Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

137
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Lycaenidae kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bence rahatsız edici değildi. :D 

Ben biliyorum ne kadar çok olduğunu. :D 

Rahatsız ediciliği şu yönden, bilgili abladan deli abla rolüne girdim, çocukların önünde ayrıca yaşıtlarım "acaba neyin kafasını yaşıyor?", büyükler "..." falan olmuş olabilir ki bilmiyorum yaptıklarımdan değil yapamadıklarım pişmanım diyeyim o zaman. sşkfşlks

KaladinStormblessed, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Kurosawa in bütün filmleri enfestir.mumkun olduğu kadar hepsini izlemeni tavsiye ederim edebi uyarlamaları da çok iyidir. Shakespeare e el sürebilecek yegane yonetmendir kendisi. Sinemacı kafamı toparlarsam daha iyi tavsiyeler vereceğim ??

Akira Kurosawa'dan watch listeme Throne of Blood filmini almıştım, şöyle hafif görsellerde takıldım pinterest kullanarak ve bazı repliklerini gördüm ve cidden hoşuma gitti, bunu da beğeneceğime inanıyorum. O zaman listeye bu yönetmenin tüm filmlerini atalım, letterbox canlansın o zaman. :dandyonionplz: 

2. @KaladinStormblessed film önerileri için çok teşekkürler, Rashomon izlemiştim cidden etkileyici idi ki hiç sıkılmadan izlediğim bir filmdi, Uzakdoğu filmlerine başlangıç olarak bu filmi seçmiştim ve iyi ki seçmişim dedim. 

Caprihorn, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Özüre gerek yok ya sadece kişilik değişikliği olunca şaşırdım biraz. :D  Ben de pek ihtimal vermedim de şans vermek istedim. :d

Fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümü düşünüyorum.

Haha o gün biraz yazıklarım rahatsız edici gelmiş olabilir, ben bile hatırlayınca rada ürperiyorum, Allah'tan gece geldim de kimse rahatsız olmadı. :D

Ooo hayırlı olsun, çok hoş bir bölüm. Umarım dolu dolu güzel geçen bir üni hayatın olur, benimki pek olmasa da küçüklerim en azından yaşasın diyorum artık. 

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Peki sen hangi kişiliğiyle konuşmak isterdin? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Geldiği yerde çok var, canı sıkıldıkça değiştiririm benlik.

3. Caprihorn, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya geçen gece geldiğin zaman tamamen faklı biriydin ona bayağı şaşırdım. :D

Yok ya izlemiyor.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:  Anime izleyen bir arkadaşı vardı o olma ihtimalin kaç? :D Ama arkadaşı ne okuyordu hatırlayamadım.

Umarım sen de güzel yerlere gelirsin. :)

Olma ihtimalim sıfır be Capricim. :( Yani hangi ilde okuduğuna da bağlı da hazırlık sınıfımda makine mühendisi vardı ve uçak mühendisi yoktu. :( Ki bölümüm bilgisayar müh, tanışıklık sanmıyorum. :(( Ama olsun, her türlü muhabbete açık biriyimdir ki çok anime manga muhabbeti yapan biri değilimdir, beni tanıyanlar bilir. ^^ Her türlü gelebilir buraya. Zorla ablanı buraya getirteceğim sanırım...

Arada beynimin şalterleri atabiliyor ya da devreleri yanabiliyor, o günkü talihsizlik için üzgünüm ve göreceğin üzere bir daha yapmadım. sşlfkşslfks

İyi dileğin için çok teşekkür ederim, sen ne düşünüyorsun bölüm olarak peki?

4. pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Hep öyle miydi gerçekten? Bilmiyorum artık, nasıl istiyorsan konuş canım da yani değişik geldi. :D 

Evet öyleydi, yaşlanmışsın Pega Bey!

Caprihorn, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir yıl okudu da sonra geçti.Bence de daha iyi.

Umarım çok güzel yerlere gelir, o da sen gibi anime ile ilgilenir mi? Buraya o da geliyorsa belki bir ara tanışırız, ikimiz de mühendis adayıyız sonuçta. :)

KaladinStormblessed, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

O dönemlerden bahsediyorsak italyan yeni gercekcilerini daha çok severim

Başlangıç olarak kimi tavsiye edersiniz peki? Şahsen animeler çok sıktı ve uzuuuuuun süreli bir film izleme maratonuna girmek istiyorum. :admire2-onion-head-emoticon:

5. pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen izleyene kadar biz ne olduğunu unutacağız. :D Ah be hemen izleyeydin işte ne olacaktı sanki? :D 

Unutursan yazdığın yorumları oku yavrum, o kadar yazdın ya. A-aaa. Cumartesi izleyebilirm sanırım, hafta içi bir saatlik filmler izleyeceğim haftasonu 2-3 saatlik olanlar olarak ayırdım. 

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Uçak mühendisliği okuyor.

Lise 3 e gidiyorum.Yok ben mimarlık merak eden değilim. :D

Pardon ya, karıştırmışım o zaman. Ablan kaçıncı sınıf, merak ettim. Lisedeyken ben de uçak mühendisliği düşünürdüm. 

6. pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Hmm merak ettirdin iyice beni, ilk filmi aslında hemen izleyebilirim, 24 dakika demiştin zaten. Sen de şu Platform'u izle artık be. :D 

Hocam öncelikle Ahlak serisi sardı, o bitmeden olmaz ve ayrıca bir iki film daha var sırada ama haftaya izlerim. Üzgünüm bekleme için ama izledikten sonra engin bilgilerimle film yorumumu yazacağım. :p

7. Caprihorn, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de isterim o zaman algısından.Nasıl bitmedi ya...üniversitelisin gerçi,ablamın da başlıyor yarın.

Ben günleri beynim durulunca sayıyorum, normalde yoğun biri olunca günleri saymayı bırakıyorum bir arada sınav tarihlerini falan yoklarım o kadar. :D Ablan ne bölüm okuyor özel değilse eğer? Sen sanırım son sınıftın ve mimarlık merak eden sen miydin?

8. pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha sen yokken her yer ölü oluyor be canım. :D Muhabbet üstadı sensin, dile ne istersen onu konuşalım. :) 

Şu ahlak film serisine yarın bakarım herhalde. Bİrde yarın sağlam tempoya giriyoruz değil mi? 

Pinterest sağ olsun, Eric Rohmer ile tanıştım, ilk film 24 dk ama düşündürme yönünden etkili, aslında toplum yoluyla dayatılan ahlak anlayışı ve kişinin kısa süreli kendince yarattığı ahlak anlayışının peşinden gitse de doğru olana gidiyor, bir nevi La Fontaine gibiydi ki ahlak serisinin ikinci filmi de bu şekilde oldu. Siyah beyaz filmler için bence güzel girişim olur senin için. Ben asıl Koleksiyoner'i merak ediyorum, asıl bu filmle keşfettim Eric Rohmer'i ki umarım beğenirim. 

9. Tamam son yazdığım harbi iğrenç olmuş. Mimarlık olarak ilk yıl deneyimlediklerimle yardımcı olurum. Akşam yazmaya gelirim, aklında ne varsa dürüstçe cevaplarım. Benim danıştığım çok dürüst olmadığında yanlış bir tercih oldu ama tabii tercihin yanlış olma nedeni bölüm değil okuldu. Okul olunca da ilgimi de falan kaybettim. Neyse etiket atmak zor, kimlerden bahsettiğim okuduklarında anlarlar. Ja ne minna-san. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.