Jump to content

Nikkitta

Üyeler
  • İçerik sayısı

50
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Nikkitta kullanıcısının paylaşımları

1. Nikkitta

Yuri FC (+15)

Bence de "Yuri Fc" olabiliyorsa bir "Yaoi Fc" de olmalı -_- Üyelerini merakla beklediğim FC niz hayırlı olsun der yaoi üyelerinin sizi geçeceğini belirtir ve giderim :lol:
  2. Mangada devam ettiği için bende devamı niteliğinde bir anime bekliyordum ama böyle bir proje olduğunu görünce şaşırdım. Gerçi Tokyo ve Osaka da yaşayan Death Note hayranları için çok heyecanlı bir olay olsa gerek... :rolleyes:
  3. Nikkitta

Merhabalar

Hoş geldin. ^_^
  4. Nikkitta

Merhaba

Hoş geldin o zaman ^_^
  5. Nikkitta

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Coffee Prince ♥
  6. Nikkitta

Merhabalar :3

Hoşgeldin ^_^
  7. Nikkitta

En Çok Kullandığınız Siteler ?

Şekil A'da da görüldüğü üzere standart siteler <_< :lol:
  8. Nikkitta

Konnichiwa

Hoşgelmişsin :) İyi eğlenceler ^^
  9. Nikkitta

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Sukitte ii na yo :wub:
  10. Nikkitta

Herkese Konnichi Wa!!!

Tabi ingilizce izleyince hayal gücü ister istemez devreye girdiği için yanlış anlaşılmalar olması doğal :D Türkçe altyazı iyiir iyi ^^ Bu arada Konnichi waa sanada :)
  11. Nikkitta

Manga Çizim sitesi

Bende bir deneyeyim dedim ama baya bir hamlamışım. :hell-yes-onion-head-emoticon: Ama böyle videolar gerçekten çok yararlı :cheer2-onion-head-emoticon:
  12. Nikkitta

Kimi Ni Todoke (2.sezon) :3
  13. Nikkitta

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart 2014

Çok güzel bir sayı olmuş. Emeğinize sağlık :) Özellikle "Latte Sanatı" ve Röportaj'lar ı fazla fazla inceledim. Arigatoo :)
  14. Nikkitta

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Adam Fawer - Olasılıksız Alyson Noel - Evermore
  15. Ben10 ve Pokemon karışımı bir şey olmuş sanki o.0 Video ya da bakınca Marvel yapımcılarına" kamera nerde ?! nereye el sallıyoruz o.0" demek geliyor içimden ama yapıcak bişey yok :) Bu kadar tanınan karakterleri basitleştirmişler gibi görünüyor dışarıdan... Zaten disklerdeki karakterler "the avengers" ler olmasaydı bu kadar tepki almazdı diye düşünüyorum. Ama yaş aralığına baktığımızda 4-12 olduğunu görüyoruz. Yani çizim yaş aralığına göre yeterli gözüküyor. Yinede izlenmeden bilinmez. Video'yu da buraya bırakıp gidiyorum ;) http://youtu.be/YL86JPqiycA
  16. Nikkitta

En Çok Sevdiğiniz Film

The Prestige Wanted Fight Club Karayip Korsanları Serisi Daha da vardır ama ilk aklıma gelenler bunlar ;)
  17. Nikkitta

Hoşçakalın...!

Bende ygs yolcusuyum işimiz çok zor. Az da bir zaman kaldı o.0 İyi şanslar :) :ph34r:
  18. Nikkitta

En sevdiğiniz anime müzikleri

İzlediğim 4. anime'dir kendisi. ^_^ Yeri ayrıdır ♥ Şimdi bahsedince Zero'yu özledim o.0
  19. Nikkitta

En sevdiğiniz anime müzikleri

Vampire Knight Ending Kimi Ni Todoke Op ♥
  20. Nikkitta

2-3 gün önce olması lazım benimde "Toradora" bitti ^^
  21. Nikkitta

Film ve Dizi Replikleri

"+Bugün kral ve İngiltere yüksek mahkemesi adına idam edileceksiniz. Söyleyecek bir şeyiniz var mı? -Abrakadabra!" (The Prestige) "Eğer benden önce ölürsen seni öldürürüm." (Supernatural) "Ben diyorum ki asla tam olma. Ben diyorum ki mükemmel olmaktan vazgeç. Çünkü mükemmel olursan karalamaya çalışırlar." (Fight Club) Daha da replik vardır ama bunlar ilk aklıma gelenler...
  22. "But, my dear, this is not Wonderland and you are not Alice"

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.