Jump to content

aloneordead

Üyeler
  • İçerik sayısı

103
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne aloneordead kullanıcısının eklediği dosyalar

1. samet direnişin üye alımını da bu konuda yap bari :D :D hikayelerini okumak isterim en kısa zamanda :D :D

bir de türk olarak taleworlds var oyun müessesesinde mount and blade warband favori oyunlarımdandır (143 saat oynamışlığım var ) onlar hakkında ne düşünüyorsun :D

2. hoşgeldin kardeşim foruma umarım iyi vakit geçirirsin forumda :D :D

ben senin aksine tam bir ineğim tabiri doğruysa zaten bitince de büyük ihtimalle öğretim üyesi olup profösör olacam (not ortalaması 3.90  :ph34r: )

roman yazdığını bilmiyordum ben de roman yazıyorum şu an Ay Şeytanları adlı bi eserime devam ediyorum o bitince Işığın Savaşçısı adlı diğer eserime geçecem yaklaşık 4 senedir falan öyle böyle yaıyorum (yazılarımıza birbirimize atıp değerlendirme yapabiliriz :D )

forum da direniş var seni de oraya bekleriz (komutan gizemli kimse tanımıyor :D :D )

bir de Hunter x Hunter izlemediysen konu açma lütfen  B)  B)  B)

3. hoşgeldin ben de ali osman direnişin yandaşlarındanım :D güzel animeler izlemişsin gerçekten

ve bilgisayar oyunu seven bir bayan az bulunan bir şey :D sitede iyi vakit geçirmen dileği ile

he bir de dota oynuyor musun dota da oynuyorsan tam olur he :D (barboros benden gene bi adım öndesin mesaj yazmada :D )

4. Emel adminlerin gizli silahı zaten. Çok ani ve sebepsiz darbeler yapabiliyor :D

Direniş savaşa hazır. Savaş mı istiyorsun Seher?

Kahkaha attım spoilera :D

barboros senin o level9 yazan yere devrim komutanı yazsınlar :D :D

5. <_<

kardeşim arada kaynayıp gitmesin diye iltifatı üzerime alınayım isterdim ama hiç te tatlı değilim bildiğin ''ossan'' olmuşum yani :D :D bu arada sen benim açtığım amatör akatsuki filmimiz konusuna baktın mı :D fikirlerin değerli

6. gene şanslısınız ya ben 15 yaşında başladım 8 sene önce tabi türk anime falan da bilmiyoruz sağdan soldan arayıp buluyoruz bi o fansub bi bu fansub bi ara bütün siteler de çılgıınlarcasına kapanıyordu zor zamanlardı ya kaç koskoca site devrildi hey gidi hey neyse ki buralara kadar gelebildik şu türk anime tv bütyük nimet valla :)

7. hoş geldin kardeşim gençlerin animeye başladığını gördükçe duygulanıyorum resmen ya benim nesle bakıyorum harbi iş yok ya bu yeni nesil gençlik daha çok yönelmiş animelere inş yakında türkiye ye de bir anime-manga dükkanı açtıracağız sayımızı arttırıp

vay arkadaş bi de millet 15 dakka da imza falan koyuyor ben hala profil resmi koymayı bilmiyorum :D :D (forum özürlüyüm diyebilirim)

8. Onu koymayı unuttum ama o da tera gibi blade and soul gibi nişan almalı ve gerçekten güzel bir oyun onu da denemek isterdim de p2p ve su aralar beni saran oyunlar da var (2 tane mmorpg 1 tane moba). Kısacası pek bir şey diyemeyeceğim.

hangi moba şimdi moba dendi mi benden sorulur 8 senelik dota  oyuncusuyum :D piyasadaki bir çok mobayı da denemişliğim var

9. hoşgeldin foruma ben de senin gibi yeni katıldım sayılır yaşı kafana takma ama benim gördüğüm kadarı ile forumun yaş ortalaması 15-17 galiba :ph34r: (ben de 23 yaşındayım faydasını görmedim yani :D ) onun haricinde ineklik kavramına karşıyım eğer işin ders çalışmaksa ders çalışacaksın tabi ki (çaktırma ben de sınıf birincisiyim üni de onun iiçin diyorum :D ) 

şu kitap yazma sitesini ilk defa gördüm ya iyi oldu benim de bir kaç tane orjinal hikayem var onları eklerim oraya ya birazdan senin kitapları okur yorum yaparım :D sonuçta 4-5 senedir yazıyorum az biraz bilgim var :D

hadi bakalım umarım iyi vakit geçirirsin

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.