Jump to content

Nones

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

2638
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

298

Nones kullanıcısının paylaşımları

1. Nones

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

ahahah çok keyifli bir oyun bence :D Türk serverinde olmaktan aşırı derece tiksiniyorum gerçi malum çok küfürbaz ve gerçekten oyunun mantığını bilmeyen bir sürü insanımsı kişiler var. Hemen 30 olsam harika olacak ama oyundan soğutan çok insan var. Birde buradan hazır konusu açılmışken bir not yazayım :D Ya rica ediyorum arkadaşlar dominion cidden çok keyifli bir oyun. Bir deneyin biraz canlandırın 1 saate yakın maç bulamıyor oyun. Biraz şans verin yenilik iyidir :P Müzik + LoL devam :D
  2. Nones

Lol oyununda pvplerden birinin ismi :D
  3. Nones

Yaklaşık 4.39 saniye deyip beni tam olarak 23.44 45 46 47... saniyedir bekleten Dominion'a sövüyorum. + Müzik dinliyorum.
  4. Miss Fortune, Morgana, Jinx :P
  5. Nones

Bu Yıl Sabırsızlıkla Beklenen Animeler

Gatenin 1. bölümü yarıda kapattım gerisini sen düşün. Çevirmenin çeviri hataları bir yana bunaltmıştı seri beni. Madem bu kadar güzel seri diyorsun izleme listeme bir ara alırım :P
  6. Nones

Cansın :blush: Psikoloji/gizem/gerilim/korku türünde kıtlık var aslında ama genelde bu türlerin çoğalması ve beklenmesi tek temennim :P
  7. Nones

Bu yıl çıkacak serilerin hepsi henüz belli olmadığı için benim daha ziyade bu sezon(kış sezonu) takip edeceğim dediğim 5 seri var :D Bunlar; 1. Boku dake ga Inai Machi 2. Ajin 3. Dagashi Kashi 4. Prince of Stride: Alternative 5. Itachi Shinden: Hikari to Yami (Kendisi kış sezonuna konulmuş ama 1. bölümün ne zaman geleceği belli değil sanırım.) Bu yıl çıkacağını bildiğim; Shingeki no Kyojin animesini de öyle aman aman değil ama bekliyorum yani :P
  8. Nones

Bu Animeyi İzledin mi?

İzleme lsitemde henüz fırsat bulamadım aslında bölüm sayısı korkutuyor :D Love Stage!! ?
  9. Nones

Bu Animeyi İzledin mi?

İzleme listemde fakat henüz ona sıra gelmedi. Owari no Seraph?
  10. Nones

( 13 / 12+ ) Akuma no Riddle

Seri baştan çevrillmedi, yarım bırakılan proje sadece tamamlandı.
  11. Nones

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Gravitation
  12. Nones

( 13 / 13 ) Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

47 dakika bir benim gözümü korkuttu anlaşılan :D Emeğinize sağlık arkadaşlar. Farklı bir konusu var en kısa sürede izlemeyi planlıyorum
  13. Nones

( 13 / 13) K: Return of Kings

Emeğinize sağlık arkadaşlar.
  14. Nones

( 13 / 13 ) Kowabon

Emeğinize sağlık kızlar. Uygun bir vakitte bakmak lazım korku varsa her türlü gideri vardır serinin Askere giden arkadaşımıza da hayırlı teskereler diliyorum.
  15. 12 bölüm olması umut vadediyor. Sonuçta 12 bölüm olması konudan sapıp seyirciye illallah dedirtecek riskin az olduğunu gösteriyor. Animede beni rahatsız eden şeylere gelirsek; Öncelikle Satoru'nun annesinin dudakları... Sanırım bal dudak yapacağım diye çok kasmışlar :D Birde kelebek etkisi filminin resmen araklamış anime bunu da çok hoş bulmadım. Açıkçası finalini de kelebek etkisi filmi gibi mi yaparlar diye düşünmüyor değilim. İlgimi çeken birde genelde Satoru olaylar hep gerçekleşmeden 1-5 dk kadar öncesine giderdi yani yine aynısı olabilirdi ama 18 yıl geriye gitti. Buna iten sebep neydi bayağı merak ettim. Ki zaten bu da olayın gizemi :D Vallahi 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. Genelde psikolojik, gizem türlerinde 1 dava üzerinden değilde her bölüm farklı konu işlendiği için devamlılığı olmuyordu. Bu seride konu bütünlüğü olacağı için ayrı bir tat veriyor seri. Umarım her zaman böyle gider seri.
  16. Nones

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır. Gravitation ?
  17. Nones

Merhabalar

Hoş geldiniz.
  18. Teemo her daim tatlı arkadaş yerler :D Annie de güzeldi. Ben bu ikisi dışında çok beğenmedim açıkçası.
  19. Nones

( 12 / 12 ) Prince of Stride: Alternative

Az önce 1. bölümü seyrettim. Harikaydı. Bu yıl takip edeceğim 5 animeden birisi kendisi. Ki sezonun en eğlenceli animesi olduğunu düşünüyorum. Başarılar diliyorum efenim.
  20. Nones

( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi

Steins gate animesini andırsa da kelebek etkisi filminin anime uyarması gibi bir şey olmuş katılıyorum. Psikoloji türü genelde animelerde nadir çıkar bu yüzden kaçırmayı pek istemedim :P Beni korkutan tek şey, (muhtemelen 24/25 bölüm olacak) konusunda sapıp sezonun tek psikolojik türündeki animesini batırma ihtimalleri. Sürekli bücür hallerini görmemiz nasıl bir hava katar bilmiyorum ama doğru işlendiği taktirde eminim ki sezonun en iyi animelerinden birisi olacaktır. Hatta 2016 yılının en iyi 10 animesi arasına rahatlıkla girecektir. :P
  21. Nones

Çağrışım Oyunu

Uzun zaman önce izlediğim bir seri ama dikkatsiz p.tesiden yola çıkarak; Higashi no Eden Anime soruyorum; Gezegen, kedi, ay :P
  22. Nones

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Ergo Proxy ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.