Jump to content

Nones

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

2638
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

295

Nones kullanıcısının paylaşımları

1. Nones

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kotonoha no Hana Bu tür zaten sevilmez birde sadece ses olunca sıkılanlar olacaktır. Fakat ben çok başarı oldum.
  2. Nones

TürkAnime TV Favori Baş Karakter Anketi

Listede izlemediğim animeler var. Bu yüzden oy kullanmayı çok fazla doğru bulmadım kendi adıma. Fakat izlediğim kadarıyla Natsu diyebilirim. Abartı derece aptal bir karakter değil. Fazla coşan birisi ama iş ciddiye binince gerçekten karizmatik olabiliyor. Gerçi Kirito'yu da severim. Çocuk gibi duruyor ama her daim ciddi.
  3. Nones

Ao Haru Ride Filminin Tanıtım Videosu

Hımm sanırım Higashide Masahiro ismini aklımda tutacağım (: Öhm konuya dönersek hayırlısı olsun. Genelde pek animeler kadar sevemiyorum film uyarlamaları. Umarım istisna olur. Zira çocuk cidden neyse :D Teşekkürler konu için.
  4. Nones

Selam. ^^

Hoş geldiniz.
  5. Nones

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Gakuen Heaven
  6. Nones

Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Duyuruldu

Şükür kavuşturana. Tahmin ediliyordu 2. sezonu. İyi oldu bu.
  7. Nones

Merhabalar Millet...

Hoş geldiniz.
  8. Tövbe Bismillah. Tüylerim diken diken oldu. Yalnız ne tür bir raslantıdır bu arkadaş. Pes yani.
  9. Nones

Japonyadan şok eden karar!

Emek veren insanları anlamadığımdan değil. Zaten şöyle de bakarsak videolar indikten sonrada kendi dillerine çeviren zamanını sevilen animelere harcayan dünyada bir çok insan var. Bu durum manga-anime sektöründeki kişiler kadar olmasada bu insanlara da biraz haksızlık olmuş gibi geliyor. Sonuçta 5 - 6 saatini hiçbir şey yapmadan 1 anime çevirisine ayıran arkadaşları bilirim. Evet karar belki mantıklı ama ya bu insanların emekleri ? Kaldı ki senin yapmış olduğun çalışmalar dünyanın öbür ucuna gitmedikten sonra, yaptığın çalışmaları insanlar bilmedikten sonra neye yarar yaptığın çalışma ? Bu kişiye de bir haksızlık gözümde. Anime kültürü giderek yaygınlaşırken böyle bir kararı pek doğru bulmadım ben. En azından bundan sonraki günlerde ne yapılacağı ile alakalı bir yol sunulsaymış daha iyi olabilirmiş diye düşünmekteyim. Ki bence tutmaz bu fikir demedi demeyin. Neyse hayırlısı olsun.
  10. Nones

Shingeki no Kyojin Filminin Oyuncuları

Ben pek umutlu değilim fakat hayırlısı olsun.
  11. Nones

2014 Sonbahar Dönemi Animeleri

Bir kaç güzel afiş var ama beni içlerinde yaz animeleri kadar heyecanlandıran bir seri yok gibi (: Yine de belli olmaz tabi. Teşekkürler konu için.
  12. Nones

Junjou Romantica 3. Sezonu

Türünün en iyisi olduğu kesin. Bu animenin 3 ü de gelsin 5 i de 15 i de... Karakterler o kadar doğal ki sevmemek yada benimsememek elde değil. ama gönül ister ki güzel bir kaç manga da anime olsun. Mesela: Kimi ga Koi Ni Oboreru (: Teşekkürler bu haberle mutlu oldum ben kendi adıma.
  13. Nones

Yeni Eleman :D

Hoş geldiniz.
  14. Nones

Çizimlerim :3

Zamanla daha da güzel olacağına eminim. Başarılar.
  15. Nones

Favori Anime Müzigin ?

Şu ara bu. http://www.youtube.com/watch?v=adbgo3T1oH8 Ha bir de şu var. http://www.youtube.com/watch?v=6WsoyWaGq6A
  16. Nones

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

Erza gibi ablam olsun İtachi gibi abim olsun bana bir şey olmaz :P
  17. Nones

Merhaba Herkese!

Hoş geldiniz.
  18. Nones

Konichiwa Minna San

Hoş geldiniz.
  19. Nones

Gangsta. Animesi Duyuruldu

Güzel bir şey çıkacak gibi (: Çıkınca izleyeceğim kesin.
  20. Zaten eski bölümler günümüz teknolojisiyle yeniden çizimlenerek yapılıyor. Nedir yani 2 bölüm ayda ? Konu için teşekkürler.
  21. Nones

Yeni Bir O Kadar Da Eski :)

Hoş geldiniz.
  22. Nones

Naruto Shippuuden Temmuz 2014 Programı

Şaşırmadım. Neyse ki bu yıl Naruto'yu aratmayacak güzel seriler var. (:
  23. Nones

Moon Fansub

Hayırlısı olsun :) Başarılar dilerim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.