Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. oo SCANDAL türkiyeye geliyormuş , bi çayımızı içerler artık.

2. Eveet. Uzun süredir kissanimeyi facebookta güzel paylaşımlar yapıyorlar diye takip ettikten sonra dünden itibaren perşembe günlerini "trap" günü yapmaya karar verdiler. Oha çok tatlı diye baktığım karakterlerin hepsi trap çıkınca bende akıl sağlığımı korumak için sayfayı takibi bıraktım.

3. Eveet. Uzun süredir kissanimeyi facebookta güzel paylaşımlar yapıyorlar diye takip ettikten sonra dünden itibaren perşembe günlerini "trap" günü yapmaya karar verdiler. Oha çok tatlı diye baktığım karakterlerin hepsi trap çıkınca bende akıl sağlığımı korumak için sayfayı takibi bıraktım.

4. Eveet. Uzun süredir kissanimeyi facebookta güzel paylaşımlar yapıyorlar diye takip ettikten sonra dünden itibaren perşembe günlerini "trap" günü yapmaya karar verdiler. Oha çok tatlı diye baktığım karakterlerin hepsi trap çıkınca bende akıl sağlığımı korumak için sayfayı takibi bıraktım.

5. Oy oy oy dalgınlığıma geldi direkt gaza gelip yazdım :P @FireNation pardon canısı :). Rakudai Kishin spoilerı geliyor, yorumda:

6. Oy oy oy dalgınlığıma geldi direkt gaza gelip yazdım :P @FireNation pardon canısı :). Rakudai Kishin spoilerı geliyor, yorumda:

7. Eveet. Uzun süredir kissanimeyi facebookta güzel paylaşımlar yapıyorlar diye takip ettikten sonra dünden itibaren perşembe günlerini "trap" günü yapmaya karar verdiler. Oha çok tatlı diye baktığım karakterlerin hepsi trap çıkınca bende akıl sağlığımı korumak için sayfayı takibi bıraktım.

8. Tam kızlarla ilgili yeni bir anket bulmuştum ki içinde Momo olmayınca bulduğum yere geri bıraktım. Yaşasın tek taraflı haber anlayışı kahrolsun momonun içinde olmadığı listeler! :P

9. Eveet. Uzun süredir kissanimeyi facebookta güzel paylaşımlar yapıyorlar diye takip ettikten sonra dünden itibaren perşembe günlerini "trap" günü yapmaya karar verdiler. Oha çok tatlı diye baktığım karakterlerin hepsi trap çıkınca bende akıl sağlığımı korumak için sayfayı takibi bıraktım.

10. Tam kızlarla ilgili yeni bir anket bulmuştum ki içinde Momo olmayınca bulduğum yere geri bıraktım. Yaşasın tek taraflı haber anlayışı kahrolsun momonun içinde olmadığı listeler! :P

11. Tam kızlarla ilgili yeni bir anket bulmuştum ki içinde Momo olmayınca bulduğum yere geri bıraktım. Yaşasın tek taraflı haber anlayışı kahrolsun momonun içinde olmadığı listeler! :P

12. Yaşasın en sevdiğim yaoi (!) anime bütün yavaşlığıyla ilermeye devam ediyor. -_- Eğer böyle giderse daha mangasında güncele gelemeden sezon finali görür Owari no Serap Abla.

13. Yaşasın en sevdiğim yaoi (!) anime bütün yavaşlığıyla ilermeye devam ediyor. -_- Eğer böyle giderse daha mangasında güncele gelemeden sezon finali görür Owari no Serap Abla.

14. Yaşasın en sevdiğim yaoi (!) anime bütün yavaşlığıyla ilermeye devam ediyor. -_- Eğer böyle giderse daha mangasında güncele gelemeden sezon finali görür Owari no Serap Abla.

15. Yaşasın en sevdiğim yaoi (!) anime bütün yavaşlığıyla ilermeye devam ediyor. -_- Eğer böyle giderse daha mangasında güncele gelemeden sezon finali görür Owari no Serap Abla.

16. Yaşasın en sevdiğim yaoi (!) anime bütün yavaşlığıyla ilermeye devam ediyor. -_- Eğer böyle giderse daha mangasında güncele gelemeden sezon finali görür Owari no Serap Abla.

17. Yaşasın en sevdiğim yaoi (!) anime bütün yavaşlığıyla ilermeye devam ediyor. -_- Eğer böyle giderse daha mangasında güncele gelemeden sezon finali görür Owari no Serap Abla.

18. Yav benim iki arkadasim dakimakura(sarilma yastigi ) aldi saka maka yav kiskanmiyorum yav

19. Yav benim iki arkadasim dakimakura(sarilma yastigi ) aldi saka maka yav kiskanmiyorum yav

20. Yav benim iki arkadasim dakimakura(sarilma yastigi ) aldi saka maka yav kiskanmiyorum yav

21. Yav benim iki arkadasim dakimakura(sarilma yastigi ) aldi saka maka yav kiskanmiyorum yav

22. Son günlerde dinlediğim en tatlı sesli şarkı:

23. Son günlerde dinlediğim en tatlı sesli şarkı:

24. Son günlerde dinlediğim en tatlı sesli şarkı:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.