Jump to content

Esinti

Üyeler
  • İçerik sayısı

63
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Esinti got a reaction from alexandraxv11 in Shoujo:A Thousand Years of Snow(Türkçe Manga)   
    [glow=red,2,300]Ve ve ve...Yine ben!:D İşte bir tane daha benden manga önerisi...Sevdim ama aşırı derecede değil devamını ve finalini görmediğimden bişiy diyemeyeceğim ama okumanızı tavsiye ediyorum:).[/glow]
    [glow=red,2,300]A Thousand Years of Snow[/glow]

[glow=red,2,300]Manga-ka: Biscori Hatori
    Cilt sayısı: 2
    Proje durumu: Devam ediyor
    Tür: Shoujo, Romantizm, Komedi, Fantezi, Vampir
    Alternatif adı: Millenium Snow, Bin Yıllık Kar
    Hikaye: Millenium Snow, kalp problemi sebebiyle hastaneye kaldırılan bir kızı ve onun hayatını kurtaran bir vampiri anlatır. Doğuştan kalp hastası olan Matsuoka Chiyuki söylediklerine göre en fazla 15 yaşına kadar yaşayacakatır ama o, bu sınırı çoktan aşmış 17’sine girmiştir. Bir gün Chiyuki, kendininkinin tam tersi probleme sahip olan Kano Touya ile tanışır. 18 yaşına giren her vampir gelecek 1000 yılı onunla paylaşacak ve kanını içmesine izin verecek bir eş bulmak zorundadır. Hayattan kopmak istemeyen ve zamanının azaldığını bilen Chiyuki, kendi kanını önerir. Fakat Touya onu reddeder. Çünkü insan kanından nefret etmekte ve insanları hep onu geride bir başına bırakan, acımasız yaratıklar olarak düşünmektedir.[/glow]
            [shadow=red,left]Kendi Yorumumu Zaten Yaptım:)Ama Spoiler vereceğim:[/shadow]

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTY-AelhdK8HmbTL9vRvpxQwhVzqawC0dCNH7wxCL9QV6BmKJ2q&t=1
                          [move]Ulaşabileceğiniz WEB Adresi:[/move]
    http://shoujonosekai.comuf.com/?page_id=16
  2. Beğen
    Esinti got a reaction from Beste *-* in Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?   
    Kaichou wa maid sama 
    hakushaku to yousei
    vampire knight
    special a
    Dengeki daisy(tr.ye çevrilmesini bekliyorum)
    spice and wolf
    kimi ni todoke
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.