Jump to content

ARE-YOU-SURE

Üyeler
  • İçerik sayısı

416
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

ARE-YOU-SURE kullanıcısının paylaşımları

1. ARE-YOU-SURE

( 12 / 12 ) Kenzen Robo Daimidaler

İlk yorum keyfi... Kolay gelsin :D
  2. ARE-YOU-SURE

Merhaba..

Merhaba :) Hesaplarıma göre her gün burada 5 kişiye merhaba yazsam 1015 ileti ediyor yıl sonuna kadar ve elimdekilerle 1233 oluyor.
  3. O.o Rümeysa çalışıyor 2 günde çevirdiği serilerin haddi hesabı yok :D
  4. Cümlenin devamı da varmış :/ Pardon :)
  5. ARE-YOU-SURE

İtiraf Köşesi

He he bilirim ben senin gibileri. Dışarıda mehterci, vatanına milletine saygılı içeride: Ben de itiraf ediyorum, şu alıntı yaptığım kişiden nefret ediyorum.
  6. Bu çarşamba 12 temmuz mu oluyor?
  7. ARE-YOU-SURE

Touhou FC

Yaz abi beni de üye hatta mümkünse üye dışında bir şey olarak yaz
  8. ARE-YOU-SURE

Merhaba Animeci Arkadaslar

İlk önce merhaba.
  9. Bugün Nuh Berat'ın doğum günüymüş. Skype unutmadı söyledi. Doğum günün kutlu olsun Berat. Bu da pastan:
  10. ARE-YOU-SURE

( 12 / 12 ) Kamigami no Asobi

10. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  11. ARE-YOU-SURE

Merhaba Bir Sorum Olucaktı

aynen, boş zamanlarımda gelebilirsiniz, yardımcı olurum :)
  12. ARE-YOU-SURE

İtiraf Köşesi

Adamsın
  13. Yok devamlı izliyorum ben. Olur, özele gerek yok aslında :bled1-onion-head-emoticon: Skype: areyou.sure :D Beklerim :D İlk sorum hazır: Üstünde ne var? asdfdsh :D
  14. Evim yok, arabam yok, okuyorum ama birbirimizi seversek niye olmasın. Tavsiyem beni kaçırma. Duruma göre kız rolü de yapabilirim. Dediği gibi. Kaçırma beni.
  15. İkinizin de doğum günü kutlu olsun :fl:
  16. Hiç düşünmeden kendi çevirdiğim seri :D
  17. ARE-YOU-SURE

İtiraf Köşesi

onu ayarlıcan her halde biz de her şeyi anlatmıyoruz burada :D
  18. ARE-YOU-SURE

Peace Fansub

Elinize sağlık :)
  19. ARE-YOU-SURE

Merhaba Helyor geldi küneküler

Çok hızlı bir banlanma süreci olmuş galiba, hoş geldin yine de
  20. ARE-YOU-SURE

En Çok Kullandığınız Siteler ?

Google(Adres çubuğuna yazmak yerine oraya yazıyorum.) Türk anime(Pc açıldığı gibi bakarım ne var ne yok.) Mega(Vazgeçilmezim.) Facebook Twitter Skype'a girerim. Aksatmam. Site değil aslında ama. Anikeyf AnimeOU Animemangatr Divxplanet Türkçealtyazı
  21. ARE-YOU-SURE

Victory Fansub

Bunu söylemeden geçmek istemiyorum ya, şimdi herkes geliyor giriyor siteye alacağını alıyor okuyacağını okuyor, izleyeceğini izliyor, yeni sezonda tokyo ghoul çevireceksiniz(Çoğu kişi zaten bu yüzden çevirmekten vazgeçti gerek görmedi.) Şimdi kaç kişi bu animeyi izleyecek kaç kişi teşekkür edecek, kaç kişi manga okuyacak bunlardan kaçı teşekkür edecek? Genelleme yaparak söylüyorum burada bir şeyler yapan insanlar gönüllü olarak hizmet veriyor ve kendim adıma teşekkür etmeyi unuttuğum zamanlar çok üzülüyorum ve bunu kendime ayıp olarak görüyorum. Bu yazıyı her fansuba yazmak flood kapsamına gireceğinden buraya yazıyorum. Tekrar elinize sağlık, çalışmalarınızın devamını diliyorum :)
  22. ARE-YOU-SURE

Anime Sektörü ve Türkiye'deki Popülasyonu

Diyecek tek şeyim anime güzel bir şey. Düzgün kişilerin izlemesi de güzel yapıyor konuşacak konu falan oluyor :)
  23. Boku no Pico 1. bölümün yarısı(Çok merak etmiştim ama merakın iyi olmadığını bir ke daha görmüş oldum.) ve K-Project
  24. gon kim diyeceğim de spoiler aldım, görsem tanımam diye düşünüyorum ama :D manga indirme linki bulan varsa atabilir hxh için bu arada :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.