Jump to content

forevertr3

Üyeler
  • İçerik sayısı

403
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne forevertr3 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Neden bilmem ama ben pek bilinmesini istemiyorum onlar sadece bana ait gibi egoist miyim neyim acaba :D Pek kimseye de söylemem anime izlediğimi kaldıkı bilenler de bana farklı bir şekilde bakmıyorlarda. Çünkü görüyorum forumda anime izlediğinden utanan insanlar söylersem çocuk muamelesi görecek zanneden insanlar vs.. Konuya gelirsek her ne kadar istemesem de bir o kadar da düşünüyorum bir çok kişi tanısa da uzak doğu ya yakınlaşsak gibi siyasi görüşlerimde var.Ülkemizde animde yaygınlaşması ve tam tersini istediğim çok zaman var kısacası .Ama bilinçli bir şekilde yagınlaşmıyacaksa  hiç olmasın .Sadece Naruto gibi unlu serileri bilen ve sadece onları seyrden çok animeci var.Bu resmen ürcetsiz açık büfeye gidip onca tatlı yemek paste vs.. lerin yanında bi tabak çorba içmek gibi.

Birde japonların bizi tanıma duruma var ki bazen animelerde dinlere devletlere ve tarihleriyle dalga geçilen ve güzel gösterilen yanlar oluyor.Genelde bunlar onlara yakın yerlerden seçiliyor.Şunu demek istiyorum bir rahibeyi bir animede iyi gösterirken (Örn:07 Ghost) bir diğerinde Ecchi ile harmanlayıp veriyor (Örn:Boku wa tomodachi sunkai).Hristiyanlık çok kullanılıyor animelerde çünkü Amerika ya yakın olmalarından gerek.Ama türkleri veya islamı tanıyıp neler yapabilcekleri endişelendiriyor biraz.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.