Jump to content

♠Misaki♠

Üyeler
  • İçerik sayısı

2069
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne ♠Misaki♠ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hoş buldum.  :)

Aslında, sınıfın Death Note'u seveceğini tahmin etmemiştim. Öğretmenin seveceğini hiç tahmin etmemiştim.  :D Ayrıca Light ne zaman Tanrı olacağını söylese sınıfça "Tövbe tövbe." , "Çok ayıp." , "Bırak bunları kardeşim, imana gel." vb. şeyler dememiz animeyi daha izlenir hale getiriyor.  :P

Hoca gelmeden önce üç beş kişi oturmuş izliyorduk zaten. Hoca gelince kapattık. Hoca yoklamayı falan aldı, baktı sınıfın ders işlemeye niyeti yok "Az önce ne izliyordunuz?" diye sordu. Biz direk animeyi övmeye başladık. "Hocam izleyin çok beğeneceksiniz." , "Hocam zaten anime din dersiyle ilgili, çocuğun biri Tanrı olmak istiyor." , "Hocam, bayılacaksınız. Kesinlikle izleyin." falan derken adam çok merak etti. Açtık, izledi. L'in yaptığı tespitlerde (umarım bu spoiler sayılmaz  :D ) çok şaşırdı. 

Yok, izleyemem zaten. Dediğin gibi çürür giderim bir odada.  :D One Piece'i izleyebilir miyim onu bile bilmiyorum. Çok uzun. Ama değer bence izlemeye.  :)

Bizim sınıfa izlettirsem sen nasıl böyle şeyler izliyorsun der -_- Bu arada yaşıt mısız ^^

2. Hoş geldin  :hi-onion-head-emoticon: Deniz ismini severim  :ph34r: Hiç gitmesem de  ^_^

Eheheh hoş buldum  :D

Tanıştığıma memnun oldum  :) Dalga mı geçtiler? Şaşırdım.  :o  Zaten bizim sınıfta Death Note'u açtığımda izleyen izliyor, izlemeyen arkadaşlarıyla sohbet ediyor. Bugün bir çocuk "Hocam bırakın bu çizgi filmi de bize güzel bir film açın." diye bağırdı. Sınıfın izleyen kısmı "O çizgi film değil, anime!" diye bağırırken öğretmen sesi arttırarak bu küçük çaplı kavgaya noktayı koydu.  ^_^

Sınıfa bak  :o Bende böyle bir sınıf istiyorum  <_<  :D

3. Merhaba arkadaşlar. 2 yıldır falan resimle ilgileniyorum. Kötü çizmiyorum ama çok iyi de değil. Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi almak istedim.  :cheer2-onion-head-emoticon:

Şimdi biri çıkıp illu. .s.s..s.s. demesin. 

oQd2qX.jpg

Naruto. 

59N43d.jpg

Önce KNB karakterlerinin gözlerini çizicektim sonra vazgeçtim başka gözlerde çizdim falan.

0V08aL.jpg

Matematik dersinde ki boş anlarım. .s

4mpD3q.jpg

Sakura. (Çok eski çizim)

RygX4n.jpg

Adventure Time anime versiyonu.

GnZEg3.jpg

O2rkGQ.jpg

oQd2Gm.jpg

Çizim Dünyası' nı takip eden bilir. İmgesel çalışma kopyası.

YPdMaE.jpg

Goku. 

zRGgLR.jpg

Yukine. :3

1Pp4aB.jpg

Üsttekinin tam görünümü. :D

qqA3QZ.jpg

İstek olursa çizebilirim yani sorun olmaz. ^-^

Oha Yukine tıpatıp aynı olmuş be ellerine sağlık *-* Sakura'yı ilk kez bu kadar güzel görüyorum valla :D Adventure Time keşke anime olsaymış diyorum hala :D Eğer sorun olmazsa Primo Giotto çizebilir misin? ^^

Cidden hepsi güzel olmuş ellerine sağlık :D

4. Arkadaşlar, geçenlerde bir çalışmam için TürkAnime.TV sitesinde ve forumunda bulunan logoya ihtiyacım oldu. Ama teknik bir sorundan dolayı logonun orjinali silinmişti. Bende yeni bir tane yapayım dedim, yaparken düzgün birşey yapayımda kullanmak isteyenlerde faydalansın dedim. Haber editörleri haber sunarken, AMV lerinizde, FF çalışmalarınızda veya farklı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Umarım faydalı olur.

Orjinalinin dışında kendi tasarladığım logolarıda paylaşıyorum.

Beni klasik kesmez daha modern birşeyler olsa diyenler

59ybDD.png

Bunu çok beğendim ellerine sağlık :D Tabii diğerleri de güzel  :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.