Jump to content

BenGeldim

Üyeler
  • İçerik sayısı

51
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

608 profil görütülenme

BenGeldim üyemizin başarıları

1. BenGeldim

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Angel Beats ayrıca Clannad'da da çok etkilenmiştim.Code Geass da sayabilirim.
  2. Anime çizgi film işte.Çizgi film teknik olarak nedir.Çizgiyle yapılan film.Animelerin çocukça olanı da var ona kalırsa.Animelerin tek farkı japon yapımı olması.Ayrıca herkes çizgi filmi çocukça sanıyor diye animeler çizgi film değil diyemeyiz. Mesela karpuzun içini görmemiş birisi tabakta karpuzun içini girince bu karpuz değil dese bile o karpuzdur sonuçta.Ama insanlar bunu küçümser gibi söyledikleri için sinir oluyorum. <_<
  3. BenGeldim

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Bende bitirmiştim o seriyi gerçekten güzel.Onun dışında seri olarak Percy Jackson,Narnia,Harry Potter ve Açlık Oyunları serileri de var güzel.
  4. BenGeldim

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kyoukai no Kanata
  5. BenGeldim

Erza Scarlet - Fairy Tail

Benim de sevdiğim bir karakter hem güçlü hem de bir o kadar samimmi :)
  6. BenGeldim

Zero Kiryuu

Hep yalnız bir karakter.Hem de başında onca bela var.Benim de sevdiğim karakterlerden.
  7. BenGeldim

Fairy Tail Favori Yıldız Ruhunuz ?

Aries ve Virgo'yu seviyorum bir de Loke'yi (Leo) belki de benim burcum olduğu için. (Lybra da çok hoşuma gitti ve Gemini de ama onu işaretlemedim)
  8. BenGeldim

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Natsu X Lucy olacağı her openingte falan gösteriliyor (hele ki son openingte ve endingte) yakışıyorlar da bence Erza X Gerard Gray X Juvia Levy X Gajeel Tenroujima'a Arc'ından falan da Elfman X Evergreen vardı.
  9. BenGeldim

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

Favorim Mavis :lol:
  10. BenGeldim

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Bence Mirajane :)
  11. Ben Robin'i seviyorum.Hem zeki,güçlü sayılabilir hem de ne kadar ciddi görünse de samimi bence :)
  12. BenGeldim

Sailor Moon Crystal Kaç Bölüm Olacak?

Uzun zamandır çıkacak deniliyordu ama ayrıntılı bilgi için teşekkürler.İki haftada bir yayınlanması gerçekten üzücü.
  13. BenGeldim

Shingeki No Kyojin Karakter Anketi

Ben Mikasa derdim ya da Levi Mikasa 7'yi hak etmiyor. (ya da vazgeçtim en iyisi Atlar :D ) Eren'i hiç sevemedim bence çok gıcık.Ya bir amacı var tamam ama ısınamadım ya zaten yazık Mikasa'yı da üzüyor :( Halbuki iyi kız.Eren'i değil daha iyilerini hak ediyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.