Jump to content

NaokoTe

Üyeler
  • İçerik sayısı

164
  • Son ziyareti

NaokoTe kullanıcısının paylaşımları

1. NaokoTe

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Anime değil manga ama Air. İki gün boyunca oturup ağlamıştım.
  2. NaokoTe

çizimimi nasıl geliştirebilirim?

Aynı ben :D Ben de ilk zamanlarımda böyle yaparsım da daha sonra çok uğraştırdığına kanaat getirip üşengeçlik yaptım :D Kitapsı z çalışırsan da gelişeceğini düşünüyorum. Çünkü isteyen herkes resim yapabilir (hayallerin sınırı yoktur :D ) Bence mangana başla dediğim gibi gittikçe iyileştiğini görürsün zaten :) Klasik oldu biraz ama cidden işe yarıyor :D
  3. NaokoTe

Yeni birisiii

Hoşgeldin. Forumda kalıcı olman dileğiyle... Ben Serra bu arada. :D
  4. NaokoTe

çizimimi nasıl geliştirebilirim?

Bence bakarak çizmeye başlamalısın. Sevdiğin karakterleri karakalem ya da boyayarak nasıll yapmak istiyorsan. Sonraları bakmadan çizmeye başlıyorsun zaten sonra da kendi karakter tasarımlarına geeçebilisin !!! Yuppii!! Aslında anlatımdan daha kısa sürüyor :D Ama benim tavsiyem de yardımcı bir kitap alman yönünde. ;)
  5. NaokoTe

WP Çalışmalarım

Başarılı bir çalışma olmuş-her ne kadar Naruto'yu sevmesem de :D Hangi programı kullandın acaba?
  6. Kaname Vampire Knight'dan hiç sevmem ama saygım sonsuz :)
  7. NaokoTe

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Sword Art Online bitti :) 2 gün oyaladı beni sadece ama çok güzeldi :) :wub:
  8. NaokoTe

İtiraf Köşesi

İzlediğim her animede mutlaka ağlarım :D Kaichou wa Maid-sama'da bile ağladım ya... :D
  9. FT'ye son 9 gün!!! *Mutlu* :)

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Evet *-* Günleri sayar olduk :D

10. NaokoTe

Vampire Knight~FC

Ben de girebilir miyim?? Yuuki×Zero 4everr :)
  11. NaokoTe

Animelerden etkilenmeler.

Ritsu'nun kulaklıklarını yerimm :DAnimelerden etkilenme konusuna dönersek... Daha bu sabah Yuuki gibi olmak için ağaçtan atladım :D havalı görünsün istemiştim ama ayağımı kıracaktım az kalsın :D :'(
  12. NaokoTe

Amatör Çizimlerim

Teşekkürler :) beğendiyseniz ne mutlu bana :)
  13. NaokoTe

Amatör Çizimlerim

Teşekkür ederim :)
  14. Buraya kadar hep Fairy Tail çizmişim. Alıyor başını gidiyor bazen :D Bunlar benim uydurduğum karakterler birilerine benzetebilirsiniz. Çok doğal (biraz özentiyimdir :P) Bunlar da Vampire Knight'den Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Gelişmek için neler yapabilirim?
  15. NaokoTe

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Mamoru Chiba ilk göz ağrım :D Usui Takumi o benim canım Natsu Dragneel saçlarına ölüyorum... Bu üçünü ayıramam :wub:
  16. Evet, millet. Burda izledikten sonra aşık olduğunuz anime karakterlerini paylaşabilirsiniz :)
  17. NaokoTe

Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı

Fairy Tail'in seslendirmeleri değişmemiş çok mutlu oldum!! :D Bence yeni dizaynlar çok iyi olmuş Lucy'ye bayıldım. :) Onun duşında birkaç tane daha gözüme kestirdim. Onlara da başlamayı düşünüyorum :D Son 19 gün var 5 Nisan'a :D
  18. Katy Perryyyyy ay çok tatlı :D grup pek dinlemem. Tür pop tabiki de. Ama ben de şu an anime müziklerine takmış durumdayım :)
  19. NaokoTe

Merhaba

Hoşbuldukkk :D
  20. NaokoTe

Merhaba

Hoşbulduk ve özel isimlerimiz var :D
  21. NaokoTe

Merhaba

Öyle gözüyor :D hoşbulduk
  22. NaokoTe

Merhaba

Aslında 7. sınıftayım biraz küçük kaldım galiba :D
  23. NaokoTe

Merhaba

Bereket, bolluk demekmiş. Bu arada hoşbulduk :)
  24. NaokoTe

Merhaba

Hoşbulduk Teşekkür ederim :hi-onion-head-emoticon: :beg-onion-head-emoticon:
  25. NaokoTe

Juvia Loxar Fc

Buraya da geç kalmışım :( Beni de ekler misin? :bye2-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.