Jump to content

TheDirectEco

Üyeler
  • İçerik sayısı

319
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

Durum yanıtları bölümüne TheDirectEco kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ekrandakı - new folder (4) - klasörünü 4 msj gelmiş hissi ile istemsiz açmak garip -_-

2. ekrandakı - new folder (4) - klasörünü 4 msj gelmiş hissi ile istemsiz açmak garip -_-

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Haa tamam ya simdi canlandi aklimda bak :D

2. (See 40 other replies to this status update)

3. ekrandakı - new folder (4) - klasörünü 4 msj gelmiş hissi ile istemsiz açmak garip -_-

1. TheDirectEco

TheDirectEco

New folder dediğin tam olarak ne ha aklımda canlanmadi bi turlu :D Klasorden nasil 4 bildirim geliyor ki..?

4. digimon digimon digimon digimon digimon digimon digimon digimon vallaha geliyor digimon digimon

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Ben sendenim Kaxell :P Yasasin Digimon heyecanla bekliyorum xD

2. (See 31 other replies to this status update)

5. ekrandakı - new folder (4) - klasörünü 4 msj gelmiş hissi ile istemsiz açmak garip -_-

6. ekrandakı - new folder (4) - klasörünü 4 msj gelmiş hissi ile istemsiz açmak garip -_-

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Kisa sureli de olsa sana bi mutluluk yasatmistir o goruntu :D

7. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

8. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

inanmıyorum, az önce arkadaşımla canımız çok sıkılıyor diye konuşmuştuk, yalnız değilmişiz :D

2. (See 46 other replies to this status update)

9. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Eon, ne için üzgünsün :)

İyi haber olsun :P

10. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

11. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

12. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Kendi tespitinden bahsediyordur sanırım :D

13. anime izleyen insandan zarar gelmez bu da böyle biline :D

14. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

15. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

16. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Hiç söylemiyorsun bittiğini, şunlar şunlar olduğunu >-<

17. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

18. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

19. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

20. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

21. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

22. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Mizuki yeni mi başladın, hangi kısımlardasın ^_^

Beforeee, trust me :D

23. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

24. Shinigami no Ballad izleyen var mı? Ben yeni bitirdim hüngür hüngür ağlamaya kendimi hazirlamistim ama olmadı :'D

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Tam senlik dram filan :P

Güzel mesajlar veriyor ama dediğim gibi ağlatamadı :/

25. Chain Chronicles oynayan yok mu ya?.. Kendi haremimi yaptım o kadar, ama tek gavurlarla sıkılıyorum.

1. TheDirectEco

TheDirectEco

OVAsı filan çıktı hatta, bir bak istersen :)

Aynen karakterleri çok tatlıydı, bende animesini bekliyorum...

2. (See 12 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.