Jump to content

Centılboy

Üyeler
  • İçerik sayısı

851
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum yanıtları bölümüne Centılboy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. nobody know who i really am...

2. Mazoşisttim ben ya kesin yani var bende öyle potansiyel -_-

3. NGNL 12. bölüm *-*

4. Bizede rütbe gelmiş :(

5. Bizede rütbe gelmiş :(

6. Bizede rütbe gelmiş :(

7. Bizede rütbe gelmiş :(

8. Bizede rütbe gelmiş :(

9. yeni forum fenomeni : karakter tanıtımkları başlatan: emel abla sanırsam asdfg

10. Halen inanamıyorum anneaneme Hellsing izlettirdim her ne kadar sonunda kimin vampir olduğunu tam olarak idrak edemese de... :D

1. Centılboy

Centılboy

ben babama izletmeye kalktım görünce direk kapat şunu ders çalış dedi :( :D

2. (See 13 other replies to this status update)

11. Bütün akşam uyumadan sineklerle mücadele verdim -,-

12. Şöyle bir animenin içine atlayasım var... :D

13. İlk defa kendimi bir animeye kaptırdım, evde küfür felan etmişim, annem gelip yavrum sakin demese camı çerçeveyi indiriyordum sinirden... O.o :(

14. Menzuniyet balomda bitti seneye ver elini Ankara ben geliyorum... :) :)

15. Menzuniyet balomda bitti seneye ver elini Ankara ben geliyorum... :) :)

16. Menzuniyet balomda bitti seneye ver elini Ankara ben geliyorum... :) :)

17. Demin animezde Sailor Moon animesine baktımda seslendirmeleri çok hoş sırf seslendirmeler için bile izleyebilirim :D zaten öylede oldu alt yazı bölümün yarısından sonra gözükmesine rağmen izledim :D

18. Çok mutluyum en sonunda anime izleyen biriyle yüz yüze oturup muhabbet ettim hatta kendisi benim rol arkadaşı ya iyi ki telefon wallpapernı bleach yapmışım :)

1. Centılboy

Centılboy

Benim bütün yeğen, kuzen yani sülalenin gençleri anime delisi benide onlar başlatmıtı animeye siz düşünün aile yemeği felan olduğunda olan durumu bleach senin naruto benim erkeklerde sakura çirkin hinata güzel kızlarda adasda tartışma tufanı oluyor hoşuma gitmiyor değil tabii... :D

2. (See 13 other replies to this status update)

19. Bundan önce paylaştığım durumu izleyenlerden özür dilerim sansürsüz direk videosu çıktı tühh ben ne yapmışım kendim izlerken farkettim :( :(

20. Godzilla filmine gittim yaşasın animasyon yapımcıları, yaşasın 3D diyorum tek kelime ile muhteşemdi...

21. Bundan önce paylaştığım durumu izleyenlerden özür dilerim sansürsüz direk videosu çıktı tühh ben ne yapmışım kendim izlerken farkettim :( :(

22. Godzilla filmine gittim yaşasın animasyon yapımcıları, yaşasın 3D diyorum tek kelime ile muhteşemdi...

23. Godzilla filmine gittim yaşasın animasyon yapımcıları, yaşasın 3D diyorum tek kelime ile muhteşemdi...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.