Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Lycaenidae kullanıcısının paylaşımları

1. Lycaenidae

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki Kuroko no Basuke izlemiştir.
  2. Lycaenidae

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Alttaki Lovely Complex izlemiştir.
  3. Lycaenidae

Biraz da Eğlenelim :)

Ben mahallenin en çirkin kızıyla/erkeğiyle donumu camdan salladım, zaten istiyordum.
  4. Lycaenidae

Manga okuma için

Tr olarak Manga tr, Seri manga, Mangadenizi. Eng olarak Mangabird derim. Mobil uygulama olarak en iyi performans gösteren. Yuri ve Yaoi okumak isteyen varsa da onlar sitenin içerisinde yok. Ama diğer türler için oldukça ideal. Eng Site olarak Manga Kiss, Mangadex ve Mangakakalot iyi. Reklam olmasın diyorsanız Mangadex tercih edilmeli.
  5. Lycaenidae

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki Diamond no Ace izlememiştir.
  6. Lycaenidae

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki Gintama izlemiştir
  7. Lycaenidae

Anime İstek ve Önerileri

K serisi. Dediğin ikisinden var ama ağırlık onlara değil. https://www.turkanime.net/anime/k
  8. Lycaenidae

mugen no juunin: immortal

Mangasını baştan aşağı hızlı bir şekilde işlediler diye biliyorum, o yüzden ikinci sezon gelmez ama mangaka Bakumatsu olarak ikinci sezon yazıyor. Ondan bölüm birikirse ancak anime olur ama o da aylık seri diye biliyorum. Tutmama nedeni gerçekten sert seinenlerden biri olması, bence. Zaten seinen az izlenen bir tür iken, onun da oldukça sert işlenmesi izleyici kitlesini oldukça daraltıyor.
  9. İki Nana'yı da hoş buluyorum.
  10. Fumetsu no Anata e, Bahar 2021'e aktarılması...:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

11. Lycaenidae

Aimer

Eline sağlık, bilgilendirici bir içerik olmuş. ^^
  12. İlkokul sondan beri J-Rock bağımlısıyım, sanırım rock türü arasında en sevdiğim alan bu. Sevdiğim Japon Gruplar.
  13. Lycaenidae

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Otomatik Portakal, Anthony Burgess Hamlet, William Shakespeare İnsanlığımı Yitirirken, Osamu Dazai Spartacus, Arthur Koestler Siyah Kan, Jean Christophe Grange Şu anlık bu kadar.
  14. Lycaenidae

Anime İstek ve Önerileri

Yondemasu yo Azazel-san Sakamoto desu ga? Tonari no Seki-kun Aiura
  15. THY'nin reklamları üstüne tanımıyorum. Duygusal reklamların etkisi bir başka oluyor.
  16. Lycaenidae

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki Kimi ni todoke izlemiştir.
  17. Lycaenidae

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Makishima Shogo, Johann yetişkinlerde manipüle olayını fazla kullanmamıştır. Makishima ise hem öyle hem de sürü lideri kişi. Hangisi daha sevimli? Bleach'ten Ishida Uryuu mu yoksa Naruto'dan Sasuke mi?
  18. Lycaenidae

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Alttaki Afro Samurai izlememiştir.
  19. Lycaenidae

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Alttaki sangatsu no lion izlememiştir.
  20. Lycaenidae

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki sakamichi no Apollon izlememiştir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.