Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Durumlar çok hızlandı zor yetişiyorum ya :D

2. Durumlar çok hızlandı zor yetişiyorum ya :D

3. Beni bugün gaza getirdiler hadi twitch yayını aç diye. bu haftasonu açıp 0 takipçiyle takılmayı planlıyorum bakalım becerebilecek miyim...

4. http://oi58.tinypic.com/a0xr9j.jpg BAS BAYAĞI ECCHİ BU SEN BİDE BUNA ECCHİ DİĞİL DEYON (haremindeki kızı da en fak ayrıntısına kadar gördük xd )
  5. http://oi58.tinypic.com/a0xr9j.jpg BAS BAYAĞI ECCHİ BU SEN BİDE BUNA ECCHİ DİĞİL DEYON (haremindeki kızı da en fak ayrıntısına kadar gördük xd )
  6. Bugün çok yorucu olacak 3 tane ettü yeri mi çakma dersane mi ne gezecem pff (=_=)

7. Bugün günlerden Gakkou Gurashi! (yaşasın fanboyluk!) ah keşke mangasını okumasaydım. Yine Akame'de Chelsea'yi izlerken çektiğim işkence tekrar başlayacak...

8. Bugün günlerden Gakkou Gurashi! (yaşasın fanboyluk!) ah keşke mangasını okumasaydım. Yine Akame'de Chelsea'yi izlerken çektiğim işkence tekrar başlayacak...

9. İlk gün boş boş oturduğum stajda ikinci gün 655673652 tane görev verdiler başım almıyor. Adımı kekzıla çevirip madagaskara kaçacağım.

10. İlk gün boş boş oturduğum stajda ikinci gün 655673652 tane görev verdiler başım almıyor. Adımı kekzıla çevirip madagaskara kaçacağım.

11. 3. bölümü okuduktan sonra hareme katmaya karar verdiğim kız, 32. bölümde yarı-zombi oldu. Psikilojim bozuk, acı çekiyorum ama okumadan duramıyorum. -_-

12. 3. bölümü okuduktan sonra hareme katmaya karar verdiğim kız, 32. bölümde yarı-zombi oldu. Psikilojim bozuk, acı çekiyorum ama okumadan duramıyorum. -_-

13. Yaz dönemi izlenebilecek animeler:

14. Yaz dönemi izlenebilecek animeler:

15. Yaz dönemi izlenebilecek animeler:

16. Yaz dönemi izlenebilecek animeler:

17. Yaz dönemi izlenebilecek animeler:

18. Yaz dönemi izlenebilecek animeler:

19. Yaz dönemi izlenebilecek animeler:

20. Yaz dönemi izlenebilecek animeler:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.