Jump to content

fatmakpln

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    fatmakpln reacted to Slowtime in Otakuların Radyosu   
    Tekkürler. Sosyal sitemiz de açılmıştır. Geliştirilmeye devam etmektedir.
  2. Beğen
    fatmakpln reacted to Hokage_Minato in Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE] Resim Arşivi   
    Beni Kırmayıp Resimleri yapan Halil Karahan'a çok teşekkür ederim. :D Çevirmen Arkadaşlar İmzalarına bu resimleri yada açtığı konulara  ekleyebilirler.

3. Beğen
    fatmakpln reacted to Heiwa. in Beğendiğiniz AMV'ler :)   
    İsteyen herkes beğendiği AMV'leri paylaşsın burada :D
    Benim şu aralar en sevdiğim:

Edit: Animeyi izlemeyenler için spoiler olabilir.

4. Beğen
    fatmakpln reacted to yusufakyurt in Shingeki no Kyojin Yeni OVA Duyruldu   
    Shingeki no Kyojin'nin animesi OVA'sı 16 Nisan 2014'de yayınlanacak. OVA içerik olarak Eren'nin yer aldığı 104. takımı konu alacak. 

Stay Strong !.

5. Beğen
    fatmakpln reacted to Hokage_Minato in Lanetli Burçlar   
    Resmen gel ban at diyor.Döverim seni kaya yerin dibine soktun beni bi sövmediğin kalmış :DHiç bana benzemiyor.Bir kaç kısım hariç tabi
  6. Beğen
    fatmakpln reacted to Mileydi in Shingeki no Kyojin’in Sonu Değişecek Mi?   
    Son zamanların en çok konuşulan serilerinden biri olan Attack on Titan’ın mangakası Hajime Isayama, White-Screen.jp adlı internet sitesine verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu. Yeni materyaller ekleyerek manganın daha da geliştiğini söyleyen mangaka, seride bazı değişikliklere de gittiğini söyledi. Stephen King’in “Sis” adlı romanının sonundaki gibi Shingeki no Kyojin’in sonunda da takipçileri travmaya sokacak bir son hazırlamaktan vazgeçtiğini belirten sanatçının bu kararı almasındaki en büyük sebeplerden biri ise anime uyarlamasının bu yola girmesini epey zorlaştırması. Serinin ve kendisinin aldığı destekler dolayısıyla öyle bir son hazırlamaktan vazgeçtiğini de ekledi.

Hajime Isayama’nın da damarlarında otaku kanı aktığı için kendisini takipçilerin yerine koyup onları memnun edecek sonuçlar üretebilir.
    Sizce Shingeki no Kyojin nasıl bitmeli?

kaynak:http://www.animefantastica.com

PS.: Ne Animesi tatmin etti ne de Mangası ama sonunun Sis gibi çarpıcı şekilde olmasını kendi adıma tercih ederdim.

7. Beğen
    fatmakpln reacted to 3n4bL3 in ( 26 / 26 ) Arashi no Yoru ni: Himitsu no Tomodachi   
    Yeni serimiz hayırlı olsun. Eline koluna bileğine sağlık, çevirilerinin devamını dilerim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.