Jump to content

Xxceci

Üyeler
  • İçerik sayısı

92
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Xxceci kullanıcısının paylaşımları

1. Çok eskiden izlediğim ve çok beğenerek izlediğim ilk animelerim arasındadır.Shoujo sevenler için tavsiye edebilirim :) Anime Adı: Sugar Sugar Rune Diğer Adları: シュガシュガルーン, Sugar² Rune Kategori: Tv Serisi Tür: Fantasitk,Komedi,Büyü,Okul Bölüm Sayısı: 51 Yayım Tarihi: 2/7/2005 ile 24/6/2006 arası Yönetmen: Yukihiro Matsushita Senaryo: Reika Yoshida Müzik: Yasuharu Konishi Dizayn: Noriko,Otake,Sayuri Sagitou Orjinal Eser: Moyoco Anno Tanıtım: Chocola Meilleure ve Vanilla Mieux iki cadıdır. Çok iyi arkadaş olmalarının yanı sıra Demon Kingdom’ın (Şeytan Krallığı) bir sonraki kraliçe adaylığı için de rakiplerdir. Sihirli asalarını elde etikten sonra uygun kraliçenin kim olacağına karar vermek için insanların dünyasına gelirler ve saf insanların kalplerini toplayarak birbirleriyle yarışırlar. En çok kalbi toplayan kraliçe olacaktır. Her kalp bireyin duygularını yansıtmaktadır ve bunun sonucunda her biri farklı renktedir. Kalplerin değerleri renklerine ve cadıların topladıkları miktara göre belirlenir. Adaylar, ihtiyaçları olan eşyaları Demon Kingdom’dan temin edebilmektedirler. Chocola ve Vanilla, akıl hocaları Rocky Robin ile tanıştıktan sonra insan dünyasında okuldaki ilk günlerine ve kraliçe olmak için yarışlarına başlarlar. Büyü şu şekildedir: Bir erkek, cadı olan bir kıza aşık olduğu zaman cadı birkaç sihirli kelime ile erkeğin kalbini mücevhere benzeyen bir formda elde eder. Kulağa kolay gibi gelse de insanların kalbini kazanmak göründüğünden çok daha zordur. Ancak asıl önemli olan kendilerinin aşık olmamasıdır, çünkü bir cadı için bir insana aşık olmak ölüm demektir… Anime Karalterlerinin Resimleri: Chocola Meilleure Vanilla Mieux Bu ikisi ana karakterler olduklarından sadece onların resimlerini koydum ^_^ Okuduğunuz için teşekkürler :)
  2. Xxceci

Manga FanArt-Hirunaka No Ryuusei

Hayırlısı demek kalıyor bize :D
  3. Xxceci

Tokyo Ghoul [Tanıtım]

Kesinlikle ama kesinlikle izlemem gereken animeler arasında,bilgi ve bizimle paylaştığın için teşekkürler :)
  4. Xxceci

Herkese Merhaba!

Hoşbuldum arkadaşlar,teşekkürler hepinizle umarım iyi anlaşırız ^_^
  5. Xxceci

( 22 / 22 ) Shion no Ou

Kolay gelsin :)
  6. Xxceci

Karakalem çizimlerim

Çok hoş :)
  7. Xxceci

Dünyanın ilk Türk mangakası!

Vay canına,kesinlikle çok ama çok etkilendim,ve gurur duydum,çalışmalarını takibe alıcam,ve bu paylaşım için çok teşekkürler gerçekten harika :)
  8. Xxceci

Herkese Merhaba!

Hoşbuldum,ve hayır :D Hoşbuldum ^-^
  9. 2yüzlü olacaksan bari bir yüzün mutlu olsun

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Xxceci

Xxceci

Katılıyorum haala adını bilmediğim arkadaş ^-^

3. eXt

eXt

Atakan ama ext'i tercih ederim daha kısa :D

4. Xxceci

Xxceci

peki atakan ama ext :Dsd

10. Xxceci

Herkese Merhaba!

Hoşbuldum ^_^
  11. Xxceci

Herkese Merhaba!

