Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İşte Ertuğrul hayal dünyası bunlarla dolu kafası :D :P http://www.haberself.com/h/42775/

2. Gece 4ten beri midem ve ben kavga ediyoruz. En son 3. kez içindekileri dışarı çıkarınca stajdan izin aldım evde yatıyorum. muhabbet çeviri oyun ıvır zıvır özelden taciz edebilirsiniz.

3. Gece 4ten beri midem ve ben kavga ediyoruz. En son 3. kez içindekileri dışarı çıkarınca stajdan izin aldım evde yatıyorum. muhabbet çeviri oyun ıvır zıvır özelden taciz edebilirsiniz.

4. Gece 4ten beri midem ve ben kavga ediyoruz. En son 3. kez içindekileri dışarı çıkarınca stajdan izin aldım evde yatıyorum. muhabbet çeviri oyun ıvır zıvır özelden taciz edebilirsiniz.

5. Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum.

6. Clannad VN'ında sonunda 1-2 good end. Kyou'ya aşık oldum birazcık.

7. Clannad VN'ında sonunda 1-2 good end. Kyou'ya aşık oldum birazcık.

8. in the right hands,playing is a lethal weapon" çevirici arkadaşlar nasıl çevirirsiniz? çok iyi çeviren adam yanlış çevirmiş sizin çevirilerinizi görmek isterim. türk anime challenge ^^

9. in the right hands,playing is a lethal weapon" çevirici arkadaşlar nasıl çevirirsiniz? çok iyi çeviren adam yanlış çevirmiş sizin çevirilerinizi görmek isterim. türk anime challenge ^^

10. Bazen kendini gösterdikten sonra yeniden yoluna koyulmak gerekir

11. Avatarı bir daha değiştirmeme kararı aldım

12. Avatarı bir daha değiştirmeme kararı aldım

13. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

14. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

15. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

16. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

17. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

18. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

19. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

20. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

21. bugün god eater var. BUGÜN GOD EATER VAR!!11!!1 Tamam sakinim ben, çevirime geri dönüyorum.

22. Arkadaş yüzde 68 alkol oranı nedir.. Birisi hangi kafayla buna içki der.. Ben niye gaza gelip içerim.. Kafamda deli sorular...

23. 2000. iletiyi harcayacak konu arıyorum :P Sabahtan beridir bişey yazamıyorum o yüzden. (derdime bak vuevueveuveue)

24. http://i.hizliresim.com/Eqm4rz.jpg Çok fazla anime izlemenin zararları.(türk işi onigiri :) bunların bembeyaz olması zorunlumu :p artık bir daha ki sefere olur inşallah :D
  25. Yarışmaya ilginç bir deneyle katılmayı planlıyorum. eğer beceremezsem akameyi düzenler onu yayınlarım.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.