Jump to content

♠Misaki♠

Kayıtlı Üye
    2069
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by ♠Misaki♠

1. En azından Cana olmalıydı yani bütün seri boyunca bikini ile dolaştı sonuçta -_- Ve Erza'da olmalıydı -_-
  2. Bana da Sakura Kyoko'lu yapar mısın? Mahou shoujo madoka magica'dan :)
  3. Bu gifi kurallara göre küçülte bilir misiniz acaba?
  4. Vongola Primo Giotto ( http://www.turkanime.tv/anime-seri/Katekyo-Hitman-Reborn dan) yapar mısın acaba :confused-onion-head-emoticon:
  5. Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: yaşıtız :cheer2-onion-head-emoticon:
  6. 2. sezon bomba gibi geliyor desenize :D Nice'mı verin bana :angry: istemiyorum ben Art'ı :P Şaka bir yana baya güzel olacak bu 2. sezon :ph34r:
  7. Pikaa :crying2-onion-head-emoticon: Ne hale gelmişsin öyle :frozen-onion-head-emoticon: Ellerinize sağlık :cheer3-onion-head-emoticon:
  8. Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: Gintama'ya bi ben başlayamadım :eating-me-onion-head-emoticon:
  9. Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon:
  10. Chidojimiku :depressed2-onion-head-emoticon:
  11. Full Metal Alchemist 2 Brotherhoot sonunda bitti :) Finali çok iyiydi :happy-onion-head-emoticon: Anime'yi sürekli ertelediğim için kendime kızıyorum :eating-me-onion-head-emoticon:
  12. Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: GoSick izlemediğim için yorum yapamıcam :ph34r:
  13. Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: Yaşıtız :cheer2-onion-head-emoticon:
  14. Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon:
  15. Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon:
  16. Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon:
  17. Hoş geldin :hi-onion-head-emoticon: O ebedi düşmanla çok çatıştım ama kazanan hep o oldu :depressed1-onion-head-emoticon:
  18. İzlediğim ve sevdiğim romantizm olan animedendir :D Daha çok komedisi bol olduğu için izlemiştim :D Mangasını da takip ediyorum ama Sunako hala chibi orada da :frozen-onion-head-emoticon:
  19. Kardeşimle savaşa tutuştuk yaralı kurtulabildim savaştan :P Bilekte derin bir tırnak izi var :D

1. Show previous comments  11 more
    2. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

geçmiş olsun :D zamanın da bende de oldu böyle şeyler :D

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Sağ ol Lydia :D

4. ohmy34

ohmy34

ben hiç kardeşime vumadım çünkü bana vurmaz severim hatta gıdıklarım ama şöyle bir gerçek var ki ilkokul çocuklarını yaklaşık 10 tanesini konoha senpu ile bir kere yere yapıştırmışlığım var inanın evde refleks olmuş otomatikman çocuklara saldırdım :D (ilk onlar gelip sataştılar böyle agresif agresif vurmaya başladılar neden ben onların topunu bir kere sektirmişim -.-)

20. Favori çiftim olur :wub:
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.