Jump to content

nyarlko

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About nyarlko

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 06/21/1998

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi
 • Konum :
  Turkey
 1. Google Playde bulunan Nyarlko's Anime Boy VR oyununu aşağıdaki kodlarla bedava alabilirsiniz. Beğendiyseniz yorum bırakmayı unutmayın. 100 kişiyle sınırlı acele edin. İyi eğlenceler. Oyunu oynamak için herhangi bir VR başlık yeterlidir Google Cardboard gibi. Her VR başlıkta çalışmak üzere tasarlandı ucuz karton başlıkta bile çalıştırabilirsiniz. Tam deneyim için başlıkla aynı anda kulaklıkda kullanın. Not: Pahalı bir donanım gerektirmez. 10 TL lik Kartondan VR gözlükle bile oynayabilirsiniz. Dışarı çıkamıyorsanız herhangi bir karton ile youtube üzerinden bakıp yapabilirsiniz.
 2. Turk anime oyun bölümüne özel upload. İnternette pek goremedim aynısını :D Konu: Amy umutsuz! Sevgilisi Aaron bir araba kazasından sonra artık onu hatırlamak değil! Eğer onu tekrar hatırlamak yapmak mümkün olacak mı? Ya da belki de hareket zamanı. Belki Amy başkasına aşık olacak? Bu karar size kalmış. Escort sim elemanları ile bu yaşam simülasyon oyunu oyna ve Amy'nin kaderini şekillendirecek. [Evet google çeviri vurmayın yüzüme : : :DÜşengeclik başa bela nasıl upload yaptım ben bile bilmiyorum...)Resmi spoiler içine alamadım adminlerden biri alabilirse....] Gameplay:
 3. Gun Gale Online 2014 de çıkacak diye yazılar buldum burda yazınca merak ettim araştırdım bana sao ile karakter olarak pek bağıntısı yok gibime geldi he bide asuna yokmuş anime de youtube deki yorumlar öyle sanırsam 3 tane ismi var ; Swort Art Online 2014 Activated, Gun Gale Online, Phantom Bullet... Birde türk animede konusu zaten açılmış fan art demişler ; http://forum.turkanime.tv/topic/5180-sword-art-online-season-2-gun-gale-online/ Dani Fichtinger 1 hafta önce Does anyone here know if they are going to remove Asuna? She wasn't listed in the Japanese cast :(
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.