Jump to content

Nikkitta

Üyeler
  • İçerik sayısı

50
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Nikkitta kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  Küçükken ingilizce alt yazılı izlediğim animeleri şimdi bu sitede türkçe altyazılı izliyorum. Meğer mevzu ne kadar da farklıymış : :desperate2-onion-head-emoticon:

Tabi ingilizce izleyince hayal gücü ister istemez devreye girdiği için yanlış anlaşılmalar olması doğal :D Türkçe altyazı iyiir iyi ^^ 

Bu arada Konnichi waa sanada :)

2. Ben10 ve Pokemon karışımı bir şey olmuş sanki o.0 Video ya da bakınca Marvel yapımcılarına" kamera nerde ?! nereye el sallıyoruz o.0" demek geliyor içimden ama yapıcak bişey yok :) Bu kadar tanınan karakterleri basitleştirmişler gibi görünüyor dışarıdan... Zaten disklerdeki karakterler "the avengers" ler olmasaydı bu kadar tepki almazdı diye düşünüyorum. Ama yaş aralığına baktığımızda 4-12 olduğunu görüyoruz. Yani çizim yaş aralığına göre yeterli gözüküyor. Yinede izlenmeden bilinmez. Video'yu da buraya bırakıp gidiyorum  ;)

http://youtu.be/YL86JPqiycA

3. "+Bugün kral ve İngiltere yüksek mahkemesi adına idam edileceksiniz. Söyleyecek bir şeyiniz var mı? -Abrakadabra!" (The Prestige)

"Eğer benden önce ölürsen seni öldürürüm." (Supernatural)

"Ben diyorum ki asla tam olma. Ben diyorum ki mükemmel olmaktan vazgeç. Çünkü mükemmel olursan karalamaya çalışırlar." (Fight Club)

Daha da replik vardır ama bunlar ilk aklıma gelenler...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.