Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. MeMeMe animesini bırakamıyorum yardım edin aklımı çeldi :P

2. Overlord gerçekten izlenmeye değer mi?

3. HakoMari'nin 7. cildi ingilizce'ye çevrildi, bana bu gece uyku yok, okumam lazım.

4. " Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai" hakkındaki bütün önerilerimi geri aldım. Evet komik eğlenceli ama 4. bölümde He....'ye bağlıyor. -_-

5. " Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai" hakkındaki bütün önerilerimi geri aldım. Evet komik eğlenceli ama 4. bölümde He....'ye bağlıyor. -_-

6. " Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai" hakkındaki bütün önerilerimi geri aldım. Evet komik eğlenceli ama 4. bölümde He....'ye bağlıyor. -_-

7. D.I.C.E a anime yapsalar keşke ya, çok güzel olurdu harbi

8. D.I.C.E a anime yapsalar keşke ya, çok güzel olurdu harbi

9. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

10. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

11. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

12. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

13. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

14. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

15. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

16. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

17. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

18. D.I.C.E a anime yapsalar keşke ya, çok güzel olurdu harbi

19. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

20. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

21. D.I.C.E a anime yapsalar keşke ya, çok güzel olurdu harbi

22. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

23. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

24. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

25. Artık haremimi dağıtıp Shirobako'daki kızlardan birisiyle evlenmeye karar verdim. Küçük bir evimiz olur, miyavlayan bir kedimiz.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.