Jump to content

♥Lydia♥

Üyeler
  • İçerik sayısı

915
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne ♥Lydia♥ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Soredemo Sekai wa Utsukushii animesini bitirdim T_T gerçekten harikaydı yaa T_T keşke hiç bitmeseydi T_T emeği geçen her kese çook ama çok teşekkürler :) Livi♥Nike hiç bir zaman unutamayacağım favori karakterlerim T_T

2. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

kapanmadı şehidecim :D hala devam ediyor :D

2. (See 23 other replies to this status update)

3. Yine geçenlerde babamla dövüştük :D Ben ninja oldum babam da karete-man oldu. Güzel bir dövüşün ardından mücadelenin sonucu ise benim sakat ayağım ve babamın acıyan dizi oldu :) Ninjalıkla alakası yoktu ama içimden Lucy Kick çakmak gelmişti :D

4. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

şaka yapıyodum :D bu arada saat 0:44 haydi oyasumi minna ^_^

5. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

aşk olsun ohmy biz senin arkadaşın diyilmiyiz T_T

6. Yini anlimiyirim bin sizi ._. nidin kimsi dirimlirimi civiplimiyir ? hi nidin ?

7. Anime önerisi isteyip önerilen animelerin hiç birini izlemiyorum çok tuhaf bir insanım asdfaasd :D

8. Anime önerisi isteyip önerilen animelerin hiç birini izlemiyorum çok tuhaf bir insanım asdfaasd :D

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

arigatou Mi-chi elimden gelini yapıcam :D

2. (See 13 other replies to this status update)

9. Anime önerisi isteyip önerilen animelerin hiç birini izlemiyorum çok tuhaf bir insanım asdfaasd :D

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

bende güya Cllannadı izliycekdim :D :D ama izliycem :D

10. Anime önerisi isteyip önerilen animelerin hiç birini izlemiyorum çok tuhaf bir insanım asdfaasd :D

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

gerçekten çok tuhafsın ikizim O.o...... :D

11. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

12. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

13. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

hadi yaaaa :(......yani benimdemi düşmanım olursun bazen T_T

14. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

15. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

16. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

17. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

aynen :D böyle giderse çok sürmez evide yakarım -,-

18. Neden Clannad After Story'nin finalini her izleyişimde ağlamak zorundayım! :( Şu an buruk bir gülümsemeyle ağlıyorum mesela...

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

yaaa Mi-ci bakma sen sonra benim gibi olursun :(

2. (See 17 other replies to this status update)

19. Neden Clannad After Story'nin finalini her izleyişimde ağlamak zorundayım! :( Şu an buruk bir gülümsemeyle ağlıyorum mesela...

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

ikizim :(....o spo-dan sonra o kadar kötü oldum ki T_T izleyesim gelmiyo :(.....ama izliycem :) tabi bi ara :D

2. (See 17 other replies to this status update)

20. Neden Clannad After Story'nin finalini her izleyişimde ağlamak zorundayım! :( Şu an buruk bir gülümsemeyle ağlıyorum mesela...

21. Black bullet kaldığım bölümü unututm bir yardım edin :D kaldığım yer: ormanlık gibi bir yrde maskeli herifle karşılaşmışlardı adamdan çantayı mı ne almayı çalışıyordı ki alamadılar adam aldı

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

demişdim yanılada bilirim :D demek ki yanılıyomuşum -,-

2. (See 4 other replies to this status update)

22. Black bullet kaldığım bölümü unututm bir yardım edin :D kaldığım yer: ormanlık gibi bir yrde maskeli herifle karşılaşmışlardı adamdan çantayı mı ne almayı çalışıyordı ki alamadılar adam aldı

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

yanılmıyosam 3 bölümdü galiba :) yanılada bilirim :D bi bak istersen :)

2. (See 4 other replies to this status update)

23. Silindiğini fark ettiğiniz Şu an ne dinliyorsun bugun hangi animeyi izlediniz gibi konuları bana bildirin

24. Silindiğini fark ettiğiniz Şu an ne dinliyorsun bugun hangi animeyi izlediniz gibi konuları bana bildirin

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

''En son bitirdiğiniz anime'' konusuda silinmiş galiba,aradım bulamadım :(

2. (See 7 other replies to this status update)

25. Bana mı öyle geldi yoksa "Bu gün hangi animeyi izlediniz", "En son bitirdiğiniz anime" konularıdamı silinmiş :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.