Jump to content

Nones

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

2638
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

298

İletiler bölümüne Nones kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Daha iyi yerleri hak eden animeler: 

Another

Steins;Gate

Clannad : After Story

Bulunduğu yeri hak etmeyen animeler:

Death Note Anime güzel konusuda aynı şekilde fakat bir yerden sonra beni fazla tatmin etmedi. Nedenim herkesle aynı aslında.

Sword Art Online Her ne kadar bu anime benim için özel desemde bende herkes ile aynı fikirdeyim yarısından sonra kısır döngüden oluştu. Adamlar ne yapacaklarını şaşırdılar. İyi toparladılar fakat o bölüm izleyicinin aklında kaldı.

Kaichou Wa Maid-Sama Bu animenin abartılacak kadar güzel olduğunu düşünmüyorum standart bir konusu ve standart bir işleyişi var nasıl bu kadar beğeni toplamış bilmiyorum.

2. Mirai Nikki

Bu animede Yuki çok sinir bozucu arkadaş. Bir çok sahnede pısırık görüyoruz çocuğu bunu değiştirmek isterdim öncelikle. Sonra da ovasından önceki final sahnesini baştan yazardım.

Naruto

Daha ilk bölümden Sakura'yı öldürürdüm sanırım :D

Sword Art Online

Asuna'nın Kirito'yu korumak amaçıyla oyun kurucuyla Kirito'nun arasında kaldığı bir bölüm var. Kirito'yu kurtarmak için kız yok oluyor. Ha işte bu olaydan sonra anime bir 3-4 bölüm kadar saçmalıyor. Bu animeyi yarıda bırakmama sebep olmuştu bunu değiştirirdim kesinlikle. İlk hali gayet hoştu. İlk oyundan devam ederdim. 2. farklı oyuna hiç bulaşmazdım.

School Days

Açıkçası animeye başlamama kararı alırdım.

Death Note

L öldükten sonra tadı tuzu kalmadı animenin başka farklı bir yol bulurdum ama sonu kesinlikle olduğu gibi biterdi.

3. Benim açımdan utanç verici bir olaydır ama herkesin diline düştüğüm de nadir olaylardan biridir.

Neyse bundan 2-3 sene kadar önceydi arkadaşlarla sahilde buluştuk 6 kişi varız muhabbet filan derken 13-14 yaşlarında bir çingene kız geldi illa gül satacak bize. Almayacağız diyoruz bana mısın demiyor. Bi arkadaş araya giriyor hala ısrar ediyor 2, 3 derken rahat 5 dakika geçti dayanamadım ben girdim araya... Ben de sinirlendiğimde istem dışı ses tonumu ayarlayamam. Almayacağız kardeşim lütfen gider misin dedim. (Ki o ana kadar çenemi açmamıştım.) Demez olaydım. Kız tam giderken yanıma yaklaştı ve " Afedersiniz yıldızınızı yere düşürmüşsünüz onu yerine takmaya geldim." demez mi ? Allahım o kadar insan kıza neler dedi kız geldi o kadar arkadaşın içinden bu cümleyi bana kurdu. Hayır yani o kadar küçük bir kız bu kadar dahiyane bir cümleyi nerden nasıl bulmuş çözemedim. O an resmen şaşkınlıktan donakaldım. Arkadaşların kahkahaları yetmezmiş gibi birde yoldan geçenler de gülmez mi bana ? Hiç bu kadar utanmamıştım.

4. 1 ) Türk Anime'yi nasıl keşfettiniz?

Anime ararken ilk sırada çıktı kendileri. 2 yıl kadar üye olmadan devam ettim site de sonra yok abi bu animeye yorum yazmazsam çatlarım diyerek üye oldum :D

2 ) Sitenin en sevdiğiniz 3 özelliği hangisi?

Arşiv olarak geniş bir yelpazesi olduğunu düşünüyorum. Başka bir nedenim yok açıkçası.

3 ) Siz yönetici olsaydınız, sitenin adını ne koyardınız?
    Hiç kafa yormadım böyle iyi.

4 ) Site de en sevdiğiniz üye kim?
    -

5 ) Size göre bu sitedeki en popüler kişi kim?
    -

6 ) Site yöneticisi hakkında neler düşünüyorsunuz?
    -

7 ) En sevdiğiniz forum konusunun adı ne?
    Anime Tanıtım ve İncelemeleri

8 ) Bu konuyu beğendiniz mi ,beğenmediniz mi?
    Daha iyi olabilirdi sorular.

9 ) Türk Anime'de kendi paylaştığınız konuların hangisini seviyorsunuz?
    Hepsini. Zaten seçici biriyimdir. İlgilenmediğim konularda paylaşımda bulunmam.

10 ) Sen olsaydın bu 10. soruya hangi soruyu yazdırırdınız ?

Site hakkındaki genel düşünceniz nelerdir ? Yada Sitede siteye ne tür bir öneri de bulunursunuz ? olurdu sanırım.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.