Jump to content

SUNA

Üyeler
  • İçerik sayısı

518
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

SUNA kullanıcısının paylaşımları

1. SUNA

( 07 / 07 ) Copihan 2011

Bir birine bağımlı olmayan beş dakikalık hoş seriler...Vipper & Yosun / http://forum.turkanime.tv,emeklerinize sağlık...Paylaşım için arigatou gozaimasu..
  2. SUNA

( 26 / 26 ) Tentai Senshi Sunred

Sadece konu ile değil görüldüğü kadarı ile çizimlerle de alay etmiş. :) ...Paylaşım için arigatou..
  3. SUNA

( 26 / 26 ) Persona Trinity Soul

Konu ve özellikle afiş pek bir hoş görünüyor... :P Oyununu bilmem ama takibe alacağım bir seri...Şimdiden kolay gelsin.ve paylaşım için de arigatou Halil sama.. :)
  4. Çok hoşmuş cidden...Sanırım hırsız da böyle bir ev de böyle bir şey beklemediğinden şok olmuştur... :P . Bundan sonra anime izleyip , Zangetsu alıp evlere girerse hiç şaşmam.. :P :P :P Paylaşım için arigatou Erdem....
  5. SUNA

( 12 / 12 ) Nanatsuiro Drops

Canım benim ya sen bir tanesin.. :P .Ellerine sağlık..Kolay gelsin.. :P
  6. SUNA

( 26 / 26 ) Winter Sonata

Bunun Kore versiyonu dizisini izlemiştim.. :) .Baktım konu aynı animenin...Çok duygusal anların yaşandığı harika bir seri...Emek veren ve paylaşan her kese arigatou. :P
  7. SUNA

( 12 / 12 ) Nanatsuiro Drops

Gerçi burada da konu pek anlaşılmıyor.. <_< .Çeviri de sorun ve ayrıca alt yazı da da sorun var.. -_- .Yazılar sonradan geliyor...Bu halde anladığım kadarı ile şirin bir seri.. :) .Paylaşım için arigatou gozaimasu...
  8. SUNA

Merhabalar

İyi ki gelmişsin ve çok güzel renk katmışsın.. :P .Çalışmalarında başarılar...Her şey gönlünce olsun.. :)
  9. SUNA

Bolaykim o.O Fan Sub

Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın... :) Ayrıca tişört de sahibine çok yakışmış . :) ..Her şey gönlünüzce olsun... :P
  10. Biraz daha uğraşsalar animeyi bizler izliyor olacağız nerede ise... -_- .Keşke olabilseydi... -_- .O nasıl bir duruş ,çok karizmatik cidden...Yare yare keşke gerçek olsa idi...Paylaşım için arigatou .. :)
  11. SUNA

( 01 / 01 ) Ai wa KAT-TUN

Kısa olduğu doğru da tatlımı anlamadım henüz :) ....Neyse gelsin bakalım nasılmış...Paylaşım için arigatou.
  12. Oy oy bu da ne idi böyle.. ;) .Tam bazı bu tür sevenlerin gözlerine şenlik bir seri gibi.. :P ..Gelsin bakalım...Paylaşım için arigatou gozaimasu..
  13. SUNA

Miyano ,Okabe Cosplayı Yaparsa...

Yakışmış kerataya....Pek karizmatik olmuş... :P .Nede olsa kendi yarattıkları karakter... :P
  14. SUNA

Yeni Çoklu Proje Seçimi

..Yalnız bir animeyi ayrı fansublar çevirdiğin de benim için sorun olacak.. :( ..Çünkü her ikisi de emek veriyor..Nasıl ayırım yaparım bilmiyorum....Üzüldüm şimdiden...Ben hepsini çok seviyorum ve takdir ediyorum.. :P.Lütfen hangisinden izleniyorsa diğeri alınmasın.. -_-
  15. SUNA

Selamlar :)

.Hoş geldin.....Öncelikle seni çok tebrik ederim...Psikolojiyi birde ingilizce okumak....Gerçi şimdi ki çocuklar bir harika (bizim zamana göre) Çalışmaların kolay gelsin,her şey gönlünce olsun.. :)
  16. Soul Eater’ın öncesindeki olayları işliyor....Buraya neden geldikleri ve daha pek çok kafa karıştıran sorulara da cevap verir sanırım... :PArtık ne zaman gelirse... :P Paylaşım için arigatou Leffwn..
  17. Esin kaynağı mekanlarda harika imiş hani.. :P ..Bu tür esin yerlerini de anime de çok güzel yansıtmış....Paylaşım için arigatou Hazādo :P
  18. Yare yare yine üç süper kız ve ezik erkek karakter.. -_- .Bu tür animeler neyi anlatmaya çalışıyor bir türlü anlam veremiyorum.. ;) ..Mangaka ne düşünüyor acep...Neyse yine ilginç bir anime diyelim...Bilgilendirme ve paylaşım için de arigatou...Kolay gelsin
  19. SUNA

( 10 / 10 ) Koroshiya-san: The Hired Gun

Bu nasıl bir katildir...İlk bölümünden anladığım kadarı ile biraz fazla titiz...Hem adamı öldür hemde evi çok pis imiş diye pırıl pırıl olana kadar temizle.. :P .İnanılmaz bir karakter...Her şey çok güzelde sadece biraz fazla kısa bir seri...Onun ötesinde ciddiyeti komedi ile bağlamaları süper olmuş...Bu güzel paylaşımdan dolayı Türk anime tv ve Hokage_Minato,teşekkürler...Harikasınız tek kelime ile.. :)
  20. SUNA

Wit Studio’dan Hoozuki no Reitetsu

Nedense böyle konulu animeler çok enteresan oluyor.. :rolleyes: .İşlenen konuya göre özellikle cehennem kralı çok dikkat çekici.. :rolleyes: .Öyle bir konuyu işliyorlar ki onlar bile çok sevimli geliyor nedense...Ayrıca kadro da süper....Hoşuma gitti bakalım gelsin hele..Bilgilendirme ve paylaşım için de arigatou Skadi... :P
  21. SUNA

Wizard Barristers:Benmashi Cecil

Şimdi nasıl üzdün beni bu gece artık uyuyamam.. :( .Fiziksel olarak değil ama ruhsal yönden çocuk sayılırım.. :lol: .Yoksa ne işim var burada... -_- (Nasıl bir hayaldi öyle merak ettim şimdi.. :lol: )
  22. SUNA

Wizard Barristers:Benmashi Cecil

Woww süper bir anime bu ...Bir an önce gelse de izlesem dedirtti bana....Bol aksiyonlu ve renkli karakterler....Konu da yine her zamanki gibi ilginç imiş....Gelsin bir an önce...(Bu yazıyı okuyanda beni çocuk sanacak :lol: :lol: :lol: ....)
  23. SUNA

Anime Hearts En Gelişen Forum sitesi

Yeni siteniz hayırlı olsun...Ben çok eminim bir çok üye kazanacağından... :P
  24. SUNA

One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)

:P Tanıtım değil de tarihçesi gibi olmuş...Yine de uğraşıp paylaşmışsın,emeklerine sağlık.. :P
  25. SUNA

( 05 / ? ) Gundam Build Fighters

Bu animeler sayesin de Japonlara ait çok güzel oyunları ve sporla alakalı seriler de bazı dalların da ne kadar eğlendirici olduğunu anladım....Mesela bu isimli bir oyunu da ilk defa duyuyorum...O yüzden siz emeği geçen canlara ne kadar teşekkür etsem azdır...Emek verip bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler...Kolay gelsin. :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.