Jump to content

Merhaba

NaokoTe

Önerilen İletiler

Merhaba ben Serra. Adım biraz tuhaf gelecek, biliyorum. Neyse umarım alışırsınız. Kendimi şöyle bir tanıtayım:

14 yaşındayım. Yaklaşık 3 yıldır anime/manga olaylarının içindeyim. :) Çok fazla anime serisi izlemedim ama bu yaz bastırmayı düşünüyorum :D (önerilerinizi beklerim :) ) En sevdiğim anime Sailor Moon'dur. Aslında baya eski bir anime ama benim için yeri ayrı (ilk animemdir kendisi :) ) Onun dışında Fairy Tail, Kaichou wa Maid-sama ve Toradora hastasıyım. En sevdiğim anime türleri okul romantik ve büyü falan olan animelerdir. En sevdiğim anime karakterleri Natsu ve Lucy'dir.

Onun dışında bir takıntım var animenin daha ilk bölümlerinden bir ship seçerim ve eğer bitmiş bir animeyse o ship gerçekleşecek mi diye bakarım. Gerçekleşmezse piskolojim bozuluyor, günlerce hasta gibi yatıyorum. :D

Boş zamanlarımda fanfictionlar yazıp, resimler çizerim. Animeler tabi ki en büyük hobimdir. Aslında artık benim için hobi seviyesini geçti tutku oldu :D

Neyse çok bile uzun oldu. Umarım sıkılmadan okumuşsunuzdur :) Son olarak umarım iyi anlaşırız diyorum ve bırakıyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:D galiba % 0, 01 olarak anlaşabildiğin kızlar arasına girdim :D Hoşbulduk :) geç olsun güç olmasın :)

Merhaba ben Serra. Adım biraz tuhaf gelecek, biliyorum. Neyse umarım alışırsınız. Kendimi şöyle bir tanıtayım: 14 yaşındayım. Yaklaşık 3 yıldır anime/manga olaylarının içindeyim. :) Çok fazla anime se

Hoşgeldin, forumda eğlenmen ve iyi vakit geçirmen dileğiyle :)  :beg-onion-head-emoticon:

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Cidden ilginç bir isimmiş anlamını merak ettim ^_^  Neyse umarım forumda gönlünce eğlenirsin...

PS: Anime olarakda Angel Beats ve Kore wa zombie desu ka serileri okul-romantik ve büyü türlerinde aklıma geldi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin adı tuhaf bağğyan! tabi bağğyansan *-* Bu arada pek tuhaf değil hani benimde eren genelde titan derler banada *-* Neyse espiri yapamadım gibi *-*

Öncelikle hoşbulduk :) espiriyi pek anlamadım ama iyiymiş. :D Ve evet "bağğyanım" :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin adı tuhaf bağğyan! tabi bağğyansan *-* Bu arada pek tuhaf değil hani benimde eren genelde titan derler banada *-* Neyse espiri yapamadım gibi *-*

Hoşbulduk ve evet "bağğyanım" :D

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Cidden ilginç bir isimmiş anlamını merak ettim ^_^  Neyse umarım forumda gönlünce eğlenirsin...

PS: Anime olarakda Angel Beats ve Kore wa zombie desu ka serileri okul-romantik ve büyü türlerinde aklıma geldi :D

Anlamı bereket mi öyle bir şeymiş ben de tam bilmiyorum :) Anime tavsiyesi için teşekkürler mutlaka bakarım :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşbulduk ve evet "bağğyanım" :DAnlamı bereket mi öyle bir şeymiş ben de tam bilmiyorum :) Anime tavsiyesi için teşekkürler mutlaka bakarım :)

Hmmm şimdi bakdım ben yanlış okumuşum "Sierra" diye :mellow: Gomen :unsure: Bir an yabancı biri sanmışdım :D

Anlamı güzelmiş bu arada ^_^

Sildiğin yorumu görmedim sanma :D Shingeki no Kyojin Animesini izlersen sevinirim o zaman anlarsın :D 

Animenin en odun karakterine özenmek -_- İstersen Gintamadaki Eren shougun daha çok uyar yawruuummm :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.