Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

137
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Lycaenidae kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yapmaya çalıştım, normalde farklı kültürlerin yemeğini yapmakta oldukça başarılıyım ama bu sefer tüm talihsizlikler beni buldu. :onionfacepalmplz: Pişen hamurları alayım derken havlu kağıt elimden kaydı şlap diye kaynar suyun içine düştü . :lonely-onion-head-emoticon: Moralimi bozmadım, sıradakini yapayım dedim onda da yerleştirirken içine koyduğum kase kaydı o da suyun içine düştü. :super-sayan-onion-head-emoticon: Bu sefer çıldırdım, sıradakini içine koydum ve 25 dakika bitti ve sosa buladım. Sonuç: çiğ olmuşlar.  Alt tarafı bir dango yapacaktım, halbuki mutfakta yapmadığım bir tatlı ya da bir yemek çeşidi kalmadı, bu niye böyle oldu anlamadım. :hate-onion-head-emoticon:

2. kaisoo, 2 saat önce tarihinde yazdı:

düzenlemesini nasıl yapacağımı bilmiyorum :( ya da en baştan mı atmalıyım ? 

Mesajı düzenleye tıklıyorsun, mesaj kutusunun üzerindeki semboller arasında göz imgesi var. Oradan spoiler kutusu ekleyebilirsin. 

Ayrıca birazını okudum. Bazı yerlere virgül eklememişsin ve bazı kelimeleri hızlı yazmaktan dolayı da eksik yazmışsın. 

Bir de konun ne tam olarak? Onu kısaca yazarsan okuyucuya yön verme açısından yardımcı olur.  

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.