Jump to content

denizakkas13

Üyeler
  • İçerik sayısı

247
  • Son ziyareti

denizakkas13 kullanıcısının paylaşımları

1. hyouka gibi özel güç olmayan, romantik, ana karakterin zeki olduğu bi seri diziye daha uygun olurdu sanırım.
  2. sinonun asunayı sollaması başlı başına bir rezalet neyse ki şu an sıradan bir yan role indirgendi gibi duruyor.
  3. denizakkas13

Hangi Animenin Oyunu Çıksın İsterdiniz?

ore no imoutonun şu seçenekler seçerek kendi hikayemizi yazdığımız bir oyunu var diye hatırlıyordum ama tam emin değilim. Bu arada ben de accel world çıksın isterim. Bi de one piecein daha kaliteli online oyunları çıkabilir.
  4. ne chaika ne de log horizonun olmamasına şaşırdım çünkü animeye başladığımdan beri gördüğüm en kötü sezon bu sonbahar oldu bence. Belki de izledikçe kriterim yukseldiği içindir ama yine de ben çok memnun değilim bu sezondan :D
  5. ben ve 1 kişi daha haricinde usopp seven hiç mi yok ya benim en sevdiğim karakter :(
  6. denizakkas13

30 Saniyede Anime (Spoiler İçerir)

guzel paylasim olmus ama blackbulleti izlemeden atsaymisin keske merak ettim
  7. En sevdiğim FC yi kapatmayaydınız iyiydi ...

8. denizakkas13

Akai Anime Blog

blogda ilk izlenimlerinden çok sezon bittikten sonra tokya ghoulda yaptığın gibi genel bir değerlendirme yaparsan daha okunur olur gibi, çünkü ilk izlenim genelde yanıltır :D
  9. denizakkas13

İlk Çizimim :) Güncel

Bu işk çizimse daha çiz bro, kim olduğunu okumadığım halde resmi açtığım anda tanıdım. Bunu başarabilen bile çok az kişi.
  10. hentai ouji to warawanai neko ilk animem olduğu için bu anime denen şey neymiş lan böyle diye bi şaşırdığım için bunu ilk duşunduğum anime o oldu ama ondan sonra clannad, darker than black, mirai nikki, guilty crown ve hyouka gibi animeleri beğenilmiş ben de izliyim bari derken çok beğenmiştim.
  11. asıl merak edilen 2. sezon olmulştu, iyi olmuş muhtemelen ilk sezondan daha iyi bir sezon görücez.
  12. Mahouka Koukou no Rettousei animesini sevmediğim halde mizuki ve mikihiko çifti iyiydi.
  13. ben de deniz, ben de izmirde oturuyorum ama ben 17 yaşındayım :D Ben hiç kitap okumayı sevmem, sanırım ilk 2 dışında ve anime sevmemiz dışında başka bişi tutmuyor derken ne görüyim :D Angel beats benim en sevdiğim animem, angel beats ayarında güzel bişi istersen clannad öneririm, hoşgeldin foruma.
  14. denizakkas13

Şu Miku konserlerinden birine gitmek isterdim..

olm hologram görüp naapcan la :D
  15. Buraya sachi gelebilir. Korktuğu halde kimseye kendini koruması için yalvarmadı, ölümüne sebep olan kişiye teşekkür bile etmeyi bildi. Oysa sao2 de sinon denen illet öylemi :D 'koru beni, Koru BENİİ !!' diye ağladı... Klein de ana karakterin baş arkadaşı olarak tabiki sevilme kontenjanına giriyor :D Asunanın sevdiğim, ayar olduğum yanları var, az kiritoya sahip çıksın. Kuzenini ise hiç sevmedim, bende durum böyle :D
  16. denizakkas13

Top 10 Anime Opening

cihan darker than blackın 2. değilde, 2. sezonun 1. opening efsane: http://www.youtube.com/watch?v=4z7KxYR3OTc
  17. denizakkas13

Top 10 Anime Opening

en iyi openingler yerine populer animelerin openinglerini koymuşlar, olmamış ...
  18. denizakkas13

Neden Nami ?

gerçi ben şu an 130. bölümdeyim, luffy nin shanks olayı dışında ufaklığı ile ildili hiçbir şey bilmiyorum. Bide robin hakkında. Ama geri kalan karakterlerin hepsinin tayfaya katılış süreleri içinde çocukluğundan bahsedildi... Yani ana karakterin detayını daha geç öğrenmemiz klasik gibi geldi bana. Tayfada benim görüşümde herkes aynı değere sahip, hepsinin kendine özel katkı ve yetenekleri var ama en sevdiğim usopp, güçlenmesini bekliyorum şu an :D
  19. denizakkas13

Neden Nami ?

bro şimdi zoroyu kaçırmaları mantıklı bişimi, adam kesiyor yani... Ama nami kadar iyi bir rotacı bulmak zor ve diğer tayfa üyelerinden güçsüz. Genel olarak bu olmakla birlikte anime her kaçırılmada sana açıklıyor aslında neden kaçırıldığını ...
  20. denizakkas13

Angel Beats PC'ye çıkıyor

çıksın oynarız broooo, en sevdiğim animenin oyununu da oynamıcaksam ben izlemeyim anime :D
  21. çeviri yavaşladı biraz, aslında çevirip kurtulsanız fena olmaz mı ? :D :D
  22. denizakkas13

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

abi b gata h kei izlemeden oy vermeyin ya :D 3 oy nedir yazıktır bu animeye. HOTD bu oyu haketçek ne yaptı ?
  23. ben bu sonbahar dönemi güncellerime katmayı düşünmüyorum ama biraz farklı olmuş, belki sonrası için düşünebilirim :D
  24. çıksın ya bütün anime boyunca beklediğim özelliklere finalde sahip oldu(kanekiden bahsediyorum, asıl güzel yerin bu kısım olması gerekiyor. çıkarsa izleriz, çıkmazsa napalım :D
  25. denizakkas13

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

chaika, log horizon ve Seitokai Yakuindomo OVA ları özellikle bekliyorum bunun yanına yorumlara göre 1-2 anime daha gelebilir ...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.