Hoşbuldum :D eh foruma aslında şubatta katıldım ama tanışma faslı bugün oldu o da komik yani :D herkese burdan çok sevgiler çevirilerimde şans dileyen ve destek çıkan arkadaşlara teşekkür ediyorum,ve ayrıca meltem abla seni tanımaz olur muyum :D, beni öven centılboy sende çok tatlısın ^-^ hepiniz çok hoşsunuz aranızda olmak çok güzel herkese iyi günler ^_^
  12. Merhaba arkadaşlar,uzun zamandır böyle bir paylaşımda bulunmak istiyordum,bugüne kısmetmiş :),şimdi burada kendimi daha farklı bir şekilde tanıtıcağım ki daha eğlenceli olsun hepimizin animelerdede farkettiği bilindik 'dere' tiplerinden de çıkaracağınız şekilde kendimi tanıtayım ^-^ Adım,Ecem 16 Yaşındayım Ve Genelde Yaş konularını açmayı herkesten çok severim :D Farklı hobilerim vardır,otome oyunları için psp mağzasını alt üst etmek,internetten japonca karaoke yapmak,mangaları ingilizcem pekişsin diye inat ingilizce okumak gerçi bu hoşuma gidiyor :D,yeni çıkacak animeleri en hızlı bir şekilde izleyebilmek için sabaha kadar site araştırmak,ve cosplay takıntısı var,küçük figuranlar satın alıp duruyorum,hani şu fairy tail'deki lucy'nin anahtarlarının koleksiyonundan. Neyse işte :D,gelelim nasıl bir kişiliğim var,hani genelde böyle sorulmaz tabi ama kısacası, Ben tam bir Kuudere (öndeki -_-) Ve Biraz Da Tsundure'lik var Burdada 'Dere'tiplerinin bilindiklerinden görüyorsunuz Kuudere:Pek konuşmayan,ve ilgisiz duran,fakat karşısındaki kız/erkek kişiyle samimi oldukça,gerçek halini gösteren,daha samimi ve içten davranan kişilik. Tsundere:Sürekli tartışmacı,kendi fikirlerini okuyan,ve belkide kaba davranan fakat aslında içinde tam tersi olan,yumuşak kalpli tatlı ve hoş bir kişilik. Yandere:Psikopat derecesinde,birinden eğer hoşlanıyorsa,onu kimse ile paylaşamayan,aşırı derecede seven fakat sınırını koyamayan bu nedenle öldürme derecesine kadar seven kişilik. Dandere:Asosyal,sessiz,pek ortamı olmayan,fakat uygun bir arkadaş yada herhangi bir kişi ile sohbet ettiğinde,rahat davranan olduğudnan daha doğal ve olgun gözüken kişilik.
  13. Xxceci

Ahaha aynen,şu mamura konusunda sana çok katılıyorum,zaten 70.bölümde'de gördük,gine kaptı kızı shishio,mamura utangaçlığını yenebilse,biraz doğru davransa bence sorun kalmaz,bir de suzume tuhaf yahu,mamura'ya destek çıkcam diye bağırıyor sonra sensei'i görüyor,ayy napsam moduna giriyor,sonra gaza gelip "yapabilirsin!!"dese de en sonunda haala bunun kafa"dedim ama hangisineydi"anlamıyorum bu kızı,artık karar versin lütfen,gidicem mangakadan rica etcem,biraz mamuralı olaylar olsun diye,baktım manga full shishio ve suzume'nin anıları ile dolu,vee 10.cilt'in kapağı..evet shishio ve suzume!,yani ikisinin arasında gine ve daha çok olay geçicek,burdan mazume (mamura-suzume) shiperlara sabır diliyorum iyi günler :D
  14. Xxceci

Rica ederim :D bencede çok sinirdi,mamura'ya acıyorum vala işin sonu kötü bitecek gibi gibi,çünkü shoujo mangalarda son ya kızın ilk sevdiği erkekle yada kötü çocukla bitiyor :desperate2-onion-head-emoticon:
  15. Xxceci

Evet türkçesi var link atayım size keyifli okumalar :) http://www.batoto.net/read/_/196773/hirunaka-no-ryuusei_v1_ch1_by_atori-%C3%87eviri Bu arada normalde 70 bölümlük ama burda sanırım 49 :) ve eğer profilime bakarsanız,mangayı kitap halinde yazdığım bir sitede okuyabilirsiniz iyi günler ^_^
  16. Xxceci

Ao Haru Ride Animesinin Yeni Reklamı

Sonunda!Merakla ve sabırla bekliyordum,şimdi tarihi de belli olduğuna göre artık hayırlısı :D
  17. Xxceci

( 13 / 13 ) Mamotte! Lollipop

Asıl destek çıktığın ve hala takipte olduğun için ben teşekkür ederim ^_^ özür dilemene hiç gerek yok :)mutlu olmana çok sevindim :hell-yes-onion-head-emoticon: ,iyi seyirler ^_^
  18. Wattpadde hikayenin okunmamasının verdiği iğrenç acı asdf

1. Kaxell

Kaxell

fan fiction ise at okurum ben ^^ değilse de link ver yine okurum :)

2. eXt

eXt

Bende bi ara okurum :D

3. Xxceci

Xxceci

link sayfamda en alt kısımda *-*

mangadan kitaba geçiriyorum ^^ teşekkürler :)

19. Xxceci

Birkaç çizik

Hepsi çok güzel çok beğendim bende resmi severim ama daha anime karakterlerini çizmeye başlamadım :D fırsat olsa ^_^
  20. Xxceci

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Sukitte İi Na Yo
  21. Xxceci

( 13 / 13 ) Mamotte! Lollipop

Ümidi kesmek olur mu hiç ,mutlu olmanıza sevindim ^_^
  22. Xxceci

Hatsune Miku

Tabikide dinlerim,vocaloid karaokeleri yapmadan duramam :D,keşke herkez tarafından bilinse en azından daha fazla türk bilse filan ne iyi olurdu eminim bizim okuldan tek benimdir.Bu yüzden forumlar varya zaten ^_^ iyi günler.
  23. Çok çok yararlı bir paylaşım olmuş teşekkürler.
  24. Xxceci

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Diabolik Lovers :embarrassed4-onion-head-emotico
  25. Xxceci

İmza Yapıyoruz...

Merhabalar gine ben :D ,sizden bu seferde animeli bir imza rica edicektim,son zamanlarda keşfettiğim bir anime doğrusu karakterlerini çok beğeniyorum,Diabolik Lovers,birkaçtane olursa çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler,mesaj olarak atarsanız sevinirim ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.