Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Son zamanlardaki en büyük hayal kırıklığım Yuri on Ice'ın ismini çocuksu bir hevesle ilk bölümüne bakmamdır. 

2. Son zamanlardaki en büyük hayal kırıklığım Yuri on Ice'ın ismini çocuksu bir hevesle ilk bölümüne bakmamdır. 

1. Kaxell

Kaxell

bu devirde kimseye güvenemez olduk arkadaş...

2. (See 22 other replies to this status update)

3. Telefonum o kadar zeki ki tekrar başlattığımda kapandıktan sonra salak açılmayı unutuyor. 

4. Telefonum o kadar zeki ki tekrar başlattığımda kapandıktan sonra salak açılmayı unutuyor. 

5. "Bu dönem 9 ders alıyorum, uzun süre buralarda yokum" derdim ama 3 senedir fark ettim ki meşgul olduğum her sefer foruma daha fazla giriyorum :D . O yüzden gene buralardayım, ama hayıflanmak ve sızlanmaktan başınızı şişirebilirim. 

6. cuma günü okul mu başlar ya??

7. vay be... vay be... senenin en güzel animesi bitti be... 

8. vay be... vay be... senenin en güzel animesi bitti be... 

9. Bugün gittim "ünlü türk yemekleri" adlı bir kitap aldım. "Benden sağlam koca olur" imajıma +15 yetenek puanı ekleyip japonyada kız bulma operasyonu hazırlıklarına son hız devam ediyorum. Eğer başarılı olursam birgün forumdaki herkesi yemeğe çağırıcam ahada buraya yazdım. :P

10. Yeminle her hafta aynı gün aynı saatte lanet okuyorum şu aptal anime yüzünden! Tam bitti oh güzel mutlu son dediiiiiiiiiiiiiiiiiiik gene en başa döndük! Kanser oldum burada el insaf! 

11. Yeminle her hafta aynı gün aynı saatte lanet okuyorum şu aptal anime yüzünden! Tam bitti oh güzel mutlu son dediiiiiiiiiiiiiiiiiiik gene en başa döndük! Kanser oldum burada el insaf! 

12. Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aksi olan varsa çizimlerle gelsin kapıştırmaya hazırım. 

1. Kaxell

Kaxell

Oh be! Aynen bazılarını gördüm de hangi çizerlerin olduğunu bilmiyodum. bunları direkt favorilerim çok sağol :D 

2. (See 11 other replies to this status update)

13. Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aksi olan varsa çizimlerle gelsin kapıştırmaya hazırım. 

1. Kaxell

Kaxell

olur valla iyi olur hemde. pixive üye olmadan bakıyordum ben, tabi bookmarklamıyınca beğendiklerimin hepsi kayboluyor

14. Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aksi olan varsa çizimlerle gelsin kapıştırmaya hazırım. 

1. Kaxell

Kaxell

Alttaki 2010 animelerindeki karakter çizimlerine benziyor, yuz yapısı falan bayağı görsel roman kokuyor. 

hatta aklıma oynadığım bi oyun geldi de adını hatırlayamadım şimdi..

15. Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aksi olan varsa çizimlerle gelsin kapıştırmaya hazırım. 

1. Kaxell

Kaxell

Oha ustteki bayagi guzelmis, hatta cizim tarzi da benziyor benimkine, belki ayni cizerdir. Yine de "o" etkiyi yaratmadi bende. Hani benim kizi gordugum anda "bunun guzelligine kitap yazarim be" demistim :P

16. Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aksi olan varsa çizimlerle gelsin kapıştırmaya hazırım. 

17. Kapak resmimdeki kızı dünyanın en güzel çizilmiş anime kızı olarak ilan ediyorum. Aksi olan varsa çizimlerle gelsin kapıştırmaya hazırım. 

1. Kaxell

Kaxell

eğer gösterdiği resim bana göre daha güzelse o kazanmış oluyor :D Çok ciddi bir konu olduğundan asla yalan söylemem de :P

18. Yalnız yeni site bayağı bi havalı oldu:  PP.com Wordpress iyi hoş da aynı zamanda çok korkunç. Temayı türkçeleştiriyim diye yanlış kodlarda bir oynama yaptım site başıma yıkıldı. Her şeyi resetleyip en baştan yaptım beynim patladı. 

19. Paten sürüyorum yehuu. Aranızda bilen varsa bana taktik verebilir mi? Sürmeyi kaptım sayılır ama duramıyorum. Sorpfpvpv 

1. Kaxell

Kaxell

Şimdi baktım da frensiz patenlere agresif paten deniyomuş. Yani, bana sorsan temel seviye için şunu aldırırdım http://www.patenci.com/usd-realm-black-agresif-paten

Dediğim gibi durmayı öğrenmen lazım. Frenle duranlar dışarıdan bakınca çok embesil gözüküyorlar (qweqweqw) 

Ya da dediklerimi boşver kay kafana göre. buz hokeyci olduğumdan beni tekerlekli patene "tak şunu ayağına yardır bayır aşağı öğrenirsin" şeklinde başlatmışlardı. Buzdaki frenleri denediğimde takla atıp dizimi yardığım olmuştu. o yüzden çok iyi bir hoca sayılmam :P

20. Paten sürüyorum yehuu. Aranızda bilen varsa bana taktik verebilir mi? Sürmeyi kaptım sayılır ama duramıyorum. Sorpfpvpv 

1. Kaxell

Kaxell

Ayakkabı numaran neyse patende 1-2 numara büyük alırsın. Pateni taktiginda ayagina cok baski yapiyorsa 2 secenek var: ya o paten sana kucuk, ya da pateni tamamen gevsetmeden ayagini icine soktun ve corabin katlandi. Bileklerin oynamamasi lazim, diger turlu burkulma riski var. 

Dedigin marka çöp. :P dechatlondaki bütün patenler de çöp. :P Eger uzun sure kullanmak istiyorsan ve ogrenmeye hevesliysen robot paten alma. Cirt cirtli patenler (robot paten), ozellikle arkalarinda fren olanları cocuklara falan veriyorlar. 

Paran varsa internetten bağcıklı, marka  inline paten al. Reebok aklıma gelen en iyi marka, ama bi 300-400 lira tutar. 

21. Paten sürüyorum yehuu. Aranızda bilen varsa bana taktik verebilir mi? Sürmeyi kaptım sayılır ama duramıyorum. Sorpfpvpv 

1. Kaxell

Kaxell

sürüyorum dediğine göre tekerlekli paten :D. Ayaklarını çok açma, en fazla omzunun hizzasında kalsın, dizlerini biraz kır ama poponu çok dışarıya çıkarma. 

İlk kez hareket ederken ayakların V şeklinde olsun. İlerlerken de önce sağı, sonra solu çaprazına doğru hareket ettir, geri çek. 

Fren yapmak için sağlaksan sağ ayağını, solaksan sol ayağını yan yatırıp sürümeye başla. inline patende başka türlü durmaya çalışırsan düşmen garanti olur. 

Bi de çakıllı yolda, tümseklerde, ya da tozun içinde sürme. Hem paten kötü olur hemde tekerlere taş girerse ayvayı yersin. :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.