Jump to content

SUNA

Üyeler
  • İçerik sayısı

518
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

SUNA kullanıcısının paylaşımları

1. SUNA

Bolaykim o.O Fan Sub

Emeklerinizi bizimle paylaştığınız için ben kendi adıma çok teşekkür ederim. :)...Kolay gelsin çalışmalarınız.... :)
  2. SUNA

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Nedir diye bakayım dedim birde baktım bitmiş...Demek diğer kızla alakalı imiş Bremen(isimler pek aklımda kalmıyor da)o yüzden Lilly ile ilgilenmiş....Devamı ne zaman gelir dedirtti bana...Emeklerine sağlık canım...Takipteyim. :)
  3. SUNA

SELAM

Hoş geldin Ahmet..Lise bir biraz fazla çaba gerektirir..Hadi kolay gelsin şimdiden.. :)
  4. Çok güzel bir haber ,zaten hayranlarıyım o insanların,fırsat bulursam bende gitmeyi düşünüyorum...Kumao.. :)
  5. SUNA

Bleach Mangası Geri Dönüyor

Bence Tite Kubo,yeter dediği anda biter...Bu kadar seveni ve takipçisi varken de öyle hemen bitmez ,bitmesin de...Paylaşım için de teşekkürler.
  6. SUNA

Yaz Anime&Manga Etkinliği

O kadar çok anime izledim ki şu an onları yazmaya kalksam saatler sürer gibi...İçlerin de çok beğendiklerim ve zaman geçirmek için izlediklerim olduğu için bazılarının resimlerine bakınca izlediğimi hatırlıyorum....Zaten isim olarak biraz zor hatırlamam..Çok farklı telaffuzlu oldukları için aklımda kalmıyor nedense...Yinede iyi ki var anime çocuklarım.. :P
  7. SUNA

Bleach Karakterlerinin Burçları

Balık (20 Şubat - 20 Mart) Karakteristikleri: Hayalci ve HassasŞefkatli ve NazikÖzverili ve RuhaniSezgisel ve SempatikDoğası gereği sanatsal olma eğilimindeGenellikle başkalarına karşı sempatikKoşullara uyum sağlayan, yeni düşüncelere açık olanİdealistKetum ve belirsizliklerle doluZayıf iradeli ve kolay yollara kaçanPratik ve dikkatsizKindar, açgözlü ve düpedüz ahlaksız olabilirBazen onlar şaşkın ve bazı şeyleri kolay yoldan elde edebileceğini düşünen karakter yapısıKarakterler:Cirucci Sanderwicci (Şubat 27)Yasochika Iemura (Şubat 29)Rōjūrō Ōtoribashi (Şubat 17)Tam beni anlatmış da karakterler pek tanıdık gelmedi.. B) .Zaten bu burçtan da öyle kahraman falan da çıkmaz gibi.. ;) :)
  8. SUNA

Yeni Attack on Titan Mangası

Aynen bende izliyorum ama öyle çok ahım şahım olduğundan değil...Öyle çok sarmadı konu...Mangasına baktım da ne bileyim pek sarmadı...Aslında şöyle samuraylı falan yada vampirli (Şu vampir knight gibi)anime izlemek istiyorum,şu an yeni çıkan serilerde yok...eskilere tekrar mı baksam ne.... :)
  9. SUNA

Yeni Attack on Titan Mangası

Mangasına biraz baktım ama animesi kadar zevkli olmuyor. :( .Belki önce mangasını okusaydım aynı mı düşünürdüm bilemiyorum...Şu an o aksiyonu görünce izlemek daha güzel geliyor. :P .Paylaşım için teşekkürler.. :)
  10. SUNA

Ünlü Karakterlerin Eğlenceli Ses Taklitleri

İkisinin de bu kadar sesi taklit etmeleri ,sanki o seslendirenleri dinliyormuş izlenimi vermeleri...İşte yetenek budur dedirtiyor insana...Bizimkiler de bir kaç kişiyi taklit ederek yarışma kazanıyor...Güzel bir paylaşım olmuş.. :)
  11. SUNA

Arad Senki: Slap up Party çevirisi

Sanırım kararını açıklamışsın...Öyle ise kolay gelsin..Bitirdiğin de kabul edersen başka istekler de bulunabiliriz... :)
  12. SUNA

merhaba

Hoş geldin de site de bayan burada erkek. :( ..Hangisini kabul edelim bizler.. :P
  13. SUNA

Steins;Gate DVD/BD Reklamı

Adamların animeleri dizilerinden ve filmlerinden daha çok tutuluyor ,aynı zamanda para kazandırıyor.. :) .Bizde habire bekleyelim yeni bir şeyler yapsınlar diye..Yare yare...Paylaşım için arigatou.. :)
  14. SUNA

( 26 / 26 ) Hell Girl: Three Vessels

İki sezonu da çok güzeldi..Bu sezon da sanırım aynı tadı verecektir..Kolay gelsin , takipteyim ... :)
  15. SUNA

ohayo

Hoş geldin dookie-sama,bakıyorum bir zaman sonra anime sevenler birbirini bir şekilde buluyor...Bu sitenin en büyük anime severiyim(47) ;) ..tanıştığımıza memnun oldum...İyi eğlenceler. :)
  16. SUNA

Anime Reyting Rekoru Kırıldı

Bleach severlerinin animenin devamı gelsin diye yapılan oylama gibi. -_- ...Cidden bir an önce şöyle devam edecektir, gibi bir haber gelsin artık..Bu kadar takip edeni varken,olmaz ki yani... :(
  17. SUNA

Manga Çizenler Baksın

Bana çok zahmetli geldi...Çünkü ben sabırsız biriyimdir ve bu işler sabır istiyor....Çok güzel bir paylaşım teşekkürler.. :P
  18. SUNA

Kyokai no Kanata Detayları

Konu ve çizimler süper...Zaten sevdiğim türden anime yi şu aralar fazla bulamıyorum. :( ..Bir an önce gelse de izlesek...Paylaşım için teşekkürler. :P
  19. SUNA

Manga Çizenler Baksın

Sanırım bu çizimler yeni dönem animeler de de kullanılmış.. :) .Eski animeler de özellikle bleach de çene altı çizgileri çok göze batıyordu..Bu çizimler çok daha doğal gösteriyor...E onlar da devamlı yenilik peşinde...Çok hoş bir paylaşım olmuş teşekkürler. :P
  20. SUNA

Zenryoku Gu Shoujo! Action!

Alem çocuksun cidden aklın fikrin hep aynı... :)
  21. SUNA

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

Bence bunlara en çılgın dönemlerinde ki gülme desek yeri var.. :) .İnsanın içini ürpertiyor.. :(
  22. SUNA

Değiştirmek İstediğiniz (Spoiler içerir)

Şimdi böyle sorunca hemen insanın aklına gelmiyor.. :( .Aklıma gelirse yazarım.. :)
  23. Hoş geldin tatlım. :) ..Zaten izlediğin anime den de anlamıştım bayan olduğunu... :Pİyi eğlenceler..
  24. Oy oy bu ne hız böyle.. :P İnşallah hep böyle olur..Ellerine,gözlerine ve o güzel yüreğine sağlık.. :P .Kendine iyi bak..
  25. SUNA

Zenryoku Gu Shoujo! Action!

Princess Tutu nun bir veye iki bölümünü izlemiştim biraz karakter çizimleri küçüktü..O yüzden devam etmemiştim....Bu da biraz öyle gibi...Neyse gelsin bakalım...Paylaşım için arigatou. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.