Jump to content

ARE-YOU-SURE

Kayıtlı Üye
    416
  • Last visited

• Days Won

5

Everything posted by ARE-YOU-SURE

1. 21 Eylül. Şuraya not düşeyim de bir daha girdiğimde gün farkını hesaplarım :D

2. 21 Eylül. Şuraya not düşeyim de bir daha girdiğimde gün farkını hesaplarım :D

3. Ellerinize sağlık :D Çalışmalarınızın devamında da başarılar diliyorum. Her şeyden sonra yazamıyorum maalesef ama yazabilmeyi gerçekten çok isterdim. Sevgilerle. :cheer2-onion-head-emoticon:
  4. İzlediğiniz yerdeki dil ayarlarından değiştirebilirsiniz. İnternete ilk başta Korece dublaj düşmüştü. Ama şu an Japonca ve Korece dublajın bir arada olduğu sunumlar internette mevcut. BD düştüğü zaman sadece Japonca olur büyük ihtimalle.
  5. Şimdi hoş geldin desek ve 2 yıl sonra görüp hoş buldum desen çok ilginç olur :D Hoş geldin bu arada :D
  6. Güncelken izlediğim bir seriydi. Ben beğenmiştim. Bu arada Kaito, Dedektif Conan'ın yakalayamadığı tek suçlu olur :D Kolay gelsin çevirilerde :fl:
  7. Rica ederim. Ekleme yapacaksan resim de eksik :D
  8. Başlık doğru yerde. Bölüm MBS Kanalı'nda yayınlanacakmış. Bizimle bir alakası yok ama söyleyeyim dedim :D
  9. Yaş sınırı kısmına katılıyorum ve zevksel bir şeydir ama resimdeki fontu değiştirmeni öneririm. İkisini de :) Güzel yazmışsın ama eline sağlık :fl:
  10. Uzun zaman sonra ileti atıyorum :D Kolay gelsin :fl:
  11. Kolay gelsin seride yalnız konusu Death Billard ile karışmış sanırım. Karışıklık giderilince yorumum düzeltilebilir veya silinebilir, teşekkürler emekleriniz için ^^
  12. Softsub hala mevcut değil maalesef ama bu gidişle encode kötü de dursa biraz emek verip çevirmeye çalışacağım :)
  13. Bu sezon 11 bölüm ve 2015'te de filmi çıkacak. İnsan kendini kaptırsa da haftada bir bölüm çıkıyor zaten :D
  14. Seri 11 bölüm olacak kesinleşti. Kolay gelsin
  15. Çevirilen Bölümler: Sword Art Online II 6-7-8. Bölümler Toki wa Meguru: Tokyo Station Omoide no Marnie PV (Bölümlerin altyazılarına şuradan ulaşabilirsiniz.) Bir aksilik çıkmazsa yeni bir seriye de başlamayı düşünüyorum. Şu an çevirisi %15 civarında. Satr sayısı biraz fazla. 2-3 güne biter gibi.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.