Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

326
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne ecem_yuki kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  

Son derecede duygusal, anlayışlı, şefkatli ve yardımseverdir. Hayal dünyasında yaşamayı sever ve başkalarını da bu hayallere inandırır. Duyguları hızla değişir ve içinde bulunduğu ortamın hemen etkisi altında kalır. Gülerken bir anda gözleri dolabilir, alınganlığa eğilimlidir. Başkalarını mutlu etmek için kendi hedeflerini geri plana atabilir. Bir kişiye bağlanarak kendini adayabilir.

ben balık burcuyum ve özellikleri bana uyuyor açıkçası :D 

2. Kaç kez izledim tekrarlarını hiç bilmiyorum 200 bölüm az değil hani ama bi çok kez izlemişimdir. Öyle ki hem güldüm ,sevindim hem üzüldüm ve içim yanarak ağladığım sahneleri bilirim. Birebir sanki hiç izlememişim gibi yaşadım hepsini. İçimi acıtıyor hala izlediğimde bazı sahneler. Beni gerçekten derinden etkileyen animelerden ikincisidir. İlki Şeker kız Candy idi. Çocukça gelebilr belki ama gerçek aşkı arkadaşlığı dostluğu en iyi anlatan animelerdi bu ikisi de.

evet ya ikinci olarakta şeker kız candy her ikiside harika animeydi şekerkız candy de o ölen sarışın çocuğa çok ağlamıştım isminide hatırlayamadım açıkçası bana romantik sihir macera okul komedi aşkını aşılayan animelerdi doğrusu bende tutturdum romantik olsun diye demekki o zaman küçücük kalbimde yer etmiş :D  gerçi halada tutturuyorum yaa :D  :D

3.  

krg5AD.jpg
    rLVbAB.jpg
    b82onV.jpg

"Ay Savaşçısı - Sailor Moon"

90 lar da çocuk olan ve Ay Savaşçısı adını duymayanımız çok nadirdir ;)  ;) 
    Trt 1 de gösterildiği günden bu yana popüleritesini yitirmemiş nadide animelerden biridir. 
    O zamanki teknolojiyi düşünürsek bile çizimleri olsun müzikleri olsun bir çok başarıyada imza atmıştır.Halen günümüzde bile büyük bir hayran kitlesine sahip olan bu animenin sahalara döneceğini zaten söylemiştik yeni bir süprizde "Animez" kanalından geldi.
    Eski bölümleri 
    siz severlerle buluşturmak için kolları sıvayan kanal 5 MAYIS Saat 21.30  gibi bir tarih verdi .
    Bölümlerin türkçe altyazılı olacağını tahmin ediyoruz, ve büyük bir merakla yeniden Usagi ve Mamoru nun efsane aşklarına şahit olmak için tüm Sailor Moon sevenleri ekran başına davet ediyoruz  :wub:  :wub:  :wub: 
    .

çocukluğumun animesiydi gerçi buna benzer yorum yapmıştım bana anime aşkını çocuk kalbime aşılayan ilk animelerden birtanesiydi keşke yeni versiyonu yapılsa çok süper olurdu bu animeye baktıkça çok duygulanıyorum açıkçası yorum yazmadanda geçemedim :(

4. bölümler çok güzeldi açıkçası son bir final kaldı.güzel bir seriydi içinde sevdiğim türler vardı romantizm okul sihir emeklerinize sağlık arkadaşlar.inş buna benzer seriler yayınlanır akıcı ve heyecanlıydı tşk.ler tekrar hazırlayan ve sunan ekibe tekrar tşk.ler :) birz fazla tşk. oldu ama olsun içtendi. :)

5. aaslındasıa bende pek sevmiyodum ama alıştım mangasıının sonunu biliyorum  böye animelerin devamını yapmıtorlar tamam  bence ticari mangaları satılsın iştiyolar adamlar işi biliyo.ya ben ne kanameden nede zero dan vazgeçebiliyorum kanamenin hüzünlü gözlerini zeronun yanlızlılğını seviyorum aslında hepsi kendi içinde yanlız

Vampire-Knight-vampire-knight-31307371-1

gerçekten çok doğru söyledin herkes kendi içinde yalnızz güzel bir yorum:)

6.  

m3-animeytv.tv.jpg

Seri Adı : M3 ~Sono Kuroki Hagane~

Çeviri : Salamander01

Düzenleme & Encode : Hikigaya-kun

Tür : Mecha, Aksiyon

Bölüm Sayısı :

Açıklama : Her yerde koyu,biçimsiz bir siyahlık vardı.Karanlığın içine çektiği ve alıp götürdüğü o yer,Avidya Zone olarak bilinmekteydi.

Acayip oluşumlar insanlığın umutsuzluk ve kaos biçimi olarak farzediliyordu.Onlar bu isimle biliniyor:Imashime.

Bir seferinde insan ruhlarını tüketen Avidya Zone araştırılır.Böylece,Şu andaki yakın kriz ve geçmişin kaderi arasındaki

karmaşık kesişim içinde...Imashime ile yüzleşmek için bir araya gelmiş sekiz erkek ve kız,Avidya Zone'dan önce bulunan

parlak geleceği bulabilecekler mi?

Yeni serimiz ile karşınızdayız!

Bahar sezonun son animelerinden olan M3 animesi bir kaç gün sonra japonyada yayınlanmaya başlayacak bizlerde o günden itibaren bu animeyi sizlere sunmaya çalışacağız.

Detaylı bilgi için : http://hikigaya-fansub.blogspot.com.tr

güzel bir seriye benziyor başlasın izlicem  bu animeyi:))

7. - Sizce asosyal olmanın iyi yönleri varmıdır? Varsa da nelerdir?

- Peki ya kötü yönleri varmıdır? [Tabiki de vardır, saçma bi soru oldu sanırım :D] Varsa da nelerdir?

Hadi konuşalım,tartışalım,paylaşalım :)

* Ben iyi yönlerinden bahsedicem, kendimi kötülücek halim yok ya :P

1. Genel kültürü, edebiyatı vs. yüksek kişilerdir. Ve ayrıca gezme tozma derdi olmadığı için parası da cebinde kalır.

2. Yazar olmaya meğillilerdir ve empati yeteneği gelişmiş insanlardır. Ayrıca kendi yaşıtlarına göre çok daha olgun insanlardır.

3. Sakin, huzurlu bir hayat yaşayabilirler. kolay, kolay üzülmezler ve acı çekmezler.

4. Cep telefonu kullanmazlar. ve aylık dakika/sms gibi şeylere para vermezler.

5. Sizi satan, sizi üzen, yalan söyleyen, sırtınızdan bıçaklayan, yarı yolda bırakan, başınızı belaya sokan insanlarla arkadaş olmazlar.

6. Kız arkadaşı tarafından terkedilme, aldatılma gibi durumları yaşamazlar.

Not: Buna benzer bir konu varmı bilmiyorum, araştırdım ama birşey bulamadım. yada araştıramamışta olabilirim çünkü bilmiyorum :D Varsa konu kilit lütfen...

aynı şekilde asosyallik bazen çok iyi oluyor en azından senin kafanı hiçbirşey yormuyor bazen insanlar yaşadıklarından dolayı sosyallikten asosyalliği dönüyor ama bazen kötü taraflarıda var...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.