Jump to content

Ghettosan

Üyeler
  • İçerik sayısı

366
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Ghettosan kullanıcısının paylaşımları

1. 4. Bölüm yüklendi. İyi seyirler :) Bazı ailesel nedenlerden dolayı ara vermem gerekmişti yarın da 5. Bölümü atıp güncele getireceğim seriyi. Gecikme için kusura bakmayın.
  2. Ghettosan

( 12 / 12 ) Seikoku no Dragonar

Senin internet bağlantın ile alakalı ne yazık ki bende öyle bir sorun yok gayet temiz indiriyor :S
  3. Ghettosan

( 12 / 12 ) Mekakucity Actors

4. Bölüm yüklendi. İyi seyirler :)
  4. Çevirmesi zordan ziyade külfiyetli desek yeridir :D 4. Bölümü TAÇE adına çıkarmama nedenlerimden biri o bazı yerlerde açıklama yapılması gerekiyor ama ne yazık ki buda spoiler oluyor :D düzenleyip 5. bölümle beraber vereceğim ama :D Teşekkürler bu arada :)
  5. Ghettosan

( 13 / 13 ) Blade and Soul

4. Bölüm yüklendi. İyi seyirler :)
  6. Teşekkürler kusura bakmayın bu haftalık arkadaşın internet sorunu yüzünden gecikme oldu :)
  7. 3. Bölüm yüklendi. İyi seyirler :)
  8. ''Forty thousand brothers could not, with all their quantity of love, make up my sum"

9. Bu anime kesinlikle benimle dalga geçiyor her ed'de yeni bir şarkı ney lan işimiz gücümüz yok mu bizim arkadaş...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lethal

Lethal

Hahaha :D op ve ed'e hiç takılmadığım için farketmemişim valla. Ama sana kolay gelsin, zor olsa gerek :D

3. Amygirl

Amygirl

Yeni moda bu animelere farklı ed koymak her bölme :D

4. Ghettosan

Ghettosan

Hayır güzel olmasalar sallayıp geçicem ama güzel yapmış birde şerrolar bende dinliyorum öyle olunca çeviriyorum :D sıkıntı iş ya :D Shaft özentisi olmaya başladı herkes valla :D Teşekkürler bu arada usui-chan :D

10. Ghettosan

( 13 / 12+ ) Akuma no Riddle

3. Bölüm eklendi. İyi seyirler :)
  11. Puzzle fansub çevirdi. Sizin için çeviri kalitesi fark etmiyor ise onlardan izleyebilirsiniz. :)
  12. Türkçe yeni bölümler pazartesi günleri geliyor :)
  13. Ghettosan

Evet güzel bağladılar hoş oldu :D Ben daha uzatırlar diye bekliyordum :P
  14. Ghettosan

3. Bölüm yüklendi.İyi seyirleri :)
  15. Ghettosan

( 12 / 12 ) Hitsugi no Chaika

3. Bölüm yüklendi. İyi Seyirler :)
  16. Forum adminlerinden biri iletişime geçebilir mi benimle?

17. 3. Bölüm yüklendi. İyi Seyirler :)
  18. Ghettosan

2. Bölüm eklenmiştir. İyi Seyirler :)
  19. Haklısın daha iyileri illa vardır ama daha bulamadım :D bulduğum gün değiştiririm zaten ayrıca kötülemek niyetindesin demedim :D O şekilde uğraştığım seriler benimde oldu ama bunda dediğim gibi vps pc ayrımı sorunu oldu sadece :D Yabancı fansubların çoğu kullandığı font Türkçe karakter içermediği için kullanmıyorum. Fontlab ilk defa duydum denerim bundan sonra. Teşekkürler :)
  20. Yorumların için teşekkürler ama font italik ayarlı değil. Kendisi o tarz bir görünüme sahip ama italikten çok daha farklı. Font'u değiştirmeyi düşünmüyorum çünkü animeye çok yakıştığını düşünüyorum denediğimiz onca font içinden. Op'de görünmeyen harflere gelirsek kontrolü kendi pc'mde yaptıktan sonra vps de encode ettim orada kontrol etmedim bire bir bütün fontlar olduğu için ama son indirdiğim yeni fontlardan birini kullanmıştım op de bundan dolayı vps'de kendisi otomatik bir font atmış. Ed konusunda ise bence sade olması gerekiyordu fontların büyük kalması gibi bir hata olmuş olabilir zaten bunları bir sonrakinde düzeltiriz. Bizde izliyor hatları not alıyoruz. Özellikle çevirmenler ve encoderlar arasında bunu en çok yapan benimdir diye düşünüyorum. Not kısmına gelirsek o kadar önemli olduğunu düşünmüyorum farklı bir renk yada ekranın kenarına köşesine yazılması yeter ben sadece belirgin olsun diye rengini o an canımın istediği gibi seçtim. En azından elimizdeki projeleri inceleyip kendi insiyatiflerimizle ortaya koyuyoruz bence bu yeterli bir şey alınan alt yazı'yı hiç kontrol etmeden font falan bakmadan encode edip geçmiyoruz. Dediğim gibi haftaya bunlar düzeltilir.
  21. Ghettosan

ANİME KOMEDİ 13.04.2014 (2)

Ellerine sağlık güzel olmuşlar :D Usui-4 en iyisiydi ama sanırım :D
  22. Ghettosan

( 13 / 13 ) Blade and Soul

3. Bölüm eklendi. İyi Seyirler :)
  23. 2. Bölüm eklendi. İyi Seyirler
  24. Taçenin bütün devam serilerini ve tamamlanan serilerini indirip izleme şansın var buradan :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.