Jump to content

Aelvia

Üyeler
  • İçerik sayısı

34
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Aelvia kullanıcısının paylaşımları

1. Aelvia

2014 Çizimlerim

Grell Sutcliff
  2. Aelvia

2014 Çizimlerim

Hepinize tekrar teşekkürler. :) Kullandığım kalemler Faber Castell'in Anime serisi. Geçen gün aldığım copic markerlar ile ilk denememi Deadman Wonderland'den Shiro ile yaptım. Her ne kadar maskesini batırmış olsam ve yanlış ten renkleri seçsem de, ortaya böyle bir şey çıktı.
  3. Aelvia

2011-2013 Arası çizimlerim.

Çok güzel olmuşlar, ellerine sağlık. ^-^
  4. Aelvia

2014 Çizimlerim

Çok teşekkürler hepinize. :>
  5. Aelvia

2014 Çizimlerim

Normalde insan portreleri üzerinde çalışıyordum. Bu sene animelere başlayınca çizimlerime de yansıdı. İlk anime çalışmalarım, çizdikçe paylaşmayı düşünüyorum. Umarım beğenirsiniz. ^-^ Ano Hana - Menma Kuroshitsuji - Ciel Phantomhive Kuroshitsuji II - Alois Trancy Deadmen Wonderland - Shiro Kuroshitsuji - Grell Sutcliff Claymore - Deneve, Helen, Clare, Miria Sailor Moon - Usagi Tsukino Kill la Kill - Kiryuin Satsuki FMA - Edward Elric
  6. Aelvia

Merhaba!

Hoş buldum, memnun oldum. :)
  7. Aelvia

Merhaba!

Çok sıcak bir ortam olduğu belli oluyor. Hoşbuldum. ^-^
  8. Merhaba arkadaşlar! ヽ(^。^)丿Yaklaşık bir buçuk ay önce SnK ile başlayan anime takıntımı devam ettirerek foruma üye oldum. Listem 30'a ulaştı ve istekle kabarmasını bekliyorum. ^ Çizime olan ilgimden manga okuduğum olmuştu, ancak nasıl olduysa artık bir saplantı haline geldi. ~(>_<。) Şimdiden memnun oldum!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.