Jump to content

Kutatgu

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Kutatgu kullanıcısının paylaşımları

1. Seinen FC yeni imza ve grup tanıtım imajı tamam!

2. -Melody-'nin önerileri listeye eklendi. Samurai Champloo'u incelemesi gerek. (tartışılacak diye not düştüm). Liste uzuyor. Takip açısından numaralandırma yapmak ve toplam liste uzunluğunu görebilmemiz gerekiyor. Forumun en aktif FC'si olduk sanırım. Bir Top 10 oluşturabiliriz. Forumda anket açılıyor mu bilmiyorum ama anket oluşturup herkesin katılımı ile yapabilirsek harika olur.
  3. fate/zero listeye eklenmiştir.
  4. Zaman az izlenmesi gereken seri çok olunca böyle oluyor.

1. Lethal

Lethal

Sonra hep birikiyo sinir oluyorum :(

5. @-Melody-: Sessiz sessiz konuyu okuduğunu gördüm. Anime listeni farketmedim zannetme :) bizimkilerden oldukça uzun. Aramızda Barış dışında görüş belirtebilecek birisi varsa o da büyük ihtimalle sensin :) Katkılarını bekliyoruz.
  6. Listeye aldım inceleme gerekiyor diye belirttim.
  7. terkeden giden midir? yoksa kalan mı? :P

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Gidiyosa gel, kalıyosa gitme diyemeyendir a dost :)

8. Ancak gelebildim. Barış'ın dediklerine katılıyorum. Birazda izlediğinde karar verilebilecek bir tür Seinen. O nedenle izlemek gerekiyor :D. Dün hızlıca izlediklerimi listeledim. http://myanimelist.net/animelist/Kutatgu Bir de GunGrave'i iki kere izlemiş oldum. :/ Sonunu izleyince ben bunu izledim dedim :D Yaşlılık. Şimdilik Seinen olarak wikipedia'dan bakıp yazalım listeyi sonra düzenleyelim. İzlemeye zaman yetmiyor. İzlemeyi beklersek listenin büyümesi uzun sürer. Önce ekleyelim sonra tartışalım. Forumda ilgi de topladık hype varken çalışmaya devam. Ayrıca my animelist'den ekleyelelim birbirimizi kim ne izliyor takip edebilelim.
  9. Kutatgu

Steins;Gate # Tanıtım

@SatellizerLB SatellizerLB güzel tanıtım olmuş. Bir ara ortak tanıtım hazırlayalım :)
  10. Bunu nasıl gözden kaçırmışım :angry: . Hemen ekliyorum. İzleme listeme de aldım.
  11. Ogeday kulübümüze hoşgeldin :D
  12. Barış bir gelsin izlemişse ona soralım. Manga Shonen olarak listelenmiş. Ama anime içeriğine bakmak gerek. Bu arada Clannad'ı beğendin mi? Ben izleyemedim henüz.
  13. Seinen tag'i var yada yok düşündüklerimizi paylaşalım tartışalım. Hiçbir Seinen animeyi kaçırmayı göze alamayız :D Sola için ilk izlenimlerini izler izlemez bekliyorum :)
  14. Taichi - Friendzoned of the year :D efsane yorum. bana da öğret usta.

15. Kutatgu

Josei FC

@Usui-chan: O zaman sloganını çalıyorum. Her iki FC'e ekliyorum. :)
  16. Chihayafuru yeni bitti. Bayağı bir enerji doluydu. Belki RahXephon'dan devam ederim. :) Chihafuru'yu listeme alıp izlememin sebebi de ardı ardına sonu pekte iyi bitmeyen Seinen izlememdir :D . Deneme yanılma yoluyla gidince böyle oldu. İyi ki bu kulübü açtık.
  17. Chihayafuru 2 - Bölüm 21 elim heyecandan play tuşuna gitmiyor :/

18. http://forum.turkanime.tv/topic/8867-josei-fc/?p=150604 :) Hoşgeldin. :)
  19. Kutatgu

Josei FC

İlk üyemiz Usui-Chan :3. Kendisini katılımından ve cesaretinden dolayı tebrik ediyorum :D
  20. Usui-Chan :3 ve Madaxe süper oldu katılımınız :D @Usui-Chan :3 madem Josei'de izliyorsun:) O zaman seni Josei FC'nin asil üyesi yapalım hemen. @Barış D. Baryshx: Liste güncellendi Brave 10 ve GunGrave ile başlasınlar. Bugün üyelerimiz arttı listemiz güncellendi. Daha da büyüyeceğiz :D O nedenle arkadaşlar haydi bakalım kulübümüz için 3 kez. BONSAI, BONSAI, BONSAI :)
  21. Bu arada yeni başlayanlar için Seinen anime listesinin 1.sırasına izlemesi rahat bir anime eklemek gerekiyor Gidip Texhnolyze gibi birşey koyarsak yeni başlayanların izlediği son Seinen olabilir. :D
  22. 18-25 arası demografiye uygun 100% Seinen olması kaydıyla listeyi genişletelim. Temel kriter olarak ele alınacak. Demografi, %100 Seinen olması sonra yayımlandığı dergi.
  23. Blood Lad'i izlemedim. Bir çok yerde Seinen olarak listeleniyor dediğin gibi. Demek istediğini anlıyorum sadece 100% Seinen olanları listede tutalım. Fakat Seinen olarak listelenip, Shoujo'ya girer bu abi dediklerimizi de ayrı bir listeye alalım. Burada endişem 25 yaş üstü yetişkin içeriği el üstünde tutup 18-25 yaş arasını es geçmek. 18-25 arası demografiye uygun 100% Seinen olması kaydıyla listeyi genişletelim. Blood Lad'i ayırıyorum Shoujoish olarak.
  24. Josei fanclub açıldı. Desteklerinizi bekliyoruz.

25. Kutatgu

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

John Fante - Ask the Dust Fante'yi tanıştıran Bukowski'nin Ekmek Arası da güzeldir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.