Jump to content

Nikkitta

Üyeler
  • İçerik sayısı

50
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Nikkitta kullanıcısının paylaşımları

1. Nikkitta

Merhaba!

Hoş geldin aramıza tekrardan o zaman :) İyi eğlenceler ^_^
  2. Nikkitta

Vampire Knight~FC

Sınavlarım yüzünden çok fazla ilgilenemiyorum ama kesinlikle uçup gitme gibi bir durum yok -_- Yakından ilgileniyorum ki hala üye bulma çabalarındayım B) ^_^ Gelmişken bir iki resim de ben atayım :)
  3. Nikkitta

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

Araştırayım derken psikolojim bozuldu yahu :huh: Ya biri ölmüş ya deprem olmuş ya uçak düşmüş :ph34r: Tek ilgimi çeken Ford, "Mustang" modelini piyasaya sürmüş sonuçta araba efsane B)
  4. Nikkitta

//Yeni:Onodera/Nisekoi(18.03.2015).:asci:.

Şahsen gölgelendirme konusunda çok uğraşan biri olarak çizimlerine hayran kaldım, gerçekten güzel çizimler :) Ellerine sağlık ^_^
  5. Nikkitta

merhabalar

Hoş geldin :)
  6. Nikkitta

selam millet :)

Hoş geldin :)
  7. Nikkitta

Ciddiye aldığım tek forum.

Bir hoş geldin de benden olsun ^_^
  8. Nikkitta

Film ve Dizi Replikleri

Aklıma gelmişken :lol:
  9. Nikkitta

Vampire Knight~FC

Bize yakışır bir imza olmuş teşekkürler ^_^ Hemen ekledim imzama bende :lol: :rolleyes:
  10. Nikkitta

Konnichiwa Minna-san

Hoş geldinn ^_^
  11. Nikkitta

Grafik çalışmalarım~

Çok güzel olmuşlar :) Özellikle banner lar çok başarılı :4:
  12. Nikkitta

Vampire Knight~FC

Alın bunu da içeri :lol: Tutamadım kendimi yeni bir üye daha yaşasın ^_^ Ben anime bittikten sonra mangayı da okuyup bitirmek istemedim. Sonra elimde bir şey kalmaz psikolojisi :lol: Okumaya kıyamıyorum -_- Ama dediğim gibi manga devam ettiği sürece ne olacağı belli olmaz ^_^ Gelir bence... B) <_<
  13. Nikkitta

Merhaba mina :)

Hoş geldin ^_^
  14. Nikkitta

herkese merhaba :D

Hoş geldinn ^_^ Ve de geçmiş olsun :unsure: Bir gün de 4 mevsimi birden yaşayınca grip olmak doğal tabi umarım en kısa zamanda iyileşirsin ^_^
  15. Nikkitta

Vampire Knight~FC

Aslında seri mangada hala devam ediyor. "6 Mayıs 2014" tarihinde de 18. kısım yayınlanacak. Durum böyle olunca anime de gelir diye düşünüyoruz ama yapımcılar anime fikrine sıcak bakmıyor. Öyle ki bir ara "Vampire Knight Destiny" için konuşmalar yapıldı ortaya bir çok teori atıldı ancak net bir karar alınamadığı için fikir iptal oldu. Şuan için anime de yeni seri söylentisi yok. Ama manga devam ettiği sürede ne olacağı belli de olmaz. Belki mangası bittiğinde yeni bir anime serisi düşünülür o.0
  16. Nikkitta

Vampire Knight~FC

Yeni üyeler yeni resimler ^_^ :wub:
  17. Bende farklı bir yerden indirdim zaten ama böyle temaların olduğunu bu topicte gördüğüm için yorum yapmak istedim :)
  18. Sebastian ı aldım bile ki :lol: Arigatoo ^_^
  19. Nikkitta

Vampire Knight~FC

Ben izleyeli çok olduğu için açılışı duyunca bi hoş oldum ^_^ Teşekkürler paylaşımlar için :)
  20. Megumi Kitagawa Sebastian Michealis ♥
  21. Nikkitta

Yaoi Fc (+15)

Ben çalışmalara başladım bile ^_^ Yakında bir sürü üyemiz olucak B) :lol:
  22. Nikkitta

Yaoi Fc (+15)

I'm heree ^_^ :wub: Sonunda adalet :lol: Kısa sürede yeni üyelerin de geleceğine eminim -_- Hayırlı uğurlu ve bol üyeli olsun FC miz :lol:
  23. Nikkitta

Vampire Knight~FC

Yeni üyeler gelmiş ne güzell ^_^ Rütbem kaybolmuş ama :huh: Sevmiştim aslında :lol: Neyse madem yeni üyeler de gelmiş bir iki resim daha paylaşayım arşivden :wub: Bu FC yi buldum daha da bırakmam buraya yazıyorum :lol: Bir tane de "aidou" olsun ♥
  24. Nikkitta

Vampire Knight~FC

Bu FC daha iyilerini hak ediyor biraz arka planda kalmış sanki :mellow: Bende VK Fc siyim eklerseniz sevinirim ^_^ Gelmişken de bir kaç resim atayım hemencik :wub:
  25. Nikkitta

Amatör Çalışmalarım ^^

Bende çizim üzerine kendimi geliştirmekle meşgulüm ama yüz çizimlerinde çok zayıfım kıskandım bu yüzden -_- Özellikle göz çizimlerine bayıldım çok güzel çizmişsin :wub:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.