Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. valla hem acnologia hem zeref topluca geliyor, küçümsemede yok, bizim beşli masterla birlikte kuyruklarını kıstırıp kaçtılar sadece birinden, EĞER bu son savaşta yarısı ölmezse bu loncanın ve bunlarıda diğer karanlık loncaları yendikleri gibi yenerek bitirirse bu seriyi,fairy tail benim kitabıma en büyük hayal kırıklığı ve bir şaka olarak girecek. bittikten sonra hakkında tek güzel kelime etmem kimseye de önermem.
  2. Barış

İtiraf Köşesi

valla bizim mahllede hala top oynayan var hemde baya bi aktifler sporcu kartı falan da oynuyorlar yorulduklarında, o kadarda umudunuzu yitirmeyin.
  3. yine yaptım yaw. kaptırdım kendimi mangaya saat 4 olmuş belim başım ağrıyor.

4. Barış

One Piece Neden Sevilmez?

karakteri oturtmaya çalışıyor background history denen şeyi iyi veriyor işte :D herkes benimsesin diye uzatıyorda ben öyle aşırı bişey görmedim , thrillar bark biraz uzundu tayfaya çok aşırı bişey katmadı, şan şöhret de yoktu yeni bi power upda yoktu bnm tek gereksiz gördüğüm yerdir thriller bark olmasada olurdu gibi bişey, belki lola'nın verdiği kağıt parçası ilerde iyiki thriller barka gitmişler dememe sebep olabilir ama ben komple o arcın gereksiz olduğunu düşündüm. diğer enies lobby olsun gökyüzü adası olsun, buralar önemli yerlerdi, belki chopper'ın memleketide katabilirim ama oktor buldukları için orasıda iyiydi.
  5. shokugeki no soma son bölümü izledikten sonra kulağımda çınlayan şarkı

6. Barış

One Piece Neden Sevilmez?

ya uzun diyipte narutoya bayılıp one piece i sevmeyenin ben aklına yanayım, narutonun ilk 200 bölümü + shippudenin ilk 150 bölümü öyle sıkıcıydı ki ayıla bayıla izledim, ana karakter ezik bir türlü güçlenmiyor falan, one piece öyle değil ki 50 bölümde bağlıyor kendine, ondan sonrası zaten kendiliğinden geliyor, naruto ne ya, yemin ediyorum element dönüşümünü öğrenene kadar naruto animesinin gözümde beş kuruş değeri yoktu.
  7. Barış

Yaoi Fc (+15)

tühh provokasyonlarım boşa gitti :( :D
  8. Barış

Yaoi Fc (+15)

yaoi okuduğum için paylaşmadım. bi yerde gördüm acayibime gitti :D yaoi den ne kadar nefret ettiğimi bilmen lazım :D http://wtfyaoianatomy.tumblr.com/page/9
  9. Barış

Yaoi Fc (+15)

:LTkJN9u:
  10. kapattırdım mdiye bildiğim şirketten 6 aylık fatura gelmiş, nası bişey bu ya, valla üyeliğinizi sonlandırırken dikkat edin.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Kesmeye devam ederler diye tırsıyorum, iptal etmeme rağmen. Bu internet ortamına güven olmaz, kartı zaten iptal edecektim. bu da bahanesi olur.

3. Cold Dewil

Cold Dewil

En iyisi katlıyorum.Ay sonunda sonradan ekstra ücrette ekleyebilirler.Geçmiş olsun

4. Barış

Barış

en ço korktuğum şeylerden biri 10 sne sonra bi faturanın katlanıp katlanıp önüme ödenemeyecek bi miktar olarak gelmesi. valla neyin altına imza attığımızın çetelesini iyi tutmamız lazım. olmayan şey değil.

11. haftanın en sıkıcı günü bugün :/

12. ee bu ikinci master madem bu kadar tutkulu ii biriydi nasıl kötü hale geldi bu? mavisi kurtarmaktan hiç vazgeçmedi mi acaba, zerefi arıyordu yana yakıla mavise bi faydası olacağını düşünerek miydi acaba, off öyle yapsa ne güzel olur be.
  13. biri artık bi site yapsın youtube linkini verelim o bizw geri swf linkini versin ya olmuyo böyle işsizlk bu

14. mahallede yavru bi kedi var annesi yeterli büyüklüğe geldiğine karar verip bırakıp gitti galiba mıy mıy 2 gündür bi susmadı ya. gece uyutmuyor şuan hala miyavlıyor, boğazı ağrıyordur muhtemelen şimdi aralıksız miyavlamaktan,

15. charlotte 10. bölüm anime spoiler ya bu şimdi abisinin gücünü alıp geçmişe gitti ya geçmişteki abisinde de zamanda yolculuk gücü duruyor. geçmişe gidip kardeşini kurtardığı zaman abisinde de kendisindede zamanda yolculuk gücü olmuş olcak, bu diğer güçler içinde geçerli, beyaz saçlının gücünü alsa, geçmişe dönse hem kendisinde hem beyaz saçlıda seçtiği bir kişiye görünmeme gücü olmuş olcak, off daha diğer güçleride hesaba katarsan bizim elemanın yağmalama gücü hakikatende çok güçlü, kız kardeşinin yok etme gücüde baya sağlam şimdi onuda aldı kimse duramaz valla karşısında.
  16. gündüz eriten bi sıcak vardı gece fırtına çıktı bu istanbulun sağı solu belli olmuyor

17. gözün aydın :D eğer bu son bölümü izlediysen baya mutlusundur :D
  18. http://forum.turkanime.tv/topic/14383-anime-ve-manga-t%C3%BCm-seriler-hakk%C4%B1nda-her-%C5%9Feyi-konu%C5%9F-dikkat-dikkat-a%C4%9Fir-spoiler-i%C3%A7erir/ buraya yaz, bu konu böyle muhabbetler yapılsın diye açıldı.
  19. charlotte izleyen kimse yok mu burda ya, abi 2 haftadır geçmişin içine ettiler kaç tane paralel evren değiştirdiler niye kimse bişey yazmıyor :D plot twist'e doyurdular 2 bölümde :D

20. spoiler değil hipotez arkadaşlar, daha dressrosadan bile uzaklaşamadılar mangada.
  21. Barış

Mahouka Türkçe Light Novel

flashback kısmı dışında neden çağırdığını anlatırım çok kısa zaten orası, vol 8 şöyle başlıyo, miyuki ile tatsuya yotsuba evinde maya ile görüşmeyi beklerken miyuki geçmişi hatırlıyo,(orda şimdiki zamandan kopup bi 15 20 sayfageçmişten bahsediyo, sonra tekrar günümüze dönüyolar bir iki cümle konuşup tekrar geçmişe dönüyor hikaye, vol 8 de şuanki zamanda geçen kısım çok kısa anlatırım onu. mangayı inceledim evet gerçekten vol 8'deki günümüz kısımlarını dahil etmemişler, herhalde ana serinin ortasından girdikleri belli olmasın diye, ben vol 8 i bi inceleyeyim nerde günümüze geliyorlar nerde geri dönüyorlar bölüm bölüm anlatırım.
  22. log horizonun 2. sezonu aşırı sıkıcı değil mi ya, alıştırdılar beni birinci sezonda poltika oyunlarına 2. sezonda hiç böyle şeyler yok valla çok sıkıldım ya,

23. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

off bi yüz bölüm sonra neler olacak acaba :D
  24. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

bi yonkouyu devirmesi bile çok uzun sürer ki one piecein sağlam bi 1000 2000 bölümü var saha önünde.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.