Jump to content

BenGeldim

Kayıtlı Üye
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi

Recent Profile Visitors

490 profile views

BenGeldim's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Angel Beats ayrıca Clannad'da da çok etkilenmiştim.Code Geass da sayabilirim.
 2. Anime çizgi film işte.Çizgi film teknik olarak nedir.Çizgiyle yapılan film.Animelerin çocukça olanı da var ona kalırsa.Animelerin tek farkı japon yapımı olması.Ayrıca herkes çizgi filmi çocukça sanıyor diye animeler çizgi film değil diyemeyiz. Mesela karpuzun içini görmemiş birisi tabakta karpuzun içini girince bu karpuz değil dese bile o karpuzdur sonuçta.Ama insanlar bunu küçümser gibi söyledikleri için sinir oluyorum. <_<
 3. Bende bitirmiştim o seriyi gerçekten güzel.Onun dışında seri olarak Percy Jackson,Narnia,Harry Potter ve Açlık Oyunları serileri de var güzel.
 4. Hep yalnız bir karakter.Hem de başında onca bela var.Benim de sevdiğim karakterlerden.
 5. Aries ve Virgo'yu seviyorum bir de Loke'yi (Leo) belki de benim burcum olduğu için. (Lybra da çok hoşuma gitti ve Gemini de ama onu işaretlemedim)
 6. Natsu X Lucy olacağı her openingte falan gösteriliyor (hele ki son openingte ve endingte) yakışıyorlar da bence Erza X Gerard Gray X Juvia Levy X Gajeel Tenroujima'a Arc'ından falan da Elfman X Evergreen vardı.
 7. Ben Robin'i seviyorum.Hem zeki,güçlü sayılabilir hem de ne kadar ciddi görünse de samimi bence :)
 8. Uzun zamandır çıkacak deniliyordu ama ayrıntılı bilgi için teşekkürler.İki haftada bir yayınlanması gerçekten üzücü.
 9. Ben Mikasa derdim ya da Levi Mikasa 7'yi hak etmiyor. (ya da vazgeçtim en iyisi Atlar :D ) Eren'i hiç sevemedim bence çok gıcık.Ya bir amacı var tamam ama ısınamadım ya zaten yazık Mikasa'yı da üzüyor :( Halbuki iyi kız.Eren'i değil daha iyilerini hak ediyor.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.