Jump to content

Maria Time

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Maria Time reacted to NaokoTe in Merhaba   
    Merhaba ben Serra. Adım biraz tuhaf gelecek, biliyorum. Neyse umarım alışırsınız. Kendimi şöyle bir tanıtayım:
    14 yaşındayım. Yaklaşık 3 yıldır anime/manga olaylarının içindeyim. :) Çok fazla anime serisi izlemedim ama bu yaz bastırmayı düşünüyorum :D (önerilerinizi beklerim :) ) En sevdiğim anime Sailor Moon'dur. Aslında baya eski bir anime ama benim için yeri ayrı (ilk animemdir kendisi :) ) Onun dışında Fairy Tail, Kaichou wa Maid-sama ve Toradora hastasıyım. En sevdiğim anime türleri okul romantik ve büyü falan olan animelerdir. En sevdiğim anime karakterleri Natsu ve Lucy'dir.
    Onun dışında bir takıntım var animenin daha ilk bölümlerinden bir ship seçerim ve eğer bitmiş bir animeyse o ship gerçekleşecek mi diye bakarım. Gerçekleşmezse piskolojim bozuluyor, günlerce hasta gibi yatıyorum. :D
    Boş zamanlarımda fanfictionlar yazıp, resimler çizerim. Animeler tabi ki en büyük hobimdir. Aslında artık benim için hobi seviyesini geçti tutku oldu :D
    Neyse çok bile uzun oldu. Umarım sıkılmadan okumuşsunuzdur :) Son olarak umarım iyi anlaşırız diyorum ve bırakıyorum :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.