Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

137
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Lycaenidae kullanıcısının paylaşımları

1. Lycaenidae

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Naruto
  2. Lycaenidae

Yuri on ice
  3. Aklıma Nurarihyon animesi geldi ve oradaki Nura klanı, hepsinin saçı birbirinden güzel.
  4. Lycaenidae

Another
  5. Lycaenidae

İtiraf Köşesi

5 yaşındaydım, annemle dayımın evindeydik. Annem, dayımın atına beraber binelim mi diye sormuştu. O an kafamı ata çevirip baktığımda, o yaştaki bir çocuğun gözüne bayağı büyük ve ürkütücü geliyor, ağlamaya başladım. Annem de oldukça şaşırmıştı ve beni sakinleştirmeye çalışıyordu. Her ne kadar atları sevmek ya da onlarla bir yürüyüşe çıkmak istesem de o günden beri atlardan korkuyorum.
  6. Manganın konusunu okuyunca ilgi çekici olarak görüyorsun ama işleyişe gelince cidden zayıf. Sanırım en güzel yanı, bölümlerin çevirisi paylaşılınca yorumlar bölümüne yazılan yorumları okumaktı.
  7. Lycaenidae

DANGO!!

Yapmaya çalıştım, normalde farklı kültürlerin yemeğini yapmakta oldukça başarılıyım ama bu sefer tüm talihsizlikler beni buldu. Pişen hamurları alayım derken havlu kağıt elimden kaydı şlap diye kaynar suyun içine düştü . Moralimi bozmadım, sıradakini yapayım dedim onda da yerleştirirken içine koyduğum kase kaydı o da suyun içine düştü. Bu sefer çıldırdım, sıradakini içine koydum ve 25 dakika bitti ve sosa buladım. Sonuç: çiğ olmuşlar. Alt tarafı bir dango yapacaktım, halbuki mutfakta yapmadığım bir tatlı ya da bir yemek çeşidi kalmadı, bu niye böyle oldu anlamadım.
  8. Bilmeyen arkadaşlar için; Vampir inancında kendilerinin yarasaya dönüştüğü ve kurt adamların onların hizmetkarları olduğu söylenir ama ben burada onları kurt adamlara dönüşebilir şekilde işledim. Ayrıca vampirlerin izin almadan girmeme durumunu sadece kutsal mekan olarak sınırladım.
  9. Lycaenidae

Bleach in en karızma karakteri kim ?

Bleach'in her karakteri ayrı karizma, o yüzden seçmek zor ama Stark, Grimmjow, Ulquiorra çok iyi. Bleach'in son sayılarındaki Hitsugaya'nın halini de unutmamak gerek. Ichigo'nun biraz daha yakışıklı ve havalı versiyonu olmuş.
  10. Lycaenidae

( 12 / 12 ) Joker Game

Emekleriniz için teşekkürler.
  11. Lycaenidae

Beklenen Yaz Sezonu Animeleri

Sanırım izleyeceğim tek anime Yahari. Bu sezonda Ikebukuro West Gate Park vardı ama sonbahara alındığından beri üzgünüm. Sonbahar, seni iple çekiyorum.
  12. Grammy alamamasına üzüldüğüm bir şarkıydı ama rakipleri sağlamdı.
  13. Lycaenidae

Sessiz Çığlık [FF]

Mesajı düzenleye tıklıyorsun, mesaj kutusunun üzerindeki semboller arasında göz imgesi var. Oradan spoiler kutusu ekleyebilirsin. Ayrıca birazını okudum. Bazı yerlere virgül eklememişsin ve bazı kelimeleri hızlı yazmaktan dolayı da eksik yazmışsın. Bir de konun ne tam olarak? Onu kısaca yazarsan okuyucuya yön verme açısından yardımcı olur.
  14. Arkadaşlar konunun yarışma bitimine yetişmeme durumu var o yüzden hikayesel olarak ikiye böldüm, o yüzden kitabın adı değişti. Değişen sadece hikayeyi bölmem, on üç kişinin cinayetini konu alan hikayenin kalan günlerde yetişmesi mümkün görünmüyor.
  15. Lycaenidae

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Evimde Totoro'nun kupası var, gönül isterdi ki diğer Ghibli kupalarına da sahip olayım. :( Natsume'den Nyanko-sensei'nin dev yastığını çok isterdim, aynı şekilde Snorlax (Pokemon izlemedim ama gözüme çok şirin geliyor) ve D Gray Man'dan Tim Canpy.
  16. Lycaenidae

Shoujo seven erkek

En yakın arkadaşlarımdan biri öyle. Arada bunun üzerine konuşmak güzel oluyor.
  17. Lycaenidae

Sukite ii na yo
  18. İngiliz beyefendisini bile kendinden utandıracak kibarlığıyla kutsasın Dorian-sama seni.
  19. Lycaenidae

Çok güzel bir animeydi, Nijiiro. Shinrei Tantei Yakumo
  20. Lycaenidae

Rurouni Kenshin
  21. Lycaenidae

Nanbaka
  22. Lycaenidae

Ookami shoujo to Kuro Ouji
  23. Lycaenidae

Nana
  24. Gün bitimine bir Marilyn Manson bırakalım.
  25. Arkadaşlar bazı yerlerde küçük bir yanlış anlaşılma olmuş. Hikayedeki Ian Türkçedeki lan* değil. Dorian'ın "ian"ı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.