Jump to content

ErenJeager

Üyeler
  • İçerik sayısı

163
  • Son ziyareti

ErenJeager kullanıcısının paylaşımları

1. ErenJeager

Armin Aslında Kız Mıymış?

Hassas bir karakter diyelim biz ona ona bakarsak levi bir ev hanımı gibi temizlik yapabiliyor :)
  2. Her yere CV bırak internetten iş başvurusu yap, kimse geri dönüş yapmasın ulan "Biz sizi ararız" klişesini bile aratıyor adamlar

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

Onlar arayacağız demeseler bile bekliyor ya bir de insan... Offf!

3. ErenJeager

ErenJeager

kpss ye girdim daha sonuç açıklanmasını bekliyorum . İşsizlik zor bir de okul bittikten sonra hemen işe girmek kolay değil.

4. TheDirectEco

TheDirectEco

Öyle tabi aynen :( bugün kpss seminerine gittim bende, sonunda öğrenmiş oldum şu kpss illetini :@

3. ErenJeager

Luffy'nin Annesi?

Öldüğünden bahsetmediğine göre babasının durumundan dolayı ya devrim ordusunda dır yada soyluların arasında belki Oda reyiz ileride daha net bir açıklama yapar
  4. Mangası bir gelsin de animesinin de devamı gelir belki
  5. Psycho Pass 2 Sonunda Geldi :) :) :)

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

gördüm sevindim, bitince izlerim, şimdi değil

2. ErenJeager

ErenJeager

Ben dayanamadım ilk bölümü hemen izlemeye başladım . :)

6. ErenJeager

Bleach Number One Türkçe Altyazılı

Eyvallah :) :)
  7. ErenJeager

Bleach Number One Türkçe Altyazılı

Klipteki OST nin adı neydi ?
  8. Büyük bir boşluk yaratacağı kesin
  9. Açık öğretim İktisat Fakültesine Kaydımızı da yaptık Hayırlı Uğurlu Olsun :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. TheDirectEco

TheDirectEco

Ahh ortak ders olmaz mi hiç :D Bir kere Uluslararasi iktisat ortak, para politikasi ve para teorisininde farkli ders olduklarini dusunmuyorum sadece isimleri değişik olabilir, onun haricinde secmelilerde Tarım ekonomisi alamadım kontenjan dolmuştu tekrar hatırladım :(( Matematiksek iktisat, isletme, muhasebe( cok severim) bunlari da 1 ve 2. sinifta aldim :)

3. ErenJeager

ErenJeager

Dediğin gibi isimleri farklı içerikleri aynıdır ben fark dersleri alıp 5.yarı yıldan başladım sen ise 1.sınıftan beri okuyorsun .O yüzden farklı görünmüş olmalı. Allah yardımcımız olsun :)

4. TheDirectEco
  10. M.Y.O Diplomamı sonunda alabildim :)

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Hayırlı Olsun :) Umarım faydasını görürsün :)

2. ErenJeager

ErenJeager

Teşekkür Ederim :) Umarım

11. Normalde spor animelerini çok severim ama bu Free kadar sıkıcı bir anime görmedim yinede 2. sezonu izliyorum :))

12. ErenJeager

Full Metal Panic!’e Yeni Proje.

Çok güzel bir seriydi çıkarsa izlerim .
  13. Bir kimlik yenilemek 5 dakika o zahmeti çekmek paha biçilemez.

1. Yuki-chan

Yuki-chan

18 yaşımı geçipte babamın kimliğimi benim yenilemem gerektiğini söylediğinde o an düşündüklerimi ve söylediklerimi buraya yazabileceğimi sanmıyorum.

2. ErenJeager

ErenJeager

Hele o insan keşmekeşinin içine girdiğinde daha bir kabarıyor o düşünceler sinir kat sayısı tavan yapıyor.

14. Sabahtan beri süren recovery sonunda bitti bilgisayar gereksiz reklam virüslerinden temizlendi sonunda

15. ErenJeager

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Naruto Shippuden Son Bölüm
  16. Psycho Pass Trailer güzeldi yeni sezon güzel olacak :)

17. Bu soğuk gecede damda uyudum umarım hasta olmam .

18. ErenJeager

Türk Japon Dostluk Anıtı

Allah Rahmet Eylesin. Çok anlamlı bir davranış .O zaman bu anıtların devamı gelir önemli sayıda şehit veren yerlere baksanıza japonya da 2 tane varmış. Filmi de merakla bekliyorum nasıl bir film olacak.
  19. ErenJeager

Selamlar ^^

Hoşgeldin .Bende istemediğim bir bölümü bitirdim senin gibi bırakma şansım olmadı :) Sana iyi forumlar diliyorum.:)
  20. ErenJeager

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

Yeni serilerden ilgimi çeken sadece world trigger oldu .Psycho pass ve Log Horizon devamını beklediğim animelerdi.
  21. Geçen sene bu aralar bizim Üninin otomasyonunda son kez ders kaydını yapmıştım zaman ne çabuk geçiyor . :)

22. Sonunda Alışık Olduğumuz Yerdeyiz #UCL Galatasaray vs Anderlecht

23. Kaptan Levi de bayağı özlemişiz . Ocak ayından önce düşmez herhalde buralara :)
  24. Finali izlemeye gerek var mı Şampiyon belli bakalım kaç fark yiyecekler :):):)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.