Jump to content

Nanilyas

Üyeler
  • İçerik sayısı

335
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Nanilyas kullanıcısının paylaşımları

1. Nanilyas

Anime müzikleri hakkında bir soru

Hatırladığım kadarıyla Japonca da üç yazım tipi vardı sadece Japonca ,Çinceden bazı kelimeler ve yabancı kelimelerin kullanıldığı karışık oldu :DD:d: valla karışık bi anlatım anlamaya çalışın
  2. Nanilyas

Tokyo Ghoul’un Mangası Finalini Yaptı

Animesi gerçekten çok güzel zaten sıralamalarda bile önde ,mangasına da yeni başladım zaten konuyu çok uzatırlarsa daha sonra sıkabilir bir yerde durması iyi :D
  3. Nanilyas

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Guilty Crown çok güzeldi :D
  4. Bu sforum sitesi çok iyi yaş farkı çok olsa da çok iyi anlaşabildiğim kişiler olması harika :D

5. Yarın okul var ve ben yine lol yine anime :D

6. Lolu açıyorum şöyle bi aram da adc geliyo rahatım diğer el arkadaşımla oynuyorum feeder bunun bi kuralı falan mı var niye hep böyle ya arkadaşımla oynayınca niye hep ap dan sup a geçiyorum ben :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Aramdamı sup ap geliyor arkadaşınla oynarken eğer öylese şans...yok sürekli seni ap supa itiyorsa alma adc oynıyacağım de...

3. Nanilyas

Nanilyas

Çok iyi değilim ya :D Nalyanis ismim

4. Nanilyas

Nanilyas

yok aram da değil aram da iyiyim sadece sihirdar da gocalıyorum biraz bi midde bide supta iyiyim sihirdar da :D

7. Nanilyas

İmkansız Aşk Yoktur. (Ateş ve Su)

Çok harika olmuş len :cheer2-onion-head-emoticon:
  8. Nanilyas

Meast - Acemice Manga Çalışmaları

Helal le ben de çizim yapıyorum kiii her otakunun yaptığı şey :hell-yes-onion-head-emoticon: Sen baya iyisin tabi yorumlarda okuduğum kadarıyla daha bi yolun var kolay gelsin :good-job-onion-head-emoticon:
  9. Nanilyas

Nasıl Olmuş :):)

İşsiz :D Güzel olmuş kafa atma bölümü :cheer2-onion-head-emoticon:
  10. Nanilyas

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Paylaşıldımı bakmadım ama https://www.youtube.com/watch?v=bZ1DlJxsUg8&list=LLcEhdujaNSN6lvrlGN0s_jg&index=17 https://www.youtube.com/watch?v=H5BiTDw9zac&list=LLcEhdujaNSN6lvrlGN0s_jg&index=16 ve buhttps://www.youtube.com/watch?v=paN3yZAyDmo&list=FLcEhdujaNSN6lvrlGN0s_jg&index=2 Charlie Chaplin konuşması ile ilgili çok iyi bi amv
  11. Nanilyas

En Beğendiğiniz Cosplay!!

bunu kesinlikle izlemelisiniz ve ben Tessa Crownester a hayranım onun da videolarını izlemesiniz Naruto cosplayi yapıyor https://www.youtube.com/watch?v=yOEDTsI9kPE&list=LLcEhdujaNSN6lvrlGN0s_jg&index=10 kuroshitsuji den
  12. Narutonun opening ve endingleri hep çok güzel oluyor :D bunların da çok güzel olacaklarına eminim
  13. Nanilyas

Vocaloid Türkiye

Arigatooo :cheer2-onion-head-emoticon:Hemen abone oldum çok iyisin ellerine sağlık :good-job-onion-head-emoticon:
  14. Hani okul başlıyor bilmediğim bir şehirdeyim üniforma belli değil daha sınıfımı bilmiyorum servis daha ayarlanmadı ölebilir miyim -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Nanilyas

Nanilyas

Deme ya aynı şeylerle karşılaşacağım :DD

3. Lucifèr

Lucifèr

Tabiki :D ama benim beynime eror verdiren şey şu bilmedigin bi şehirdesin ve okula servisle gidip gelceksin taşındinizmi yoksa

4. Nanilyas

Nanilyas

Evet ablamın universitesi sayesinde :D bende sürüklendim

15. Nanilyas

Anime Dünyasının En Seksi Hatunları

Çok yanlış gelmiş bunlar ;D bunlar varken
  16. Nanilyas

Frozen Şarkılarının Japonca Versiyonları

:O çok güzel Hatsune Miku ya her şarkı yakışır zaten :D
  17. Nanilyas

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Allah yardımcınız olsun :hell-yes-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: 11.bölümü bile hemen yüklediyseniz artık harikasınız
  18. Nanilyas

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Neler izlemedim ki Guilty Crown tamamladım No Game No Life tamamladım Güncel animeler (Naruto ,Tokyo Ghoul,SAO,Love Stage,Fairy Tail) Vee Gurren Lagann a başladım hadi hayırlısı
  19. Tengen Toppa Gurren Lagann a başladım en iyi mecha dediler hadi hayırlısı :D

1. Nanilyas

Nanilyas

haha haklısın :D

20. Nanilyas

Naruto Last Battle ( Manga Spolier )

Sasuke dostum hep düzgün yerlerde gelip kafamızı karıştırmak mı zorundasın gelme ya gelme severim iyi çocuksun da yapma bunu bize T_T şimdi Naruto nun klasik geri döndürme konuşmaları gelecek :D alsın güzelim Hinatayı oh mis Hokage olsun Sasuke olmasa da olur yavrum lanetlenmiş midir hep bi uğursuzluk getiriyor :D
  21. Nanilyas

Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?

Naruto ana karakter diye çok gösteriliyor Orochimaru yu öldürebilen görülmedi oyum Orochimaruya -_- Orochimaru bir numara yuppi adam ölmüyo ya ölmüyo yılan ordan burdan çıkıyo :D
  22. Nanilyas

Favori Anime Müzigin ?

Sailor Moon Moonlight Densetsu :D
  23. Nanilyas

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

Çok var daha ama bulamadım Özür bu sahne değil ama gerçekten çok güldüm izlemenizi de tavsiye ederim .ÇD https://www.youtube.com/watch?v=SmvfquJXxLo
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.