Jump to content

Sen On Fire

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

Sen On Fire hakkında

• Doğum günü 10/10/1989

Profil Bilgileri

Sen On Fire üyemizin başarıları

1. Sen On Fire

Sanji - The Super Sayian

Bunu konu olarakta açtım burda da yazmak istedim. Sanji'nin şeytan meyvesi ( hatta kökleri, şeytan meyvesinin geçmişi) ile bir alakası olduğunu düşünüyorum.Bunu düşünmemin sebebi kaşındaki iz ( sembol ) şeytan meyvelerinin üzerindeki ile aynı. Tabiki bu bir teori ama sakladığı bir güç olduğu kesin.Ayrıca yapılan japon çizgi romanlar'ın bir çoğu Roronoa Zoro'nun gözünde bir sır ve sanjinin sakladığı bir güç olduğuna inanıyor. Japon animelerin en hoş yani süprizlerin hiç bitmemesidir ! Eğer uzun süredir ( Yıllarca :) ) Anime izliyorsanız Animeler'de hiçbir şey anlamsız ve boş değildir en ufak iz veye sembolleri dahi dikkatlice çizer ve konu halinde işlerler. Ayrıca bütün animeler Fan Art' lardan etkilenmiştir ve onlara ayak uydurmuştur. One piece Fan Art'larının büyük bir kısmı Roronoa Zoro'nun gözünü Sanji'yi durdurmak için kullandığını varsayarak çizim yapmak istiyor. Sonuç olarak durumun sonucunun FAN' lardan etkilenilerek gerçekleşeceğide kesin bir olgudur...
  2. Sizce sanji'nin içinde muhafaza ettiği güç ne ile alakalıdır ? Sanji'nin şeytan meyvesi ile bir alakası olduğunu düşünüyorum.Bunu düşünmemin sebebi kaşındaki iz ( sembol ) şeytan meyvelerinin üzerindeki ile aynı. Tabiki bu bir teori ama sakladığı bir güç olduğu kesin.Ayrıca yapılan japon çizgi romanlar'ın bir çoğu Roronoa Zoro'nun gözünde bir sır ve sanjinin sakladığı bir güç olduğuna inanıyor. Japon animelerin en hoş yani süprizlerin hiç bitmemesidir ! Eğer uzun süredir ( Yıllarca :) ) Anime izliyorsanız Animeler'de hiçbir şey anlamsız ve boş değildir en ufak iz veye sembolleri dahi dikkatlice çizer ve konu halinde işlerler. Ayrıca bütün animeler Fan Art' lardan etkilenmiştir ve onlara ayak uydurmuştur. One piece Fan Art'larının büyük bir kısmı Roronoa Zoro'nun gözünü Sanji'yi durdurmak için kullandığını varsayarak çizim yapmak istiyor. Sonuç olarak durumun sonucunun FAN' lardan etkilenilerek gerçekleşeceğide kesin bir olgudur...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.