Jump to content

TheDirectEco

Üyeler
  • İçerik sayısı

319
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

Durum yanıtları bölümüne TheDirectEco kullanıcısının eklediği dosyalar

1. http://www.turkanime.tv/anime-bolum/Vampire-Hunter-D-Bloodlust şu anime sizde açılıyor mu? Üye şifremi unutmuşum galiba raporlayamadım bi el atın size zahmet
  2. Nadir güzel shoujo mangalardan Ore Monogatari!! anime oluyormuş. Yaşamak için ne güzel bi zaman :D :D

3. Nadir güzel shoujo mangalardan Ore Monogatari!! anime oluyormuş. Yaşamak için ne güzel bi zaman :D :D

4. çoooooookkkkk sıkıcıııı

5. Günaydın :)

6. Noragami bitti!! Bugün Mekakucity Actors'a basladım of oda bitti 1 günde anime bitirincede izlicek anime bulamıyom :S

7. Yarın askerlik yolcuğu başlıyor... 6 ay anime yok :(... Şafak 168 :D

8. Sailor Moon ve Sailor Moon Crystal arasındaki farkları söyleyebilecek birisi var mı? Orjinalini izlemeden Crystal'i izlersem olur mu? Cevap verirseniz çok mutlu olurum :)

9. Sailor Moon ve Sailor Moon Crystal arasındaki farkları söyleyebilecek birisi var mı? Orjinalini izlemeden Crystal'i izlersem olur mu? Cevap verirseniz çok mutlu olurum :)

10. Sailor Moon ve Sailor Moon Crystal arasındaki farkları söyleyebilecek birisi var mı? Orjinalini izlemeden Crystal'i izlersem olur mu? Cevap verirseniz çok mutlu olurum :)

11. Clannad ilk sezon bitti.. En sevdiğim sahneler ise "Yalnız Dünyadaki Kız" ve "Nagisanın anne ve babasının sahneleri"ydi :P Çok fazla beklediğim gibi çıkmadı, ama daha ikinci sezon var fikrim değişir belki :P Ayrıca en sevimli kız da Chinose Kotomiydi

12. Fairy Tail Çok Bozdu Çok O Arc Nedir ya

13. Bu Kiseijuu'nun animesi ile ilgili bişeyler eksik ya, karakterlerin içinde oldukları duyguyu yansıtamıyor gibi geldi nedense.

14. Bu Kiseijuu'nun animesi ile ilgili bişeyler eksik ya, karakterlerin içinde oldukları duyguyu yansıtamıyor gibi geldi nedense.

15. Bu Kiseijuu'nun animesi ile ilgili bişeyler eksik ya, karakterlerin içinde oldukları duyguyu yansıtamıyor gibi geldi nedense.

16. Bu Kiseijuu'nun animesi ile ilgili bişeyler eksik ya, karakterlerin içinde oldukları duyguyu yansıtamıyor gibi geldi nedense.

17. Bu Kiseijuu'nun animesi ile ilgili bişeyler eksik ya, karakterlerin içinde oldukları duyguyu yansıtamıyor gibi geldi nedense.

18. Sıkıntın mı var ? Bunalıyor musun ? Çözüm basit... Zincirlikuyudan bin bir Metrobüse bir durak sonra in... Kapı açılınca şükrediyon.Nirvanaya ulaşıyorsun..

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Cold Dewil, İstanbulun guzelliği bu dermisim :D Allah Kurtarsın kardeşim :D

2. (See 35 other replies to this status update)

19. Sıkıntın mı var ? Bunalıyor musun ? Çözüm basit... Zincirlikuyudan bin bir Metrobüse bir durak sonra in... Kapı açılınca şükrediyon.Nirvanaya ulaşıyorsun..

1. TheDirectEco

TheDirectEco

İzmire yerlestik yerleseli İstanbul'u unuttum be :D

2. (See 35 other replies to this status update)

20. Sitem ettiğim mesajıda kaldırmışlar :))))))))))))))

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Unutmasan iyi edersin en azından bir daha başkalarına karşi ayni hatayi yapmamis olursun

2. (See 41 other replies to this status update)

21. Clannad ilk sezon bitti.. En sevdiğim sahneler ise "Yalnız Dünyadaki Kız" ve "Nagisanın anne ve babasının sahneleri"ydi :P Çok fazla beklediğim gibi çıkmadı, ama daha ikinci sezon var fikrim değişir belki :P Ayrıca en sevimli kız da Chinose Kotomiydi

22. Sitem ettiğim mesajıda kaldırmışlar :))))))))))))))

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Tabi 10 Kasım da lütfen eğlenceli ve yapıcı şeylere yol açın

Her neyse en azından özür dilediniz ama ben, bana o yazdiğiniz "Muhaha"lı yorumu hic unutamiycam..

23. Sitem ettiğim mesajıda kaldırmışlar :))))))))))))))

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Sangeeetha özür dilerim sizden, kesinlikle ozellikle size karsi değildi, hala ajitasyon diyen adminin beni ofkelendirmesi yuzundendi..

24. Sitem ettiğim mesajıda kaldırmışlar :))))))))))))))

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Durum guncellemelerinden kaldirilmasindaki mantik nedir peki???? Bugun ulkemizin 91.kurulus yildonumu nolur yani tum durumlarda bayram kutlama mesaji yazilsa, bugune ozel her yerde guzel sozler yazsa, cok mu goze batar efendim!!!!!

25. 'ayrıca anlamsız 0şeyler yazılmasın ve orası dikkat çekme yeri değil. ' bana doğrudan cevap veren bile yok ,dikkat çekmek değil ayrıca bilginize ,saygılar :)

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Hala mantikli bir aciklama yapilmadiği icin anlasilmamasi cok normal..

2. (See 31 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.