyor :D )
  11. Buyrun internette yayınlanmış çindeki çevre kirliliğini anlatan bir grup şok edici fotoğraf. Atalarımız boşuna dememiş nerde çokluk orda b..luk 9gag.com'dan alıntıdır.
  12. ana karakterin noob olduğu ve taa en baştan eğitim sürecinin anlatıldığı serileri sevmiyorum. mangan yayınlanıyo tamam da efsaneye dönüşebilecek bi serinin önemli zamanları salak saçma eğitim ve rekabetle geçiyor. az eğitim çok aksiyon lütfen.

1. Kadir-

Kadir-

Eğitimsiz aksiyon Nanatsu no Taizai var çok sevdim ben :D

13. pek içinde bulunmak isteyebileceğim bi dünya değil açıkcası goul olsamda yerdim herhalde insan. şuan ne kadar iğrenç gelse de midemi bulandırsada goul olunca açlık duyucam sonuçta ve ihtiyacım olacağı için yerim diye düşünüyorum. insanları yeterince zorlarsan yam yam eğilimleri gösteriyorlar goul olmasalar bile ben kanekinin o kadar direnmesini zaten aşırı ve saçma buldum.
  14. ne zaman durarara izlesem böyle oluyor ya kafam yine allak bullak oldu

1. Lucifèr

Lucifèr

Ben onu izlerken kafam karıştı ve yarıda kestim kim ne belli diil ya

2. Barış

Barış

bi ileri bi geri bi onun bakış açısından bi öbürünün. serseme döndüm ya farklı yapıcaz özgün bi yapıt çıkarıcaz diyede bu kadar karışık yapılmaz ki arkadaş hikayeyi takip edemioz.

15. aldonoah zeroya sonunda başladım. ikinci bir leloush mu görüyorum yoksa.

16. fairy tail filler şubatın 28'ine kadar devam. tartarosu martta anca görecekmişiz. ne filler'mış be

1. Rıse

Rıse

mart 7 sine kadar sabır.. :D

2. Barış

Barış

mard geer de tırt ya tartarosun finali beni pek tatmin etmedi.

17. myanimelistte gördüğüm en genç seiyuu. http://myanimelist.net/people/17091/Ibuki_Kido geçen konuşmuştuk muhabbeti geçmişti en genç 95'li vardı galiba bu daha genç :D

1. historianWeeb

historianWeeb

Yaşına göre baya iyi galiba hep duyduğum veya izlediğim animelrde rol almış :P

2. Barış

Barış

tensai desu ne :D lisede ne popülerdir bu :D 2012 de başlayan animede çalışmış yani 15 yaşında falan keşfedilmiş. yazın bu kızı bi kenara fena patlicak 2-3 yıl sonra.

3. historianWeeb

historianWeeb

aynen öyle olur :D

18. death paarade! yeni favorim. ne içipde yazıyolar böyle şeyler anlamıyorum ya hangi kafayla düşündüm olm sen bunu :D

19. abi dudağımın tam ortasında uçuk çıktı kıpkırmızı bişey ya red dot gibi

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

Allahtan eve döndüm dün, anneme söyledim şrak diye çıkarttı merhemi istanbulda olsam çoktan suratımın yarısını kaplardı bu uçuk :D

3. jans09

jans09

İstanbul'a giderken onu yanına al.. Ne olur ne olmaz ama değil mi???

4. noirwinglessova
  20. adam türk

bu ocolotus rift efsane bişey.
    1. Barış

Barış

oculus rift yanlış yazmışım :D

2. historianWeeb

historianWeeb

ya ben gamepadle oynayamıyorum adam neler yapıyor O.o şaka bir yana şu aleti denemek isterdim :)

21. off haftaya çarşamba y. lisans mülakatım var ama oscar adayları açıklanmış törenden önce hepsini izlemem lazım vaktim yok :(

1. jans09

jans09

Özetini izle yahu sende... gece gece bi de onunla mı uğraşcan?

22. Barış

Bleach Manga Tartışma

o kaptanlarla ilgili konuşmadan hiç birşey anlamadm çünkü hiç bişey hatırlamıyorum asırlar oldu en son ne durumdalardı ne yapıyolardı hatrlamıyorum. isimlerini dahi unuttum ya bi dk bakmam lazım tilki şey komamura öldü,bi kaç tanesi zombiye dönüşmüştü bu da öldükleri anlamına gelir. abi bilmiom ya bi toparlasa en son neler olmuştu previously on bleach gibi bişeyi gördüğüme duyduğuma ilk defa sevinebilirdim yani :D
  23. sürekli oturumun kapanıp durması foruma getirilmiş yenilik gibi bişey mi yahu çok can sıkıcı olmaya başladı. 10 dk başka bişeyle ilgileniyosun sonra dönüyosun bi bakmışsın yine giriş yap yazıyor.

24. kötü çeviriler fansub a faydadan çok zarar getiriyor. yuusha ni narenakatta... son 2 bölümde kanser oluyordum o nası bi berbat çeviridir öle :[

1. mustafalrsm

mustafalrsm

fayda getiriyor mu ki...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.